Izdevīgs kredīts

Izdevīgs kredīts un izdevīga aizņemšanās – saukļi, ko mēdzam dzirdēt visai bieži – tos skandina neskaitāmas kredītu kompānijas. Bet kā to plašajā piedāvājumā atrast tik tiešām izdevīgu aizņemšanās iespēju? Pirmkārt – nepieciešams noformulēt savas vēlmes – cik liels kredīts, un, uz cik ilgu laiku tas ir nepieciešams? Ja nepieciešams neliels naudas aizdevums, ar neilgu atmaksas laiku – izvēlies ātro kredītu.


Ātros kredītus izvēlas daudzi – aizņemas, piemēram, 100 latus, pirmo kredītu saņem bez maksas, un, atmaksas termiņa laikā tik pat arī atdod – 100 latus. Bez jebkādiem zaudējumiem un riska, ka kredītvēsture tiks sabojāta tāpēc, ka nespēs atmaksāt aizdevumu, augsto procentu maksājumu dēļ.

Iespējams par labu šim aizdevumam cilveki nosliecas tieši šī iemesla dēļ – pirmais ātrais kredīts bez maksas. Bezmaksas aizņemšanās iespēja šo aizdevumu padara izdevīgu. Jo izdevīgs kredīts taču ir tāds, kas sniedz iespēju ietaupīt – klientam no savas kabatas nekas nav jāizdod.

Kas vēl šo aizdevumu padara izdevīgu? Noteikti – ērtā un vienkāršā pieteikšanās, un, aizdevuma izsniegšanas ātrums. Izdevīgs kredīts ir tāds, kas neprasa ne ilgu laika un materiālo resurs tērēšanu.


Ātrais kredīts pie aizdevējiem, kas pirmo kredītu piedāvā BEZ MAKSAS:

SMScredit.lv – aizņēmumu te var saņemt personas no 18 gadu vecuma:

  • Pirmais kredīts, kas tiek izsniegts bez maksas var būt no 5 līdz 200 latiem;
  • Kredītu atmaksas laiks ir īslaicīgs – no 1 līdz 30 dienām, taču tā pagarināšana arī ir iespējama, turklāt – to ir iespējams veikt vienkārši un ērti.

Minicredit – kredīta saņēmēja vecuma ierobežojums ir no 20 līdz 72 gadiem:

  • Pirmais kredīts var būt no 25 līdz 100 latiem – to var saņemt bez maksas;
  • Kredīta atmaksa, kā jau ierasts, ir no 5 līdz 30 dienām – ar iespēju veikt pagarinājuma maksājumu.

Soho Credit – klientu vecuma ierobežojums ir no 18 līdz 65 gadu vecumam:

  • Jauno klientu pirmais kredīts ir bez maksas – tas var būt līdz 150 latiem;
  • Atmaksa – 30 dienu laikā, vai ja to nav iespējams veikt, jāatliek uz vēlāku laiku.

Ferratum – aizdevumi klientiem vecumā no 21 līdz 70 gadiem:

  • Visiem jaunajiem klientiem 1. kredīts bez maksas – līdz 100 latiem;
  • 45 dienas – maksimālais atmaksas termiņš – ar iespēju to vēl pagarināt.


Ātrā kredīta noformēšana un saņemšana notiek tikai ar interneta starpniecību – tikai internetā! Kredīta saņēmēja uzdevums nav pat parakstīt līgumu, vai noformēt ķīlu. Nav nepieciešams arī galvojums. Ar šādiem priekšnoteikumiem šo kredītu noteikti var saukt par izdevīgu – jo nav jāpatērē ne savs laiks, ne pacietība un enerģija.

Izdevīgs kredīts, kas pieejams Latvijas valsts iedzīvotājiem – kā pilsoņiem, tā nepilsoņiem – ir atrodams Creditpro.lv izveidotajā kredītu salīdzināšanas tabulā. Tabulā apkopotas tikai populārākās kredītu kompānijas. Aizņemies gudri un atbildīgi!

izdevīgs kredīts

4.91 avg. rating (96% score) - 44 votes

Tavs komentārs