Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts – kā jau liecina pats nosaukums, ir naudas aizdevums, kura saņemšanai ir nepieciešamas vien pāris minūtes. Tas ir veids kā aizņemties ne tikai ātri, bet arī – ērti, vienkārši, droši un izdevīgi!

Ātrais kredīts ir piemērots gadījumos, kad nepieciešams aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu. Jaunajiem klientiem, pirmajā aizņemšanās reizē, tiek piedāvāts ātrais kredīts vidēji 150 – 200 latu apjomā. Pēc pirmā kredīta veiksmīgas atmaksas, pieejamā aizdevuma summa tiek paaugstināta. Ar katru nākamo kredīta atmaksu, ātrā kredīta apjoms var tikt palielināts, tas tiek sasniegts trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē. Ātrā kredīta maksimālā summa vidēji ir līdz 300 – 350 latiem 

Ātrais kredīts ir pieejams internetā – tas nozīmē, ka, lai pieteiktos un saņemtu naudas aizdevumu, nav jāpamet mājas. Viss, kas ir nepieciešams: dators ar interneta pieslēgumu, mobilā telefona numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Ja nepieciešams aizņemties īstermiņā – ātrais kredīts ir pareizā izvēle, jo tas tiek izsniegts ar atmaksas termiņu – 30 dienas. Bet aizdevums var tikt noformēts arī uz pāris dienām, nedēļām vai pat mēnešiem. Tiek piedāvāta iespēja ātro kredītu atmaksāt pirms termiņa, kā arī šo termiņu pagarināt. Lai veiksmīgi atliktu kredīta atmaksas termiņu, viss, kas ir jādara – laicīgi jāveic kredīta atmaksas pagarināšanas maksājums. Šo maksājumu ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu, tā apjoms būs atkarīgs no aizdevuma summas un no laika perioda ilguma, līdz kuram ir nepieciešams maksājumu atlikt.

Ātros kredītus piedāvā vairākas kompānijas, to piedāvājumu starpā ir jaušamas atšķirības – kredīta pieejamā summa, atmaksas termiņš, procentu likme un prasības kredītu ņēmējam ir dažādas. Ātro kredītu izsniedzēji, nosakot prasības kredītu ņēmējiem, kontrolē savu klientu loku. Piemēram, klientu – vecumu, esošas vai neesošas darba attiecības un ienākumu apjomu. Katram, kas vēlas izmantot ātro kredītu kompāniju pakalpojumus, ir nepieciešams atrast sev piemērotāko variantu.

Ātrais kredīts ir paredzēts situācijām, kad steidzami nepieciešama papildus naudas summa. Tas būs piemērots gadījumiem, kad nepieciešami finansiālie līdzekļi, lai, piemēram, nomaksātu kādu maksājumu, kā arī, lai iegādātos nepieciešamās preces vai pakalpojumus. Ar ātrā kredīta palīdzību ir iespējams uzveikt īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Svarīgi – aizņemties savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu nauda summu, lai nerastos negaidītas problēmas ar kredīta atmaksu. Ātrais kredīts nav paredzēts garījumos, kad finansiālas problēmas ir ilgstošas, lai nerastos situācija, kad ir nepieciešams kredīts, lai atmaksātu kādu citu aizdevumu. 

Ātrais kredīts ir arī izdevīgs veids kā īsā laika posmā iegūt nepieciešamo naudas summu, jo vairākas kredītu kompānijas piedāvā iespēju – pirmais kredīts bez maksas. Tas nozīmē, ka jaunie klienti aizņemas ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Naudas summa kādu jaunais klients aizņemas, nāksies arī atmaksāt – bez pārmaksāšanas, bez procentiem!

Kā arī, ātrais kredīts ir pieejams bez papildus saistībām – bez ķīlas un galvojuma. Nekādas liekas formalitātes un darbības.

Lai pieteiktos un saņemtu ātro kredītu, ir nepieciešams veikt vien pāris darbības:

1)      Izvēlēties piemērotu ātro kredītu kompāniju;

2)      Reģistrēties izvēlētās kompānijas mājas lapā;

3)      Pieteikties aizdevumam, izvēlēties nepieciešamo kredīta summu.

Veicot šos trīs soļus, ir iespējams iegūt ātro kredītu, kas var tikt ieskaitīts kontā pāris minūšu laikā. Visbiežāk ātro kredītu kompānijas naudu sola ieskaitīt 20 minūšu laikā. Vidēji tās ir tikai 15 minūtes, kuru laikā tiek izskatīts kredīta pieteikums un sniegta atbilde – piešķirts, vai gluži pretēji – atteikts naudas aizdevums.
ātrais kredīts

Visas kredītiestādes kas tiek reklamētas creditpro.lv ir saņēmušas licensi http://www.ptac.gov.lv/page/535

4.79 avg. rating (95% score) - 58 votes

Tavs komentārs