Izdevīgākie kredīti

Izdevīgākie kredīti – kādi, Tavuprāt, tie ir? Vai izdevīgs kredīts ir aizdevums tikai ar tīkamu procentu likmi? Bet, vai arī kredīta ātrumam, ērtumam un izsniegšanas vietai ir būtiska nozīmē? Ja nauda nepieciešama tagad un tūlīt, ātrais kredīts, kas ir pieejams internetā var būt it īpaši izdevīgs!

Ātrais kredīts – tas ir naudas aizdevums, kas tiek izsniegts internetā – tam pieteikties var jebkurā laikā – arī nakts stundā. Ātrā aizdevuma izsniegšanas vieta nav noteikta – tam ir iespējams pieteikties no jebkuras atrašanās vietas. Aizdevuma izsniegšanas ātrums – tikai dažas minūtes! Vai tas varētu būt izdevīgs kredīts?

Ātrais kredīts var būt ne tikai vienkāršs, viegli pieejams un ātrs, bet arī tā procentu maksājumi spēj iepriecināt – piemēram – pirmais kredīts bez maksas! Bez maksas – bez procentiem! Šādu aizdevumu Tu varēsi saņemt pie kredītu kompānijas, kurā vēl neesi ne reizi aizņēmies – būsi jaunais klients.


Kredītu, kas ir ātrs, vienkāršs un izdevīgs varēsi saņemt, ja esi pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs, kura rīcībā ir atvērts bankas konts un aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Pirmais ātrais kredīts – līdz 100 – 200 latiem. Tas ir salīdzinoši neliels naudas aizdevums, kas ir piemērots īslaicīgām naudas problēmām. Kad pirmais aizdevums ir atmaksāts, otrajā aizņemšanās reizē pieejamā ātrā kredīta summa jau ir lielāka. Maksimālā naudas summa, ko var saņemt pie ātro kredītu aizdevējiem ir vidēji līdz 300 – 400 latiem. Ja nepieciešama lielāka summa – arī tas ir iespējams – kredīts internetā pie Vivus – līdz 1000 latiem, kredīts pie Credit24 – līdz 1500 latiem.

Ātrais kredīts ir aizdevums uz salīdzinoši īsu laiku – pāris dienām, nedēļām – pirmais kredīts bez maksas ir ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Aizdevumu var saņemt arī uz vairākiem mēnešiem – līdz pat gadam, vai diviem – tad ir iespējama salīdzinoši lielāka kredīta summa – šādu aizdevumu var saņemt pie tādām kredītu kompānijām kā Vivus vai Credit24.

Pirmais kredīts bez maksas daudziem cilvēkiem ir bijis glābiņš kādā krīzes situācijā, kad steidzami ir nepieciešama nauda – gan tas, ka atmaksājamā aizdevuma summa nepieaug, gan tā izsniegšanas laiks un ātrums spēj tiem palīdzēt.


Izdevīgākie kredīti – pirmais kredīts bez maksas, ar izsniegšanas laiku 10 – 20 minūtes, un, pieteikšanos internetā – pie kāda no populārākajām kredītu kompānijām:

Soho Credit

 • Bez maksas – aizdevums līdz 150 latiem pirmajam aizdevumam;
 • Pieejams personām no 18 gadu vecuma;
 • Atmaksas laiks – līdz 30 dienām.

Minicredit

 • Bez maksas – jaunajiem klientiem kredīts līdz 100 latiem;
 • Tiek izsniegts personām no 20 gadu vecuma;
 • Atmaksas laiks – līdz 30 dienām.


SMScredit

 • Bez maksas – kredīts līdz 200 latiem pirmajā aizņemšanās reizē;
 • Pieejams personām no 18 gadiem;
 • Atmaksas laiks – līdz 30 dienām.

Ferratum

 • Bez maksas – kredīts līdz 100 latiem jaunajam klientam;
 • Pieejams personām no 21 gadu vecuma;
 • Atmaksas laiks – līdz 45 dienām.

Izdevīgākie kredīti – tie ir pieejami internetā. Pirmais kredīts bez maksas ar maksimāli ātru izsniegšanas ātrumu! Kredītu salīdzināšanas tabulā publicēti aktuālākie kompāniju piedāvājumu – aizņemies gudri! Aizņemies ar atbildību!


4.79 avg. rating (95% score) - 48 votes

Tavs komentārs