Kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

Kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi ir tas aizdevums, kas izraisījis lielu cilvēku interesi. Jo slikta kredītvēsture – tā nav sastopama tikai retos gadījumos. Sliktas kredītvēstures iemesli var būt ļoti dažādi – tās pamatā ne vienmēr ir ļaunprātīga nemaksāšana, rēķinu ignorēšana un atmaksas termiņu kavēšana.

Kredīti un slikta kredītvēsture nav tas labākais savienojums, jo kredītu kompānijas, pamatojoties uz iepriekšējo kredītu pieredzi, aizdevumu var atteikt. Kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi – tie ir ātrie kredīti. Jo, vēršoties pie ātro kredītu aizdevējiem, pastāv iespēja, ka kredītu piešķirs.


Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi netiek izsniegti bezatbildīgi ikvienam. Svarīgi ir atcerēties, ka arī ātro kredītu ne vienmēr piešķirs, jo slikta kredītvēsture nav pozitīvākā lieta, kas raksturo kredīta ņēmēju. Lai noskaidrotu, vai pastāv iespēja aizdevumu saņemt – ir jāreģistrējas ātro kredītu kompānijas mājas lapā un jāpiesakās kredītam.

Aizdevēji, kas var palīdzēt sliktas kredītvēstures gadījumā, noteikti, ka nav daudzi. Taču var būt arī tā, ka ātrais kredīts, kurš parasti tiek izsniegts bez ķīlas, nav pieejams, jo sliktās kredītvēstures dēļ tiek pieprasīta ķīla. Ķīla – lai palielinātu drošību un pārliecību, ka kredīts tiks atmaksāts. Taču ne vienmēr šī ķīla būs nepieciešama.


Viens no ātro kredītu aizdevējiem, kas varētu piešķirt aizdevumu arī tad, ja piemēram, personai iepriekšējo aizdevumu vēsture nav tā labākā, un, ir vēl kāds neatmaksāts aizdevums – tas ir SMS CREDIT.

Ja Tev ir kāds cits ātrais kredīts, kuru neesi vēl atmaksājis, SMS CREDIT to neuzskata par šķērsli – ja vien Tavi ienākumi ir piemēroti, lai saņemtu kredītu. Ja Tavas iespējas aizdevumu atmaksāt ir pietiekamas, un, esi gatavs uzņemties jaunas kredītsaistības, Tev ir nepieciešams bankas konts un mobīlais telefons – lai reģistrētos, veiktu 0,01 santīma pārskaitījumu un galu galā – pieteiktos kredītam.

Par SMS CREDIT:

  • Ātrais kredīts šeit ir pieejams no 18 gadu vecuma;
  • Pirmais kredīts – BEZ MAKSAS – ir no 5 līdz 200 latiem;
  • Kredīta saņēmējs var būt arī persona bez darba vietas;
  • Kredītu var saņemt arī tāda gadījumā, ja personai ir kāds vēl neatmaksāts aizdevums;
  • Kredītam var pieteikties jebkurā laikā, un, no jebkuras vietas – internetā;
  • SMS CREDIT pakalpojumi pieejami visu cauru gadu – strādā bez brīvdienām!


Atceries – ka, ja kredītu aizdevējs Tev piešķirs, ir jāievēro īpaša piesardzība – kredītu jāatmaksā laikā, vai arī – jāpagarina šis termiņš.

Kredītu salīdzināšanas tabulā Creditpro.lv ir apkopojis populārākos aizdevējus, kuri izsniedz ātros kredītus. Ja SMS CREDIT Tev kredītu neizsniedz, vari vērsties pie kāda no tiem, taču 100 % garantēt, ka kredītu piešķirts tad, ja kredītvēsture ir sabojāta, nav iespējams.

Ir jāizņemas ar atbildību – jāizvēlas savai ekonomiskajai situācijai un naudas makam atbilstošu kredīta summu – lai aizdevuma atmaksa neradītu liekus sarežģījumus, bet gan, lai tā atmaksa būtu iespēja pierādīt savu maksātspēju. Ja aizdevumu veiksmīgi atmaksāsi, sagādāsi sev iespēju aizņemties arī atkārtoti. Aizņemies ar atbildību!

kredīti internetā ar sliktu kredītvēsturi

4.84 avg. rating (96% score) - 44 votes

Tavs komentārs