Kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

Kredīti mūsdienās nav reta parādība, ko var saņemt tikai izredzētie, bet gan šie naudas aizdevumi ir paredzēti dažādiem cilvēkiem – dažādām dzīves situācijām. Gadījumā, ja nepieciešams naudas aizdevums, kas ir salīdzinoši neliels – ātru palīdzību ir iespējams saņemt pie ātro kredītu kompānijām.

Ātro kredītu kompāniju sniegtie pakalpojumi ir kā radīti situācijām, kad ir nepieciešams neliels un steidzams naudas aizdevums. Neliels – pirmajā reizē vidēji līdz 100 – 200 latiem, steidzams – aizdevuma saņemšana mazāk kā 20 minūtēs.


Ātrais kredīts var tikt piešķirts arī personām ar negatīvu kredītvēsturi. Ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi – tikai tad, ja līdzšinējās kredītsaistības ir veiksmīgi „nokārtotas”. Protams, ne katrs aizdevējs pieņems pozitīvu lēmumu par kredīta piešķiršanu, taču, ja persona ir „tīra” no iekavētiem maksājumiem, cerība saņemt kādu kredītu pastāv.

Kredīts ar negatīvu kredītvēsturi – SMS CREDIT ātrais kredīts. Pie aizdevēja vērsties var gadījumā, ja personai nav kavēti maksājumi – kā arī tās maksātspēja ir piemērota. Kredīta pieprasīšana un saņemšana tikai tad, ja zināms kā un kad to varēs atmaksāt.

Vairāk par SMS CREDIT ātro kredītu:

  • Pirmais kredīts ir BEZ MAKSAS;
  • Bezmaksas aizdevums jaunajiem Smscredit.lv klientiem – no 5 līdz 200 latiem;
  • Pieteikšanās internetā – ātri un ērti – reģistrējoties www.smscredit.lv;
  • Aizņemšanās laikā nepieciešams – bankas konts un mobilā tālruņa numurs;
  • Kredīta atmaksas laiks pēc izvēles – no 1 līdz 30 dienām;
  • Ātrā kredīta atmaksas laika pagarināšana – maksa ir salīdzinoši izdevīga, salīdzinot ar citiem kredītdevējiem;
  • Sms Credit kredīts pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kuri sasnieguši 20 gadu vecuma – iepriekšējo 18 gadu vietā. Izmaiņas klientu vecuma jomā – stājās spēkā no 2013. gada 11. februāra;
  • Sms Credit kompānija „Atbildīgs aizdevējs” – parakstījis Labās prakses standartu – lai uzlabotu kredītu sniegšanas pakalpojumus un kreditēšanas praksi.

Ātrā kredīta saņemšana ļauj ietaupīt savu laiku un arī enerģiju, jo visu iespējams izdarīt ar interneta starpniecību. Nav nepieciešama nogurdinoša un laikietilpīga formalitāšu kārtošana. Arī ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi ir pieejams tepat – internetā.


Populārākie aizdevēji apkopoti un salīdzināti šeit – kredītu salīdzināšanas tabulā. Apskati, salīdzini un izvēlies – aizņemies atbildīgi!

Kredīts ar negatīvu kredītvēsturi

4.94 avg. rating (96% score) - 34 votes

Tavs komentārs