Kredīts auto iegādei Mogo.lv

Tu jau sen sapņo par jaunu automašīnu – vēlies nomainīt veco vai iegādāties savu pirmo braucamo? Neļauj sapnim būt tikai sapnim – īsteno to!

Kredīts mūsdienās sniedz iespēju īstenot savus plānus un ieceres tagad, bet maksāt par tām vēlāk. Naudas kredītus piedāvā salīdzinoši liels skaits aizdevēju – šie aizdevumi savā starpā atšķiras – gan to summa, gan izsniegšanas termiņa ilgums, gan procentu likme un citi aizņemšanās nosacījumi.
kredīts automašīnai Mogo.lv.


Katram aizdevumam ir savs mērķis – kā naudu izlietot. Ja vēlies aizņemties, lai iegādatos automašīnu, iepazīsties – kredīts auto iegādei Mogo.lv.

Mogo piedāvā vienu no izdevīgākajiem aizdevumiem, kas ir paredzēts tieši automašīnas iegādei. Kredīts auto iegādei Mogo.lv ir ērts un vienkāršs.

Kredīta summa jaunās automašīnas iegādei var būt līdz pat 90% no auto vērtības. Kredīts auto iegādei Mogo.lv tiek izsniegts ar atmaksas laiku līdz pat 5 gadiem.

Līdz brīdim, kad varēsi sēsties pie jaunā auto stūres, ir tikai daži soļi:

1)      Izvēlies automašīnu;

–          Izvēlētās automašīnas īpašnieks var būt privātpersona vai juridiska persona. Tas nozīmē, ka automašīnu vari iegādāties gan no auto līdzšinējā īpašnieka, gan no kāda auto dīlera.

2)      Piesakies aizdevumam;

–          Tavu aizdevuma pieteikumu Mogo izskatīs vien 30 minūšu laikā.
kredīts automašīnai Mogo.lv.


3)      Tu tiksi informēts par aizdevēja pieņemto lēmumu;

–          Pozitīva lemuma gadījumā – elektroniski jāparaksta aizdevuma līgums. Mogo var finansēt līdz pat 90% no Tava izvēlētā auto vērtības. (Mogo speciālisti sazināsies ar izvēlētās automašīnas līdzšinējo īpašnieku, lai novērtētu tās vērtību).

4)      Tev jāsamaksā pirmā iemaksa – vismaz 10% apmērā no automašīnas cenas;

–          Turpinājumā automašīnas līdzšinējais īpašnieks CSDD reģistrē Tevi kā auto turētāju, un, Mogo pārskaita atlikušo naudas summu auto pārdevējam.

5)      Jaunais auto ir Tavā rīcībā!
kredīts automašīnai Mogo.lv.


Kredīts auto iegādei Mogo.lv – tas ir ērti, vienkārši un izdevīgi. Mogo sniedz vairakas priekšrocības, piemēram, tas, ka naudas aizdevumu vari saņemt internetā – no jebkuras vietas Latvijā.

Aizņemšanās ir bez liekām formalitātēm un liekas laika kavēšanas – nepieciešamo naudas summu, ko samaksāt auto īpašniekam, Mogo var samaksāt tikai vienas dienas laikā. Iedomājies, Tu jau šodien vari sēsties savā sapņu automašīnā! Un – aizdevuma atmaksa var būt salīdzinoši ilga – līdz pat 5 gadiem – izvērtē savu ekonomisko situāciju un izvēlies piemērotāko atmaksas termiņu. Aizņemies atbildīgi!

Piesakies ātrajam kredītam Mogo šeit – Mogo mājas lapā!

4.76 avg. rating (95% score) - 66 votes

Tavs komentārs