Kredīts bez procentiem

Cik aizņemsies, tik atdosi! Skan vilinoši? Vairākas ātro kredītu kompānijas pirmo kredītu piedavā izsniegt pilnīgi bez maksas. Ātrs, ērts un drošs veids kā “glābties” ārkārtas situācijās, kad steidzami nepieciešamas naudas aizdevums. Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, arī  aizdevuma mērķis nav jānorāda – tērē pēc saviem ieskatiem, pēc savām vajadzībām! 

Kredītu bez procentiem piedāvā:

SMScredit pirmo aizdevumu bez procentiem izsniedz līdz 150 latiem uz 30 dienām. Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas, kuras nav parādnieku reģistros. Naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Bet kredītam pieteikties vari jebkurā brīdī! Pēc kredīta pieprasījuma izskatīšanas, ja Jums tiks piešķirts kredīts, nauda uz Jūsu konta tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā!

Arī VIAsms pirmo aizdevumu līdz 150 latiem uz 30 dienām piedāvā bez maksas. Lai kredītu saņemtu, Jums ir jābūt 20 līdz 65 gadus vecai personai, var būt nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, taču nevar būt kavēti maksājumi! VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Brīvdienās no 10:00 – 20:00. Nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta maksimāli ātri.

Open Credit pirmo kredītu bez procentiem izsniedz katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Personas no 18 līdz 70 gadus vecām personas, bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijām, aizdevumu var saņemt pat 15 minūšu laikā .

Soho Credit naudas pārskaitījumus veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00. Kredītu var saņemt 20 – 65 gadus vecas personas, kurām nav kavēti maksājumi un nav „sabojāta” kredītvēsture. Pirmajā reizē tiek piedāvāta iespēja aizņemties bez maksas līdz 150 latiem, ja atbilde par kredīta aizdošanu būs pozitīva – 20 līdz 30 minūšu laikā nauda būs Jūsu kontā!

Katram no šiem uzņēmumiem ir savs darba laiks, taču aizdevuma pieteikumi tiek pieņem visu diennakti! Vēlā nakts stundā pieprasīts kredīts, tiks izskatīts un izsniegts darba dienas sākumā.

Izmanto kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies sev vispiemērotāko! Aizņemies atbildīgi!

Ātrais kredīts būs piemērots, lai atrisinātu īslaicīgas finansiālas problēmas, situācijās, kad līdz algai vēl ir jāgaida, bet nauda ir nepieciešama nekavējoties. Katram taču mēdz gadīties situācijas, kad uz mēneša baigām nepieciešami papildus līdzekļilai, piemēram,  apmaksātu rēķinu vai veiktu neieplānotu pirkumu.Kredīts bez procentiem

4.81 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs