Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi nav tie aizdevumi, ko piedāvā ikviens aizdevējs, taču maldīga ir arī doma, ka cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi vairs nekad netiks izsniegts naudas kredīts.

Ātrais kredīts ir naudas aizdevums internetā – pieteikties un saņemt to var neizejot no mājām vai jebkuras citas vietas. Aizdevuma pieteikšanās aizņem tikai pāris minūtes – jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā un jāpiesaka kredīts, kas nepieciešams – cik liels, un, uz cik ilgu laika periodu.


Ātrais kredīts tiek izsniegts, ja persona, kas tam pieteikusies ir atbilstoša. Tiek vērtētas divas svarīgākās lietas:

1)      Personas ienākumi;

2)      Personas kredītvēsture.

Ja personas kredītvēsture ir negatīva, bet tās ienākumu līmenis un piemērotā apjomā – kredītu var piešķirt. Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi tiek piešķirti izvērtējot katras personas situāciju un iespējas. Rūpīgi izvērtē to, cik liels aizdevums Tev nepieciešams – piesaki kredītu, kas piemērots Tavai finansiālajai situācijai.


Creditpro.lv piedāvā ātro kredītu detalizētu pārskatu – aizdevējus, kuri varētu piešķirt naudas aizdevumu personai ar negatīvu kredītvēsturi:

CREDIT24

  • Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi pie Credit24 varētu tikt piešķirti tad, ja personas maksātspēja ir piemērota, kā arī tai  nav kavēti kredītu maksājumi;
  • Kredīti pieejami no 18 gadu vecuma;
  • Kredīta summa – no 50 līdz 1500 Ls – atbilstoša katras personas iespējām;
  • Atmaksas termiņš – no 14 dienām līdz 14 mēnešiem;
  • Credit24 mājas lapā reģistrēties var visu diennakti – www.credit24.lv!

SOHO CREDIT

  • Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi pie Soho Credit varētu būt pieejami tām personām, kurām pašreizējo ienākumu līmenis ir piemērots, lai uzņemtos kredītsaistības;
  • Kredīts pie Sms Credit pieejams no 20 gadu vecuma;
  • Kredīts pirmajā reize – bez maksas – tā summu iespējams izvēlēties līdz 150 latiem;
  • Kredītlimits ir 350 lati – klientiem, kuri aizņemas atkārtoti – no ceturtās aizņemšanās reizes;
  • Soho Credit kredītam iespējams pieteikties jebkurā brīdī, aizdevēja mājas lapā – www.sohocredit.lv!


Ātrajam kredītam nav nepieciešama ķīla un arī ne galvojums – tieši tāpēc aizņemšanās neprasa ne ilgu laiku, ne būtiskus resursus. Tev būs nepieciešams – bankas konts un mobilais telefons. Svarīgi, lai būtu pieeja internetbankai un uz tā pieejami naudas līdzekļi – vismaz 1 santīms – lai veiktu sava bankas konta registrācijas maksājumu.

Ja Tava kredītvēsture ir negatīva, bet maksātspēja piemērota, kā arī visas kredītsaistības ir nokārtotas – piesakies aizdevumam internetā, saņem to tikai 15 – 20 minūšu laikā. Aizņemies atbildīgi! 

Kredīti ar negatīvu kredītvēsturi

4.86 avg. rating (96% score) - 36 votes

Tavs komentārs