Kredīts internetā ar sliktu kredītvēsturi

Katram no mums ir jāgādā par pozitīvu kredītvēsturi, rūpes par to izpaužas kā savlaicīga rēķinu un maksajumu atmaksa. Rēķini var būt visdažādākie – gan ikmēneša mobilo sakaru, gan mājas apsaimniekošanas, gan arī lielākas naudas summas līzinga maksājumi. Iespējams, nemaz neaizdomājamies, ka šodienas kavetie maksājumi var radīt sarežģījumus nākotnē, situācijās, kad būs nepieciešamība pēc naudas kredīta vai līzinga noformēšanas kādai vērtīgai precei. 

Tava kredītvēsture var būt pozitīva, slikta un negatīva, turklāt – tā var pat nebūt:

  • Slikta kredītvēsture – Tev ir bijuši kavēti maksājumi, taču tie šobrīd ir nomaksāti.
  • Negatīva kredītvēsture – Tev ir kavēti maksājumi, esi nonācis parādu piedziņas kompāniju uzmanībā.
  • Neesoša, tukša kredītvēsture – Tu vēl neesi uzsacis kredītsaistības. Aizdevējam nav informācijas par Tevi kā maksājumu veicēju.

Ja Tava kredītvēsture ir ieguvusi sliktu vai negatīvu „nokrāsu”, kredītu kompānijas Tevi var uzskatīt kā augsta riska personu, kurai aizdevumu var arī nepiešķirt. Šī negatīvā informācija par Tevi datu bāzē saglabājas ilgu laika posmu – 10 gadus. Turklāt, informācija netiek dzēsta arī brīdī, ja iekavētos maksājumus nomaksāsi. Vien negatīvu kredītvēstures vari uzlabot, ja visus maksājumus „dzēsīsi”, nokārtosi visas parādsaistības. Tādā veidā Tu sevi kredītu kompāniju acīs padarīs daļēji „pievilcīgāku”. 

Nesabojāta kredītvēsture ir svarīgs priekšnoteikums, lai saņemtu aizdevumu vairumā no kredītu kompānijām. Atceries, ka gadījumā, ja Tava kredītvēsture ir sabojāta, iegūt aizdevumu būs grūtāk. Ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, izvelies Ātro kredītu kompānijas, kas var izsniegt aizdevumu personām arī ar sliktu kredītvēsturi. Būtiskākais ir tas, ka būsi nomaksājis un „dzēsis” vecās parādsaistības. Kā arī svarīgs kritērijs, ko ņems vērā kompānijas, būs Tavi ienākumi un maksātspēja.

Piesakies ātrajam kredītam internetā un gaidi kompānijas gala vārdu – piešķirts vai atteikts pieprasītais kredīts. Tikai tādā veidā Tu uzzināsi par savu iespējām aizņēmumu saņemt. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu – izvelies un piesakies aizdevumam! Atceries – aizņemies atbildīgi! 

4.74 avg. rating (94% score) - 57 votes

Tavs komentārs