Kredīts internetā bez maksas

Kā ietaupīt savus finansiālos līdzekļus pat naudas aizņemšanās laikā? Vienkārši, jo ir pieejams ātrais kredīts internetā bez maksas – ikvienam nebanku aizdevēju klientam, kurš aizņemas pirmo reizi! Kredīts bez maksas – 5 līdz 200 latu apmērā!

Tas nozīmē, ka bez jebkādas komisijas maksas varēsi aizņemties arī atkārtoti – reģistrējoties citas kompānijas mājas lapā, piesakoties naudas aizdevumam līdz pat 200 latiem. Tā ir iespēja nepārmaksāt par saņemto naudas aizdevumu – ne tikai vienu reizi vien! Taču uzmanīgi – vienmēr izvērtē aizdevuma nepieciešamību!

Ātrie kredīti ir tikai īstermiņa glābiņš – to jāatmaksā tuvāko dienu vai nedēļu laikā. Maksimālais atmaksas laiks ir 30 dienas – atmaksu veikt vēlāk varēsi, ja veiksi termiņa pagarinājuma maksājumu. Izvērtē papildus laika nepieciešamību, jo tas ir maksas pakalpojums, kas nekādā gadījumā Tev neļaus ietaupīt. Aizņemies prātīgi – jau aizņemšanās brīdī zini, kā un kad aizdevumu varēsi atdot!


Kredīts internetā bez maksas – vadošie aizdevēji Latvijā, ko izvēlas iedzīvotāji vecumā no 20 gadiem:

SOHO CREDIT

 • Kredīts internetā bez maksas no 50 līdz 150 latiem – to jāatmaksā 7 līdz 30 dienu laikā;
 • Aizdevumu saņemsi, ja esi vecumā no 20 gadiem – ja Tavi ienākumi ir regulāri. Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi – pieejams šeit;
 • Reģistrācija šīs kompānijas mājas lapā – www.sohocredit.lv!

VIA SMS

 • Ātrais interneta kredīts bez maksas no 1 līdz 150 latiem – atmaksā to 1 līdz 30 dienu laikā;
 • Aizdevumus iespējams saņemt personām no 20 gadiem – ja nav kavēti maksājumi un līgumsaistību pārkāpumi;
 • Reģistrācija mājas lapā – www.viasms.lv!

LATCREDIT

 • Kredīts internetā bez maksas no 50 līdz 150 latiem – izvēlies atmaksu veikt 7 līdz 30 dienu laikā;
 • Ātro kredītu iespējams saņemt personām no 20 gadiem, ar regulāriem un pietiekamiem ienākumiem;
 • Reģistrējies kompānijas mājas lapā – www.latcredit.lv!

FERRATUM

 • Ātrais aizdevums bezmaksas – no 10 līdz 100 latiem, ar atmaksas laiku no 1 līdz 30 dienām;
 • Kredīts no 21 gadu vecuma – ja ienākumi ir gana pietiekami, lai šo aizdevumu būtu iespējams arī atmaksāt. Ātrais kredīts bez oficiālas darba vietas – šeit tas ir pieejams;
 • Reģistrācija mājas lapā – www.ferratum.lv!


Ja uz neilgu atmaksas termiņu vēlies noformēt kredītu – ir vērts apsvērt ātrā kredīta nepieciešamību. Ātrais kredīts internetā bez maksas ir lielisks veids kā risināt kādu īstermiņa problēmu – segt neatliekamus maksājumus vai pirkumus. Aizņemies tikai tādā gadījumā, ja Tavas iespējas ir piemērotas – Tavi ienākumi būs pietiekami, lai laicīgi veiktu kredīta atmaksu.

Atceries, ka ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas, galvojuma un izziņas no darba vietas. Tas nozīmē, ka naudas aizdevumu ir iespējams saņemt arī personai, kura oficiāli nestrādā. Kā arī – ātrais kredīts var tikt saņemts gadījumā, ja iepriekšējā kredītu pieredze ir sabojāta – kredītvēsture ir slikta vai negatīva. Taču jāatgādina, ka katrs gadījums ir individuāls – Tavas iespējas izvērtēs aizdevējs, un, tikai viņš pieņems lēmumu par kredīta piešķiršanu vai gluži pretēji – tā atteikšanu.

Laikā, kad izvēlēsies aizdevēju, reģistrēsies un pieteiksies aizdevumam, Tev būs nepieciešamas sekojošās lietas – interneta pieslēgums, bankas konts, mobilā telefona numurs un e-pasta adrese. Pievērs uzmanību tam, ka Tavā bankas kontā ir jābūt vismaz vienam santīmam – tas būs nepieciešams ikvienam, kurš vēlas aizņemties internetā. Viens santīms no sava bankas konta ir jāpārskaita aizdevējam – lai tas tiktu reģistrēts.

Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabula – aktuālākā informācija par aizņemšanās iespējām atjaunota tiek regulāri. Esi drošs, ka izvēlēsies labāko – aizņemies prātīgi un atbildīgi! 

Kredīts internetā bez maksas

5.00 avg. rating (96% score) - 10 votes

Tavs komentārs