Kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas

Tad, ja pietrūkst nauda, un, summa, kas ir nepieciešama nav liela, palīdzēt var ātrie kredīti internetā. Aizdevumi pieejami Latvijas iedzīvotājiem, kuriem ir atvērts bankas konts, aktīvs mobilā telefona numurs un e-pasta adrese. Ja visas iepriekš minētās lietas ir pieejamas, un, Tavi ikmēneša ienākumi ir regulāri un stabili – aizņemies 15 minūtēs!


Ātrajiem kredītiem nav nepieciešama ķīla vai citas liekas formalitātes. Tie ir kļuvuši pieejamāki – tos saņemt var arī personas ar sliktu kredītvēsturi – ja to atmaksas iespējas ir reālas. Tas nozīmē, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas nav nekas nereāls – ir jāizvēlas tikai piemērots aizdevējs – piemērots ātrais kredīts.

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas tiks piešķirts tikai tad, ja Tev nebūs kavēti maksājumi, kas „sabojājuši” kredītvēsturi, un, joprojām nav novērsti. Kredītu saņēmējiem ir jābūt brīviem no šiem parādiem, kavētiem maksājumiem.


Lai atrastu sev piemērotu aizdevēju, netērē savu laiku, Creditpro.lv ir apkopojis populārākās kredītu kompānijas, kas var piedāvāt naudas aizdevumu personām ar ne gluži ideālu kredītvēsturi:

CREDIT24 – kredīts no 50 līdz 1500 latiem!

  • Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas – ja nav kavēti maksājumi – ienākumi ir pietiekami un regulāri;
  • Credit24 kredīts pieejams no 18 līdz 70 gadu vecumam;
  • Aizdevums neparedzētiem izdevumiem pieejams visu cauru gadu – Credit24 darba laiks no 8:00 rītā līdz 22:00 vakarā – www.credit24.lv!

SOHOCREDIT – pirmais ātrais kredīts bez maksas!

  • Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas – ja kredīta pieprasītāja iespējas naudas aizdevumu atmaksāt ir reālas, un, tam nav kavēti maksājumi;
  • Soho Credit aizdevums no 50 līdz 150 latiem 1. reizē – bez maksas!
  • Soho Credit aizdevumu ir iespējams saņemt jebkura dienā. Kredīti tiek izsniegti darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 9:00 līdz 21:00 – www.sohocredit.lv!

24 stundas diennakti kredītam ir iespējams pieteikties – aizdevēju mājas lapā reģistrējoties, un, norādot – cik un uz cik ilgu laiku nepieciešams aizdevums. Taču šis kredīta pieteikums tiek izskatīts tikai aizdevēja darba laikā, arī naudas pārskaitījumi tiek veikti konkrētā laikā.


Kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas – aizņemies gudri un atbildīgi – izvēloties sev piemērotu aizdevēju. Reģistrējies kompānijas mājas lapā un piesakies kredītam – aizdevējs izskatīs kredīta pieteikumu un Tavas iespējas to saņemt. Ja aizdevumu atsaka – lieki neraizējies, jo ātro aizdevēju skaits ir liels, tas nozīmē, ka kredītu piešķirt var kāds cits. Aizņemies atbildīgi! 

Kredīts ar sliktu kredītvēsturi bez ķīlas

4.92 avg. rating (96% score) - 36 votes

Tavs komentārs