Kredīts bez izziņas

Kredīts bez izziņas no darba vietas, bez jebkādiem citiem apliecinājumiem par regulāriem ienākumiem – tas ir ātrais kredīts internetā. Ātrais kredīts mūsdienās nesagādā nekādas neērtības un ļauj krietni ietaupīt laiku. Ātrais kredīts – tas ir naudas aizdevums bez jebkādām formalitātēm!


Lai saņemtu naudas aizdevumu, kuram ir jāpiesakās internetā – Tev ir jābūt pilngadību sasniegušam Latvijas iedzīvotājam, kuram ir savs mobilā tālruņa numurs un bankas konts ar pieeju interneta bankai, un, uz konta ir vismaz viens santīms – to būs nepieciešams ieskaitīt aizdevēja kontā, lai tādā veidā reģistrētos un pierādītu aizdevējam, kas tas tik tiešām esi Tu.

Kredīts bez izziņas, bez ķīlas un galvojuma ir pieejams visu cauru gadu – tam ir iespējams pieteikties jebkurā dienā – gan darba, gan brīvdienu, gan svētku. Ātro kredītu kompāniju darba laiks ir atšķirīgs, taču kredīts tās izsniedz jeb naudas pārskaitījumus veic no 7 rītā līdz pat pusnakts stundai.

Kredīts bez izziņas var nonākt ari Tavā rīcībā, ja vien Tu atbilsti aizdevēju noteiktajām prasībām:

1)      Esi Latvijas iedzīvotājs – pilsonis vai nepilsonis;

2)      Esi sasniedzis nepieciešamo vecumu: 18 – 75 gadi;

3)      Esi ar atbilstošiem ienākumiem – tie ir pietiekami, lai kredītu atmaksātu;

4)      Esi ar atbilstošu kredītvēsturi – esi bez kavētiem maksājumiem.


Kredīts bez izziņas un citām formalitātēm:

Pie FERRATUM: Aizdevumi personām no 21 gadu vecuma – ir iespējams saņemt pirmo kredītu līdz 100 latiem bez maksas! Kā arī – piektais kredīts bez maksas! Lielākā kredīta summa, ko piedāva Ferratum ir 400 lati – tie ir pieejami piektajā aizņemšanās reizē, kā arī tik lielu aizdevumu būs iespējams saņemt visas turpmākās aizņemšanās reizes.

Pie SOHO CREDIT: Ātrais kredīts personām no 18 gadu vecumapirmais kredīts līdz 150 latiem Tavā rīcība būs bez maksas! Lielākā aizdevuma summa – 350 lati.

Pie SMS CREDIT: Ātrs kredīts personām no 18 gadu vecumaaizņemies pirmajā reizē līdz 200 latiem, un, arī atdot tik pat!

Pie VIVUS: Aizdevumi no 50 līdz 1000 latiem! Šo kredītu var saņemt personas no 19 gadu vecuma.

Pie CREDIT24: Aizdevumi internetā no 50 līdz pat 1500 latiem. Šie aizdevumi ir paredzēti personām no 18 gadu vecuma.


Kredīts bez izziņas un citām lietām, kas var krietni patērēt laiku un citus resursus tikai dažās minūtēs. Aizņemies pie aizdevējiem, kas ir iecienīti visā Latvijā – pie kāda no kredītu salīdzināšanas tabulā publicētajiem aizdevējiem. Aizņemies ar atbildību!

4.76 avg. rating (95% score) - 51 votes

Tavs komentārs