Kredīts bez izziņām

Kredīts bez izziņām jeb ātrais kredīts internetā ir kļuvis par visai iecienītu naudas aizdevumu. Ātrums, ērtums, vienkāršība un izdevīgums – kredīts sniedz visas šīs priekšrocības, kuras mūsdienās ir tik ļoti nozīmīgas un svarīgas.


Ērtums un vienkāršība – lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešamas nekādas izziņas un dokumenti. Ne ķīla, ne galvojums, ne citas formalitātes! Tas, ka ātrais kredīts ir pieejams internetā, to padara par ērtāko aizņemšanās veidu – jo nav nepieciešams pat iziet no mājām un atiet no datora. Nepieciešamās lietas, lai pieteiktos un saņemtu kredītu – dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, mobilā tālruņa numurs un bankas konts, kurā aizdevumu ieskaitīt.

Ātrums – ātrais kredīts neprasa daudz laika, tas var tikt izsniegts 15 – 20 minūšu laikā. Aizņemšanās process ilgst vien dažas minūtes – ir nepicieciešams izvēlēties aizdevēju un reģistrēties tā mājas lapā.

Izdevīgums – vēlies aizņemties ne tikai ātri un ērti, aizņemies pie ātro kredītu aizdevēja, kas piedāvā pirmo bezmaksas kredītu! Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams pie vairākiem aizdevējiem. Varbūt esi dzirdējis saukli – “cik aizņemsies, tik atdosi!” – tas tik tiešām strādā!

Pirmo ātro kredītu bez maksas izsniedz:

Sms Credit – pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas! Kredīts no 18 gadiem;

Soho Credit – pirmais kredīts līdz 150 latiem bez maksas! Kredīts no 20 gadiem;

Open Credit – pirmais kredīts līdz 200 latiem bez maksas! Kredīts no 18 gadiem;

VIA Sms – pirmais kredīts līdz 150 latiem bez maksas! Kredīts no 20 gadiem.


Ātrais kredīts tiek izsniegts īstermiņā – parasti pirmais bezmaksas kredīts tiek izsniegts ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Vēl viena no ātro kredītu priekšrocībām – ir iespējams kredīta atmaksas termiņu atlikt! Lai atliktu kredīta atmaksu ir jāveic pagarinājuma maksājums – šī maksājuma summa ir atkarīga no konkrētā aizdevēja un pagarinājuma ilguma.

Ātrais kredīts bez izziņām internetā var būt arī salīdzinoši lielākas naudas summas apmērā – pat līdz 1000 – 1500 latiem! Lielākiem aizdevumiem atmaksas termiņš var būt līdz 24 mēnešiem – šo kredītu atmaksas summa tiek sadalīta pa vairākiem ikmēneša maksājumiem.

Lielāki naudas aizdevumi ir pieejami pie:

Vivus – ātrais kredīts līdz 1000 latiem. Kredīts no 19 gadiem;

Open Credit – ātrais kredīts līdz 1000 latiem. Kredīts no 18 gadiem;

Credit24 – ātrais kredīts līdz 1500 latiem. Kredīts no 18 gadiem.


Ātrais kredīts bez izziņām ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši pilngadību. Aizdevēji ir noteikuši vecuma ierobežojumu, kas mēdz atšķirties. Piemēram – citi aizdevēji kredītus izsniedz no 18 gadiem, citi no 19 vai 20. Kā arī maksimālais kredīta ņēmēja vecums mēdz atškirties. Ir aizdevēji, kas sniedz iespēju kredītu saņemt personām līdz 60, vai 65 vai 75 gadu vecumam.

Tāpat kā vecuma ierobežojums, aizdevēji pievērš uzmanību arī – kredītvēsturei un kredītspējai jeb ienākumiem. Aizdevējam ir svarīgi saglabāt drošību par to, ka aizdevums tiks atmaksāts, tādēļ aizdevumi tiek izsniegti personām, kurām nav kavēti maksājumi un pārkāptas kredītsaistības. Kā arī svarīgi – aizdevējs izvērtē kredīta pieprasītāja ienākumus. Ātrais kredīts tiek piešķirts tikai tad, ja personas ienākumi ir atbilstoši, un, viņš spēs aizdevumu arī atmaksāt.

Ātrais kredīts ir pieejams arī tām personām, kuras nestrādā. Ja arī Tu esi bez darba, bet Tev ir regulāri ienākumi – vari saņemt savu ātro aizdevumu jebkurā laikā. Ātro kredītu aizdevēji nepieprasa izziņu no darba vietas! Ienākumus cilvēkiem var nodrošināt arī citi ienākumu avoti, piemēram, sociālais pabalsts, vecuma pensija un studiju stipendija. Kā arī ātrais kredīts bez izziņām var būt lieliski piemērots personai, kura tikko pēkšņi un negaidīti zaudējusi darbu – kurai nav naudas iekrājumi. Šāds ātrais aizdevums var būt nepieciešams, lai veiktu visus maksajumus un uzsāktu jaunas darba vietas meklējumus.


Kredīts bez izziņām mūsdienās nav nekas nereāls, jo tagad pat aizņemties ir iespējams internetā. Ātrais kredīts internetā ir pieejams visu cauru gadu – kredītu kompāniju darba laiks ir piemērots ikviena vajadzībām – tās strāda bez brīvdienām. Kredītu salīdzināšanas tabulā atradīsi populārākos aizdevējus, kuru sniegtie pakalpojumi ir ne tikai ātri, ērti, vienkārši un izdevīgi, bet arī – droši! Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.75 avg. rating (95% score) - 59 votes

Tavs komentārs