Kredīts ar sliktu, sabojātu vai negatīvu kredītvēsturi

Kā izkļūt no finansiālām problēmām? Kā izkļūt no parādiem? Pareizo atbildi sniegt nav iespējams – ricības plānam ir jābūt atkarīgam no katras konkrētās situācijas. Ja finansiālās grutības ir tikai īslaicīgas – palīdzēt var kāds no ātrajiem aizdevumiem internetā.

Bet – vai šis interneta aizdevums var palīdzēt arī cilvēkiem, kuru kredītvēsture, dažādu iemeslu dēļ, vairs nav pozitīva? Kredīts ar sliktu, sabojātu vai negatīvu kredītvēsturi – ātri un ērti – internetā! Šāds aizdevums ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem no 18 gadu vecuma.


Kredīts ar sliktu, sabojātu vai negatīvu kredītvēsturi – aizņemšanās gadījumu skaits liecina, ka kredītu kompānijas izsniedz aizdevumus arī personām, kuru kredītvēsture nav pozitīva. Aizdevēji vērtē katru klientu individuāli – ja, viņuprāt, persona būs spējīga aizdevumu atmaksāt – kredītu tai var pieškirt.

Slikta, sabojāta vai negatīva kredītvēsture ir kā apgrūtinājums kredīta saņemšanas procesā, jo ne katra kredītu kompānija piekritīs šo aizdevumu izsniegt. Kreditus piedāvā daudzas kompānijas – pie kādas no tām palīdzību var saņemt arī ne pozitīvas kredītvēstures īpašnieki.

Gadījumā, ja kredītvēsture ir sabojāta, kredīta saņemšanas laiks – ierasto 10 līdz 15 minūšu vietā – var būt ilgāks. Kā arī – kredītu kompānija var pieprasīt ķīlu vai piemērot nedaudz augstākus procentu maksājumus. Aizņemšanās nosacijumi pie katra aizdevēja ir savi, lai uzzinātu savas iespējas – ir jāvēršas pie kāda no tiem.

Visas darbības, lai saņemtu ātro aizdevumu, notiek internetā – nav jāpamet savas mājas, nav jāiesniedz nekādi dokumenti. Kredīts ir maksimāli ātrs, tas gadījumā, ja aizdevējs pieņem pozitīvu lēmumu, tā pieprasītāja rīcībā nonāk 10 – 15 minūšu laikā.


Ātro kredītu kompānijas, kuras tiek izsniegts pirmais kredīts bez maksas:

SMS CREDIT

 • Ātrais kredīts no 18 gadiem;
 • Kredīts ar sliktu, sabojātu vai negatīvu kredītvēsturi – ja vien personas ienākumi ir piemēroti;
 • Kredīts personām bez darba vietas – ja vien citi tās ienākumi ir piemēroti;
 • PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS – līdz 200 latiem;
 • Pirmā bezmasas kredīta atmaksas laiku ir iespējams noteikt – no 1 līdz 30 dienām;
 • Atmaksas termiņu – venkārši un ērti – var pagarināt jeb atlikt;
 • Pieteikšanās kredītam – jebkurā laikā un vietā!

SOHO CREDIT

 • Aizdevumi no 18 gadu vecuma;
 • Aizdevumi personām ar piemērotiem ienākumiem;
 • PIRMAIS ĀTRAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS – līdz 150 latus liels;
 • Aizdevuma atmaksu izvēlies – no 7 līdz 30 dienām;
 • Kredītu pieteikumus kompānija pieņem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā!


Tuvāk apskatītās kredītu kompānijas – SmsCredit un Soho Credit – varētu piešķirt naudas aizdevumu arī personai, kuras kredītvēsture ir sabojāta, turklāt – tās var piedāvāt izdevīgu aizdevumu. Izdari izvēli – reģistrējies – pārskaiti 1 santīmu aizdevējam. Dažu minūšu laikā Tavu kredīta pieteikumu izskatīs un sekos rīcība – saziņa ar Tevi par to, vai kredīts tiks, vai netiks piešķirts.

Ātrais kredīts ir aizdevums, kā saņemšanai nav nepieciešama liela resursu tērēšana. Tas aizņems mazāk kā 20 minūtes Tava laika, tam ir nepieciešams tikai 1 santīms (kā reģistrācijas maksa), vēl bez tā visa – Tev ir nepieciešams bankas konts, mobilais tālrunis, un – protams – interneta pieslēgums.

Kredīts ar sliktu, sabojātu vai negatīvu kredītvēsturi – aizņemies īpaši prātīgi un uzmanīgi, jo piešķirtais aizdevums ir iespēja uzlabot savu kredītvēsturi – iemantot aizdevēja uzticamību. Ja kredītu veiksmīgi atmaksāsi, citreiz, kad būs nepieciešams naudas aizdevums – varēsi paļauties uz kredītu kompāniju, kas reiz jau Tev palīdzēja. Aizņemies ar atbildību – tad, ja zini, ka saistības ar kredītu kompāniju spēsi izpildīt!

kredīts ar sliktu, sabojātu vai negatīvu kredītvēsturi

4.85 avg. rating (96% score) - 41 votes

Tavs komentārs