Kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Par pozitīvas kredītvēstures nozīmīgumu mēs iespējams, ka ikdienā nemaz neaizdomājamies. Taču tieši, tad, kad vēlamies saņemt naudas kredītu, vai noformēt kādu preci līzingā, tā var likt sķēršļus.


Sarežģījumi ceļā uz kāroto aizdevumu vai līzinga noformēšanu var būt gadījumā, ja kredītvēsture ir sabojāta – tā ir slikta vai negatīva. Aizdevējam ir pieejama informācija par kredīta pieprasītāja visu maksājumu pieredzi 10 gadu garumā. Un, arī tad, ja iekavētie maksājumi būs novērsti – šī informācija netiks dzēsta, bet gan būs joprojām pieejama.

Vai ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi varētu tikt piešķirti?

Ātro kredītu kompānijas nesniedz informāciju, ka kredīti būtu pieejami personām ar sabojātu kredītvēsturi, bet gan dalās ar informāciju, ka aizdevumi tiek piešķirti personām, kuras ir bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām. Tādēļ rodas jautājums – vai kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir pieejami? Nav iespējams sniegt atbildi, jo katrs gadījums ir individuāls.

Tavas iespējas saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi, protams, būs krietni lielakas, ja visas parādsaistībaska būsi novērsis un dzēsis. Tas nozīmē, ka, ja esi bez kavētiem maksājumiem un pārkāptāk kredītsaistībām, vari vērsties pie kāda no aizdevējiem. Ja vēlies aizņemties ne tikai ātri un ērti, bet arī izdevīgi, vērsies pie SMS CREDIT – tas ir viens no pirmajiem ātro kredītu aizdevējiem, kas piedāvā ātros kredītus Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Pie Sms Credit jaunie klienti aizņemas bez maksas! Tas nozīmē, cik aizņemsies pirmajā reizē, būs arī jāatmaksā tuvāko 30 dienu laikā. Bet, ja vēlēsies kredīta atmaksu atlikt – pie Sms Credit to var izdarīt par salīdzinoši izdevīgu maksu.


Ja vēlēsies saņemt mazāku vai lielaku ātro kredītu, tiks ņemta vērā Tava kredītvēsture. Kredītvēsturei aizdevēji pievērš tik pat lielu uzmanību ka personas vecumam un kredītspējai. Jo tā ir svarīga un nepieciešama, lai izvērtētu personas iespējas naudas kredītu saņemt.

Lai saņemtu ātro kredītu, kredītu kompānijas norāda, ka aizdevuma saņēmējam ir jābūt – Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadu vcuma. Šis vecuma ierobežojums mēdz atšķirties – citviet kredīti tiek izsniegti no 18, citur no 19 vai tikai no 20 gadu vecuma. Vēl no kredīta saņēmēja tiek gaidīti, ka viņš būs persona ar ienakumiem, kas spēs kredītu atmaksāt. Tātad – tiek ņemts vērā ienākumu apmērs un to regularitāte. Ātro kredītu var saņemt arī personas, kuras ir bez darba vietas, gadījumā, ja finansiālos līdzekļus nodrošina citi ienākumu avoti.

Iemesli kādēļ personas kredītvēsture ir kļuvusi slikta vai negatīva, varētu būt dažādi, bet visa pamatā būs – laicīgi neveikta dažādu maksajumu apmaksa. Šie iemesli varētu būt izšķirošie, aizdevējam lemjot par kredīta piešķiršanu. Iespējams, ka persona, kuras kredītvēsture ir sabojāta, bija nonācis situācijā, kuru mainīt un novērst nebija viņa spēkos. Piemēram – problēmas ar kāda kredīta atmaksu radās pēkšņi un negaidīti, jo viņš tika atlaists no darba, kas bija vienīgais ienākumu avots.


Ātros kredītus piedāvā salīdzinoši liels aizdevēju skats – to klāstā var palīdzēt orientēties kredītu salīdzināšanas tabula. Tabulā apkopotas populārākās kredītu kompānijas, kas piedāvā aizņemties ar vairākām priekšrocībām. Atceries, ka neviens no aizdevējiem nenorāda, ka kredīti ar sliktu kredītvēsturi būtu pieejami. Tas nozīmē, ka, lai noskaidrotu, vai aizdevumu vari saņemt, ir jāvēršas pie kāda no aizdevējiem. Aizņemies gudri un atbildīgi!

 

4.82 avg. rating (95% score) - 55 votes

Tavs komentārs