Kredīts bez oficiāliem ienākumiem

Ir neskaitāmi cilvēki, kuriem nav oficiālas darba attiecības un līdz ar to – nav oficiāli ienākumi. Oficiālo ienākumu trūkums rada apstākļus, ka šiem cilvēkiem saņemt aizdevumu pie kādas no kredītu iestādēm ne vienmēr ir iespējams. Bet, ko darīt tad, kad aizdevums tik tiešām ir nepieciešams – vai kredīts bez oficiāliem ienākumiem ir realitāte?


Ja nepieciešams aizdevums, kas nepārsniedz pāris simtus latu – palīdzēt var kāds no ātrajiem kredītiem interneta vidē. Tieši ātrais kredīts ir aizdevums, ko var saņemt arī personas, kuru ienākumi nav oficiāli, bet tas tiek piešķirts tikai tad, ja naudas līdzekļi, kas nonāk personas rīcībā ir pietiekami, lai kredītu atmaksātu.

Ātrais kredīts bez oficiāliem ienākumiem ir pieejams jau no 18 gadu vecuma – arī jauniešiem, kuri iespējams savas darba attiecības ne reizi vēl nav uzsākuši, un, to finansiālos iztikas līdzekļus nodrošina vecāki, kāds sociālais pabalsts vai studiju stipendija.

Ātrais kredīts ir pieejams arī bez darba – gan gadījumos, kad darba vieta tik tikko zaudēta, vai persona nestrādā jau ilgstoši. Viss ir atkarīga ne tikai no tā, cik lieli ir personas ikmēneša ienākumi, bet gan arī no kredītvēstures – visiem iepriekšējiem kredītsaistību darījumiem.

Cik daudz iespējams aizņemties? Ātrais kredīts parasti pirmajā reizē ir visai ierobežots – vidēji no 5 līdz 100 vai 200 latiem. Šis kredīta apjoma ierobežojums ir spēkā tikai pirmajā aizņemšanās reizē – ja aizņemas atkārtoti, nu jau esošajam klientam var tikt piedāvāta arī lielāka kredīta summa. Ja vēlies izdevīgu naudas aizdevumu – saņem pirmo kredītu bez maksas. Bezmaksas kredīts nodrošinās to, ka atmaksas brīdī būs jāatgriež tieši tik pat, cik aizņēmies!


SOHO CREDIT – jau no 18 gadu vecuma:

 • Šeit ir pieejams pirmais kredīts bez maksas – tas var būt no 50 līdz 150 latus liels;
 • Bezmaksas kredītam ir dots 30 dienu ilgs atmaksas laiks, ja nepieciešams ilgāks – būs iespējams to pagarināt;
 • www.sohocredit.lv – reģistrējies un nosaki kredīta summu – tikai 15 minūtēs!

SMS CREDIT – kredīta saņēmējs var būt persona jau no 18 gadiem:

 • Arī šeit iespējams saņemt bezmaksas kredītu – jaunais klients aizņemas bez maksas no 5 līdz 200 latiem;
 • Aizdevums, kas tiek izsniegts bez maksas, ir ar salīdzinoši īsu atmaksas laiku – 30 dienas, bet, ja būs nepieciešamība – to par konkrētu samaksu varēs pagarināt;
 • www.smscredit.lv – reģistrējies mājas lapā – naudu saņem 15 minūšu laikā!

VIVUS – kredīta saņēmējam jābūt vismaz 19 gadus vecam:

 • Aizdevējs nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas – kā arī pirmajā aizņemšanās reize nav noteikta kredīta robeža – tā ir atkarīga no personas iespējām;
 • Iespējams saņemt naudas aizdevumu no 50 līdz 1000 latiem, kā atmaksas laiks var būt pat līdz 2 gadiem;
 • www.vivus.lv – kredīta pieteikumi tiek pieņemti visu cauru dienu!

CREDIT24 – kredita saņēmēji var būt jau no 18 gadu vecuma:

 • Katram kredīta ņēmējam jāizvēlas savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu naudas summu – ja viņa iespējas nebūs tai piemērotas – aizdevējs var piedāvāt arī mazāku kredīta summu;
 • Kredīts no 50 līdz 1500 latiem;
 • Atmaksas ilgums – līdz 2 gadiem – atkarīgs no aizdevuma lieluma;
 • www.credit24.lv – uzzini vairāk, reģistrējies un saņem naudu!


Cik aizņemties? Atbildi ir jārod katram pašam – jāizvēlas savam stāvoklim atbilstoša summa, tāda, ko atmaksāt nebūs grūti. Kredīts bez oficiāliem ienākumiem – atbilstošs katra individuālajām iespējām. Aizņemoties ātro kredītu, pastāv iespēja tā izsniegto atmaksas termiņu pagarināt – tas ir noderīgs situācijām, kad finansiālo līdzekļu trūkums nedaudz ievelkas, un, nepieciešams papildus laiks, lai atmaksājamo naudas summu sagādātu.

Kādam mērķim cilvēki visbiežāk ātro kredītu izmanto? Aizdevēju rīcībā šī informācija nenonāk, jo aizņemoties kredīta ņemšanas iemesls nav jānorāda. Bet dažādas klientu aptaujas liecina, ka cilvēki aizņemas dažādu ārkārtas situāciju pamudināti – kad nauda nepieciešama nekavējoties.

Kredītu salīdzināšanas tabulā meklē mūsdienu top aizdevējus, kas ātros kredītus piedāvā dažādiem cilvēkiem, dažādām situācijām – dažādām vajadzībām! Aizņemies ar atbildību, savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu kredītu!

Kredīts bez oficiāliem ienākumiem

4.83 avg. rating (95% score) - 41 votes

Tavs komentārs