Kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Ikdienā, iespējams, ka nemaz neaizdomājamies cik svarīgi visus kredītu maksājumus un, piemēram, ikdienišķus komunālo pakalpojumu, mobilo sakaru rēķinus ir nomaksāt laicīgi.

Nenomaksāti rēķini, ilgstoši kavēti maksājumi noved pie negatīvas vai sliktas kredītvēstures. Slikta kredītvēsture – kavēti maksājumu termiņi, kuri ir nomaksāti. Negatīva kredītvēsture – kavēti maksājumu termiņi un esat nonākuši parādu piedzīšanas kompānijai. Kredītvēsture var nodrošināt vai apdraudēt iespēju noformēt līzingu vai kredītu. Kredītu izsniegšanas kompānijas negatīvas un sliktas kredītvēstures īpašniekus uzskatīs kā augsta riska grupas klientus. Svarīgi atcerēties, ka kredītvēstures datu bāze ietver informāciju par ilgstošu maksājumu un rēķinu nenomaksāšanu – arī tad, kad visas saistības būsiet „nokārtojuši”, no Creditreform datu bāzes netiksiet dzēsti vēl 10 gadus.
  

„Nesabojāta” kredītvēsture ir svarīgs priekšnoteikums, lai pieprasītu kredītus. Ātro kredītu kompānijas nenorāda, ka izsniedz, vai gluži pretēji – neizsniedz – kredītus personām ar sliktu kredītvēsturi. Taču slikta kredītvēsture nenozīmē, ka kredīts netiks piešķirts, nepieciešams vien uzņemties iniciatīvu un versties pie aizdevēja! Ir kredītu izsniedzēji, kas pieprasīto kredītu varētu piešķirt, piemēram, ar priekšnoteikumu, ka iesniegsiet ienākumu apliecinošu izziņu. Būtiskakais, lai iekavētās kredītsaistības būtu dzēstas vai tiktu kārtotas, lai kreditori izskatītu pieprasījumu un sniegtu atbildi.

 

Ikdienā neviens no mums nav pasargāts no krīzes un bezizejas situācijām, kad līdz algai pietrūkst finanšu līdzekļi, lai veiktu kādu svarīgu maksājumu vai izdevīgu pirkumu. Lielisku risinājumu piedāvā ātro kredītu kompānijas, kas īslaicīgu problēmu risināšanā var spēlēt glābēja lomu. Arī gadījumos, ja kredītvēsture laika gaitā ir ieguvusi sliktu raksturu – situāciju ir iespējams risināt, griežoties pie uzticamas kompānijas. Izēlies savu ātro kredītu kompāniju, izvērtējot savas iespējas atmaksāt.

 Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi/

4.78 avg. rating (95% score) - 65 votes

Tavs komentārs