Kredīts internetā – ātri un ērti

Kredīts internetā – ātri un ērti – tieši šie vārdi vislabāk raksturo naudas aizdevumu, kas tiek saukts par ātro kredītu. Ātrais kredīts ir vairāku aizdevēju piedāvājumā – kredītu kompāniju piedāvātie aizdevumi nedaudz atšķiras – tādēļ rodas nepieciešamība izvēlēties sev piemērotāko.


Kredīts internetā var tikt piešķirts Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem no 18 gadu vecuma. Tikko pilngadību sasnieguši jaunieši naudas aizdevumu var saņemt pie:

SMS CREDIT – kredīts no 18 gadiem:

–          Pirmais kredīts bez maksas līdz 200 latiem, ar atmaksas laiku līdz 30 dienām.

SOHO CREDIT – kredīts no 18 gadiem:

–          Pirmais aizdevums bez maksas līdz 150 latiem, ar atmaksas laiku līdz 30 dienām.

CREDIT24 – ātrais kredīts no 18 gadiem:

–          Naudas kredīti līdz pat 1500 latiem ar atmaksas laiku līdz 24 mēnešiem.


Citviet, lai saņemtu naudas aizdevumu, personai ir jābūt vismaz 19 vai 20 gadus vecai.

VIVUS – ātrais kredīts no 19 gadiem:

–          Naudas kredīti līdz 1000 latiem, ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

–          Pirmais bezmaksas kredīts līdz 200 latiem, ar atmaksas termiņu – 30 dienas.

Aizņemšanās internetā ļauj ietaupīt laiku ne tikai tādēļ, ka tas ir pieejams internetā. Tavu dārgo laiku ietaupīs arī fakts, ka kredīts internetā ir pieejams bez jebkādām formalitātēm! Bez ķīlas, bez galvojuma, bez izziņām – tieši tāds ir naudas aizdevums, ko ir iespējams saņemt tikai dažu minūšu laikā.


Pāris minūtes ir nepieciešamas, lai:

1)      Izvēlētos sev piemērotu kredītu kompāniju;

2)      Reģistrētos izvēlētās kredītu kompānijas mājas lapā;

3)      Pārskaitītu 1 santīmu aizdevēja bankas kontā, lai tādā veidā reģistrētu savu bankas kontu;

4)      Pieteiktu sev nepieciešamo naudas kredīta summu!

Pēc tam, kad būsi pieteicies ātrajam kredītam, kredītu kompānija izskatīs Tavu aizdevuma pieteikumu. Kredītu kompānija izvērtēs Tavas iespējas naudas aizdevumu atmaksāt, ņemot vērā regulāro ienākumu apmēru un iepriekšējo kredītu maksājumu pieredzi. Pēc izvērtēšanas, Tu tiksi informēts par to, vai aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.

Gadījumā, ja kredīts Tev tiks piešķirts, aizdevuma naudas summa Tavā rīcībā var nonākt 10 līdz 15 minūšu laikā. Saņemot naudas kredītu, to izmantot un likt lietā Tu vari pēc saviem ieskatiem un vajadzībām. Aizdevējam nav nepieciešams norādīt šī kredīta mērķi un informēt par saviem nodomiem – kā tas tiks izlietots.


Kredīts internetā – ātri un ērti, taču aizņemies atbildīgi – tikai tad, ja zini, ka kredītu spēsi atmaksāt. Tad, ja zini, ka Tavā rīcībā būs finansiālie līdzekļi, kas būs piemēroti kredīta atmaksai. Kā arī – svarīgi ir izvēlēties sev piemērotu ātrā kredīta summu! Nepārvērtē savas iespējas – aizņemies gudri! Kredītu salīdzināšanas tabulā esam apkopojuši populārākos aizdevējus, kas piedāvā ātros kredītus Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem. Ja arī Tev ir vēlme un vajadzība aizņemties, ieskaties un izvēlies sev piemērotāko! Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.82 avg. rating (95% score) - 49 votes

Tavs komentārs