Kredīts internetā ar negatīvu kredītvēsturi

Kredītvēsture var būt gan pozitīva, gan negatīva. Ne visiem cilvēkiem tā ir pozitīva – un, tas nozīmē, ka, piemēram, saņemt kredītu bankā var būt pat neiespējami. Bet, kur vērsties ja kredītvēsture ir negatīva un ir nepieciešams naudas aizdevums? Mūsdienās ir pieejams kredīts internetā ar negatīvu kredītvēsturi, taču, lai to saņemtu iespējams būs jāvēršas pie vairākiem aizdevējiem, jo ne visi to piešķirs.


Viens no pirmajiem ātro kredītu aizdevējiem ir SMScredit – kredītu kompānija, kas jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Pirmajā aizņemšanās reizē ir pieejams kredīts līdz 200 latiem. Trešajā – līdz 300, un, ceturtajā aizņemšanās reizē un arī turpmāk, naudas kredīts līdz 400 latiem. Pie SMScredit ir salīdzinoši izdevīga kredīta atmaksas pagarināšanas maksa – Tu vari atlikt kredīta atmaksu uz velāku laiku!

Taču tas, vai kredītu piešķirs, vai arī atteiks bez liekas kavēšanās būs atkarīgs no aizdevēja. Aizdevējs, kas izsniegs kredītu personai ar negatīvu kredītvēsturi, varētu arī piemērot augstāku procentu likmi, vai pieprasīt ķīlu – gadījumā, ja vēlēsies aizņemties salīdzinoši lielāku naudas summu. Šādi nosacījumi aizdevējam sniedz papildus drošību, kā arī cilvekam ar negatīvu kredītvēsturi tā ir iespēja savā esošajā situācijā kaut ko mainīt. Gadījumā, ja kredītu Tev piešķirs, un, Tu to laicīgi atmaksāsi – arī turpmāk varēsi paļauties uz šo aizdevēju.

Kredīts internetā ar negatīvu kredītvēsturi – šādu aizdevuma veidu neviens no ātro kredītu aizdevējiem savās mājas lapās nereklamē. Aizdevēji tikai norāda, ka ātro kredītu var saņemt personas, kurām nav kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības. Ja kredītvēsture ir negatīva, aizdevums varētu tikt piešķirts, taču nedrīkst būt šie kavētie maksājumi un nenokārtotās parādsaistības.


Jebkuras kredītvēstures izmaiņas būs pieejamas aizdevējam. Kredītvēsture ietver informāciju par 10 gadu ilgu laika periodu – par kredītiem un veiktajiem maksājumiem. Negatīva kredītvēsture paliks arī tad, ja parādsaistības būs novērstas. Taču aizdevējam ir svarīgi, lai kredīta pieprasītājs būtu brīvs no parādiem – tādā gadījumā kredīts varētu tikt arī piešķirts.

Ir gadījumi, kad aizdevējs varētu piešķirt kredītu tikai tāpēc, ka kredīta pieprasītāja ekonomiskā situācija ir pasliktinājusies no viņa neatkarīgu apstākļu dēļ. Piemēram – pēkšņi zaudēta darba vieta. Tas nozīmē, ka katrs gadījums ir individuāls – lai uzzinātu par savām iespējām ātro kredītu saņemt, ir nepieciešams vērsties pie kāda no aizdevējiem.

Viss, kas Tev būs nepieciešams, lai pieteiktos ātrajam kredītam – bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese. Aizņemšanās notiek tikai un vienīgi internetā – 10 līdz 15 minūtes ir nepieciešamas, lai kredīts tiktu ieskaitīts Tavā bankas kontā.


Ātros kredītus piedāvā liels aizdevēju skaits – iedzīvotājiem ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko. Kredīts internetā ar negatīvu kredītvēsturi var tikt piešķirts – Tu to varēsi uzzināt tikai tad, ja vērsīsies pie kāda no aizdevējiem. Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi populārākos no aizdevējiem, kuru sniegtie pakalpojumi ir ātri, vienkārši, ērti un izdevīgi! Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.75 avg. rating (95% score) - 56 votes

Tavs komentārs