Izdevīgi aizdevumi

Kādas būtiskas atšķirības ir starp interneta aizdevumiem un naudas kredītiem, ko piedāvā dažādas bankas? Atšķirības ir lielas, būtiskākās skar dažādo aizdevēju klientu loku, aizdevumu izsniegšanas ātrumu, nepieciešamās formalitātes un procentu likmes.


Aizdevumus internetā ir iespējams saņemt ārpus ierastā banku darba laika. Kredītus interneta aizdevēji izsniedz jau no agra rīta, līdz vēlai vakara stundai. Ātro kredītu savā bankas kontā ir iespējams saņemt jau no 7 rītā līdz pusnaktij. Pieteikties kādam no interneta aizdevumiem ir iespējams visu cauru gadu – 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Lai saņemtu aizdevumu kādā no bankām, ir jārēķinas ne tikai ar to ierobežoto darba laiku, bet arī, piemēram, nepieciešamo laiku, kas ir jāpatērē, lai kredītu saņemtu. Aizdevums internetā neprasa ilgu laiku – ne pieteikšanās/reģistrēšanās, ne kredīta pieprasījuma izskatīšana neilgst ilgāk kā 10 – 15 minūtes.

Ātrais kredīts internetā – bez formalitātēm. Šie aizdevumi neprasa pat to, lai kredīta saņēmējs izietu no mājām un parakstītu kredīta izsniegšanas līgumu. Viss aizņemšanās process – tikai internetā.

Ātro kredītu internetā, kas neprasa nekādas formalitātes, var saņemt Latvijas iedzīvotāji no 18 līdz 75 gadu vecuma. Kredīta saņēmējs – atbilstoša vecuma, ar atbilstošu kredītvēsturi un ienākumiem. Personai, kura vēlas aizņemties ir jābūt savam bankas kontam un mobilā telefona numuram.

Izdevīgi aizdevumi, daudzu iedzīvotāju prāt, ir tādi, kas tiek izsniegti bez maksas. Bezmaksas kredīti – cilvēkiem, kuri aizņemas pirmo reizi!  Kredītu kompānijas, kas iepriecina savus jaunos klientus ir vairākas. Tas nozimē, ka katram ir reāla iespēja saņemt bezmaksas aizdevumu ne tikai vienu reizi vien!


Izdevīgi aizdevumi –

No 18 gadu vecuma var aizņemties pie:

SMS CREDIT – pirmais kredīts BEZ MAKSAS – līdz 200 latiem;

SOHO CREDIT – BEZMAKSAS kredīts līdz 150 latiem;

CREDIT24 – kredīts no 50 līdz 1500 latiem;

No 19 gadu vecuma vai aizņemties pie:

VIVUS – kredīts no 50 līdz 1000 latiem;

No 21 gadu vecuma var aizņemties pie:

FERRATUM – ātrais kredīts BEZ MAKSAS līdz 100 latiem.

Izdevīgi aizdevumi internetā – personām, kuru darbību uz īslaicīgu laiku ir apstādinājušas finansiālās problēmas. Šis naudas aizdevums var būt lieliski noderīgs pirms algas dienās – tad, kad līdz ienākumiem atlicis neilgs laika periods. Aizņemies ar atbildību – un – gudri!


izdevīgi aizdevumi

4.81 avg. rating (95% score) - 47 votes

Tavs komentārs