Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Mūsdienās ātrie kredīti kļūst arvien populāraki. Cilvēki nereti tieši ar ātro kredītu palīdzību novērš īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Tie aizņemas brīžos, kad naudas maciņā un bankas kontā valta tukšums, bet atlikt kādu maksājumu vai pirkumu uz vālāku laiku nav iespējams.


Ātros kredītus piedāvā salīdzinoši liels skaits kredītu kompāniju. Pastāv izvēles iespējas, jo arī aizdevēju piedāvājums atšķiras. Kredītu kompānijas piedāvā dažādas aizdevumu summas un arī citi aizņemšanās nosacījumu atšķiras. Jaušamas atšķirības ir arī kompāniju noteiktajās prasībās saviem klientiem. Pie visiem no aizdevējiem ir iespējams aizņemties pilngadīgām personām – tikai citviet no 18, citur 19 vai 20 gadu vecuma. Aizdevēji kredītus piešķir personām, kurām nav kavēti kredītu maksajumi un pārkāptas kredītsaistības. Taču pie citiem aizdevējiem kredītu ir iespējam saņemt arī personām, kuru kredītvēsture ir sabojāta.

Aizdevējs izvērtē kredīta pieprasītāja ienākumus un kredītvēsturi, tikai tad pieņem lēmumu – piešķirt vai atteikt kredītu. Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi gan var tikt piešķirts, gan atteikts – tas ir atkarīgs no katra gadījuma. Aizdevējam ir svarīgi, lai persona, kuras kredītvēsture ir sabojāta, būtu novērsis visus parādus un kredītsaistības. Tas nozīmē, ja esi “dzēsis” parādsaistības, Tava kredītvēsture nekļūs pozitīva, taču Tavas iespējas saņemt kredītu būs daudz lielākas kā gadījumā, ja kredītsaistības nebūsi nokārtojis.


Ja Tava kredītvēsture ir sabojāta, bet visus parādus esi nokārtojis, pēc naudas aizdevuma vari vērsties pie SMS CREDIT. Šī kredītu kompānija izsniedz kredītus personām no 18 līdz 75 gadu vecuma. Pirmais kredīts līdz 200 latiem jaunajiem klientiem ir bez maksas – bez procentiem. Tas nozīmē, ka pirmajā reizē aizņemies, piemēram, 100 latus, 30 dienu laikā Tev būs jāatmaksā tieši tik pat – 100 lati un ne santīmu vairāk!

Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi varētu būt noderīgs visdažādākajās dzīves situācijās. Gan personai ar sabojātu kredītvēsturi, gan pozitīvas kredītvēstures īpašniekam var rasties nepieciešamība pēc steidzama naudas aizdevuma. Gadījumā, ja draugu vai citu paziņu lokā nav cilveks, kas spētu palīdzēt, vari vērsties pie ātro kredītu kompānijām. Pirms aizņemšanās – pārliecinies, vai  Tava ekonomiskā situācija ir droša un Tu spēsi atmaksāt naudas kredītu.

Drošus, ātrus, ērtus un vienkāršus aizdevumus atradīsi kredītu salīdzināšanas tabulā. Tabulā apkopotie ātro kredītu aizdevēji ir saņēmuši licences – speciālas atļaujas kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Aizņemies droši – bez slēptiem nosacījumiem un maksājumiem. Atceries, ka kredīts ar sabojātu kredītvēsturi varētu aizņemt ilgāku laiku, jo gadījumā, ja viena kredītu kompānija atteiks, pēc aizdevuma būs jāvēršas pie citas. Aizņemies gudri un atbildīgi!


4.76 avg. rating (95% score) - 59 votes

Tavs komentārs