Kredīts ar kredītvēsturi

Aizdevējam, pirms piešķirt naudas kredītu, ir jāpārliecinās, ka saņēmējs būs spējīgs aizdevumu godpratīgi atmaksāt. Pieņemt šo lēmumu, palīdzēt var informācija par personas ienākumu apmēru un kredītvēsturi – iepriekšējiem un esošajiem kredītiem – to atmaksas paradumiem.


Būtisks kritērijs ir ne tikai tas, cik lieli ir ienākumi, un, vai persona šo aizdevumu spēj „atļauties”, bet arī tas, vai šai personai var uzticēties, vai iepriekšējie aizdevumi ir atmaksāti veiksmīgi.

Kredītvēsture – tā var vispār nebūt, tā var būt pozitīva, vai arī sabojāta – slikta vai negatīva. Kredīts ar kredītvēsturi – cilvēkiem, kuriem kredītsaistības nav sveša lieta.

Kredīts ar kredītvēsturi – tas nozīmē, ka persona vēlas saņemt kredītu, un, tai ir sava aizdevumu pieredze. Bez šaubām, kredītu kompānijai vieglāk aizdevumus ir piešķirt cilvēkiem, kuriem izveidojusies sava kredītvēsture. Tad ir iespējams izvērtēt personas maksājumu veikšanas paradumus, bet, ja kredītvēsture ir neesoša, nav iespējams par šo personu veidot viedokli.

Saņemt naudas aizdevumu var traucēt arī negatīva vai slikta kredītvēsture – tā ir kā brīdinājuma signāls aizdevējam. Tā mazina uzticību sabojātās kredītvēstures īpašniekam un rada bažas par to, vai arī šoreiz aizdevuma atmaksa personai neradīs kādas problēmas.


Nereti tieši ātrie kredīti var būt steidzama palīdzība cilvēkiem, kuru kredītvēsture ir sabojāta. Šie aizdevumu tiek piešķirti tad, ja personas kavētie maksājumi ir nomaksāti. Populārākais aizdevējs, kas šādā situācijā varētu palīdzēt ir SMS CREDIT ātro kredītu kompānija.

Pie SMScredit pirmais ātrais kredīts tiek izsniegts bez procentiem jeb bez maksas! Aizņemties bez maksas var naudas summu no 5 līdz 200 latiem. Lai šeit saņemtu aizdevumu, kredīta pieprasītājam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam, ar savu bankas kontu un mobilā telefona numuru. Kredīts ar kredītvēsturi – ātri un ērti!

Laicīgi neveikti maksājumi, kavēta kredītu atmaksa ir lietas, kas var kalpot par šķērsli, lai saņemtu naudas aizdevumu pie kādas no kredītu kompānijām. Lai neapdraudētu savu kredītvēsturi, ir jābūt īpaši uzmanīgiem – jāizņemas atbildīgi:

  • Jāizvēlas piemērotu kredīta summu;
  • Jāizvēlas piemērotu kredīta atmaksas laiku;
  • Jāizvēlas sev piemērota kredītu kompānija. Populārākie ātro kredītu aizdevēji apkopoti kredītu salīdzināšanas tabulā.


Kredītu atmaksas laiks vienmēr ir stingri jāievēro, un, ja vien rodas grūtības ar tā laicīgu atmaksu, ir jāsazinās ar pašu aizdevēju. Ātro kredītu kompānijas piedāvā iespēju atmaksas laiku, ja vien nepieciešams, pagarināt. Atmaksas laika pagarinājums ir pakalpojums par maksu. Aizņemies atbildīgi un gudri!

Kredīts ar kredītvēsturi

4.84 avg. rating (96% score) - 44 votes

Tavs komentārs