Kredīts no 20 gadiem

Ja Tu esi 20 gadus vecs un Tev steidzami nepieciešama nauda – nekādu problēmu! Lai saņemtu kredītu, Tev būs nepieciešams bankas konts, “nesabojāta” kredītvēsture vai vismaz nomaksātas visas parādsaistības, mobilais telefons un pieeja internetam. Lielākā daļa ātro kredītu kompānijas aizdevumu piešķir personām no 20 gadu vecuma. Viss, kas Tev ir jādara:

1)      Izvēlies! Ātro kredītu kompāniju skaits ir liels, taču ir nepieciešams atrast sev vispiemērotāko. Piemēram, ja esi bez darba – meklē kredītiestādi, kurai darba vietas esamība nav noteicošais faktors, lai piešķirtu vai nepiešķirtu kredītu. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu – tā tev palīdzēs izvēlēties! 

2)      Reģistrējies un piesakies kredītam! Kad būsi izvēlējies, aizdevēja mājas lapā reģistrējies, sniedz informāciju par sevi. Svarīgi ir aizpildīt visus nepieciešamos laukus un sniegt tikai patiesu informāciju.

3)      Saņem kredītu! Ja kompānija tev kredītu izlems piešķirt, naudas aizdevums, Tavā kontā var tikt ieskaitīts pat 15 minūšu laikā.

Ja esi 20 gadus vecs un vēlies aizņemties īpaši izdevīgi, izvēlies ātro kredītu kompāniju, kas pirmo aizdevumu piedāvā bez maksas. Tas nozīmē, ka naudas sumu kādu aizņemsies – arī atdosi, ne santīmu vairāk!

Turpinājumā aplūkosim populārākās ātro kredītu kompānijas:

SMScreditpirmais aizdevums bez maksas! Vari aizņemties līdz 200 latiem uz 30 dienām. Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas, kurām nav kavēti maksājumi un nav „sabojāta” kredītvēsture.

Naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Bet Tu kredītam vari pieteikties jebkurā brīdī! Ja Tev kredīts tiks piešķirts, nauda uz Tava bankas konta būs ieskaitīta 15 minūšu laikā!

VIAsms – pirmais aizdevums līdz 150 latiem uz 30 dienām ir bez maksas. Lai kredītu saņemtu Tev ir jābūt 20 līdz 65 gadus vecam, var būt nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet nevar būt kavēti maksājumi!

VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Brīvdienās no 10:00 – 20:00. Nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta pēc īsa laika brīža!

Open Credit – Pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas! Kredītu Tu vari saņemt, ja esi 18 līdz 70 gadus vecs un esi bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās. Kredītus izsniedz katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Kredītu  vari saņemt 15 minūšu laikā! 

Soho CreditPirmajā reizē vari aizņemties bez maksas līdz 150 latiem. Kredītu var saņemt 20 – 65 gadus vecas personas, kurām nav kavēti maksājumi un nav „sabojāta” kredītvēsture. Naudas pārskaitījumi tiek veikti no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00. Ja atbilde par kredīta piešķiršanu būs pozitīva – 20 līdz 30 minūšu laikā nauda būs Tavā rīcībā!

Creditpro.lv piedāvā iespēju ātros kredītus ērti salīdzināt – izmanto to! Kredītu salīdzināšanas tabulā iegūsi informāciju par kredītu kompānijām, kas pirmo kredītu piedāvā bez maksas, maksimālo aizdevuma summu un izsniegšanas ātrumu.

Atceries – ātrie kredīti ir veids kā ātri un ērti saņemt nepieciešamo naudas sumu, lai apmierinātu savas vajadzības, bet, lai ātro kredītu pieprasīšana nekļūtu par ikmēneša rituālu – aizņemies atbildīgi! 

 

4.81 avg. rating (95% score) - 47 votes

Tavs komentārs