Kredīts automašīnai Mogo.lv

Naudas kredīts mūsdienās spēlē lielu lomu, jo ar tā palīdzību mēs varam atļauties lietas, kuras liekas nereālas un nesasniedzamas. Ne viens vien iedzīvotājs savus sapņus un ieceres ir piepildījis tieši pateicoties kādam no kredītiem – piemēram – lai veiktu mājokļa remontu, dotos atpūtas ceļojuma vai iegādātos automašīnu.

Tu vēlies iegādāties jaunu automašīnu? Taču ikreiz, kad par to iedomājies, atduries pret vienu un to pašu šķērsli – Tev pietrūkst nauda automašīnas iegādei. Šādos gadījumos, lai iegādātos jaunu auto, var palīdzēt kredīts automašīnai Mogo.lv.


Šis naudas aizdevums ir viens no izdevīgākajiem variantiem, ja vēlies savā īpašumā iegūt tieši automašinu. Mogo var finansēt līdz pat 90% no Tavas noskatītās automašīnas cenas. Atmaksas termiņš ir līdz 5 gadiem – krietni ilgs, lai to atmaksātu pamazām un nesteidzoties.

Kredīts automašīnai Mogo ir vienkāršs un ērts – naudas aizdevumam Tu vari pieteikties no jebkuras Latvijas pilsētas vai lauku ciematiņa. Esi brīvs – jo pieteikšanās un aizdevuma saņemšana norisinās internetā.

Nauda auto iegādei no Mogo:

1)      Izvēlies auto, kuru vēlies iegūt savā īpašumā. Tu vari izvēlēties automašīnu gan no privātpersonas, gan no juridiskas personas – auto dīlera.

2)      Piesakies naudas aizdevumam – Mogo Tavu pieteikumu izskatīs 30 minūšu laikā un pieņems gala lēmumu;

3)      Pozitīva lēmuma gadījumā, ja naudas kredīts auto iegādei Tev tiks piešķirts – Tev būs elektroniski jāparaksta aizdevuma līgums;


4)      Mogo speciālists sazināsies ar izvēlētā auto līdzšinējo īpašnieku, lai novērtētu tā vērtību;

5)      Mogo varēs finansēt – piešķirt naudas kredītu līdz 90% no šī auto vērtības;

6)      Tev būs jāveic pirmā iemaksa – vismaz 10% no auto cenas;

7)      Līdzšinējais auto īpašnieks – auto pārdevējs reģistrēs Tevi kā auto turētāju CSDD;

8)      Mogo veic atlikušās naudas summas maksājumu pārdevējam;

9)      Tas arī viss – vari sēsties pie jaunās automašīnas stūres!

Kredīts automašīnai Mogo.lv var būt Tava iespēja kā realizēt senu ieceri par jaunu auto. Mogo piedāvā vienu no izdevīgākajiem kredītiem, kas ir tieši paredzēts automašīnas iegādei. Ne tikai izdevīgs, bet arī ātrs, vienkāršs un ērts!


Kredīts automašīnai Mogo.lv – lai sapnis kļūtu par realitāti. Pirms aizņemies izvērtē savas iespējas naudas kredītu atmaksāt – aizņemies gudri un atbildīgi!

4.82 avg. rating (95% score) - 65 votes

Tavs komentārs