Kā aizņemties naudu internetā

Kā aizņemties naudu internetā, neizejot no savām mājām, neatejot no datora? Atbilde ir īsa un vienkārša – izvēlies ātro interneta kredītu. Šos naudas aizdevumus, kas tiek izsniegti tikai uz īsu laiku, sauc arī par SMS kredītiem, jo nauda var būt tikai vienas īsziņas attālumā. Aizdevumus piedāvā vairākas kompānijas – tāpēc, pirms izvēlies kādu no tām, salīdzini, un, uzzini, kur aizņemties ir izdevīgāk!


Kas ir jādara, lai pieteiktos šim kredītam?

1)      Salīdzini aizdevējus, uzzini par vadošajiem aizdevējiem – atrodi izdevīgāko;

2)      Reģistrējies – veic viena santīma maksājumu, lai tiktu nodrošināta kredīta saņemšana tieši Tavā bankas kontā – izveido savu lietotāja profilu aizdevēja mājas lapā;

3)      Piesakies kredītam – izvēlies naudas summu, kas nepieciešama, un, ko atmaksāt būs iespējams jau no tuvākajiem ienākumiem, jo atceries – ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums!

Nav nepieciešams patērēt savu laiku, lai noformētu dažādas formalitātes, jo nav nepieciešama ķīla, galvojums vai citi dokumenti. Nebūs nepieciešama arī izziņa no darba vietas – šis aizdevums var tikt piešķirts arī personām bez tās – ātro kredītu bez darba vietas meklē Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā.


Kā aizņemties naudu internetā vien 15 minūtēs – vērsies pie kāda no Latvijas top aizdevējiem:

SOHO CREDIT – aizņemies ātri un izdevīgi – pirmajā aizņemšanās reizē:

 • Pirmais aizdevums bez maksas – aizņemies naudas summu no 50 līdz 150 latiem, un, atmaksā tieši tik pat!
 • Kredītu varēsi noformēt uz laiku no 7 līdz 30 dienām, un, ja būs nepieciešams – kompānija piedāvā iespēju Tava kredīta atmaksas laiku vēl pagarināt, Tev veicot nepieciešamo maksājumu;
 • Iepazīsties ar aizdevēju, ja nepieciešams, sazinies ar to – www.sohocredit.lv!

LATCREDIT – saņem naudu ātri, un, ar izdevīgiem aizņemšanās nosacījumiem – 1. aizņemšanās reizē:

 • Bezmaksas aizdevums – no 50 līdz 150 latiem – atmaksā tieši tik pat, cik busi aizņēmies!
 • Atmaksai paredzētais laiks ir no 7 līdz 30 dienām – to var arī atlikt jeb pagarināt, līdz brīdim, kad Tu atmaksu varēsi veikt;
 • Pirmajam bezmaksas kredītam piesakies, reģistrējoties mājas lapā – www.latcredit.lv!

FERRATUM – aizņemies bez formalitātēm, un, pirmajā reizē dari to īpaši izdevīgi:

 • Kredīts bez maksas internetā – no 10 līdz 100 latiem – atmaksas brīdī, nepārmaksā neko lieki!
 • Kredīta atmaksa ir jāieplāno 45 dienu laikā – atmaksas termiņa pagarinājumu Ferratum nepiedāvā;
 • Kā aizņemties naudu internetā? Aizdevēja mājas lapā uzzini vairāk, piesakies kredītam jebkurā stundā – www.ferratum.lv!

VIVUS – ja steidzami nepieciešams aizdevums, taču lielāks kā piedāvā citi aizdevēji – izvelies Vivus:

 • Ātrais kredīts, kas joprojām tiek izsniegts 15 minūšu laikā – no 50 līdz 1000 latiem;
 • Termiņš kredīta atmaksai ir salīdzinoši ilgāks – no 1 līdz 24 mēnešiem – to iespējams brīvi kombinēt ar ikmēneša maksājuma lielumu, lai tas būtu savām iespējām atbilstošs;
 • Kā aizņemties naudu internetā? Ja izvēlēsies Vivus, reģistrējies mājas lapā var 24 stundas diennaktī – www.vivus.lv!


Kā aizņemties naudu internetā – kas šajā aizņemšanās procesā ir nepieciešams? Tev būs nepieciešams interneta pieslēgums, savs bankas konts, mobilā telefona numurs un e-pasta adrese.

Kredīta pieteikumu aizdevējam vari nosūtīt neierobežotā diennakts laikā – 24 stundas diennaktī. Bez naudas aizdevumu savā bankas kontā saņemt varēsi noteiktā darba laikā, kas tiek uzsākts jau agri no rīta.

Pieteikuma izskatīšana parasti ilgs 15 minūtes – tajā laikā tiek izvērtētas klienta atmaksas iespējas, un, par pieņemto lēmumu tiek informēts kredīta pieprasītājs – tas saņem informatīvu SMS un e-pasta vēstuli par to, vai kredīts tiks piešķirts.

Aizņemies gudri un atbildīgi – ieskaties Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā, lai katram savam mērķim un situācijai atrastu piemērotāko aizdevēju. Gudriem naudas aizdevumiem!

Kā aizņemties naudu internetā

5.00 avg. rating (96% score) - 13 votes

Tavs komentārs