Izdevīgakie ātrie kredīti

Ātros kredītus mēdz uzskatīt arī par izdevīgiem naudas aizdevumiem. Kādos gadījumos tie ir izdevīgi? Izdevīgi tad, ja izmanto iespēju un aizdevumu saņem bez maksas – pirmais kredīts bez maksas! Un vēl – izdevīgs tas var būt arī laikā, kad nauda ir nepieciešama nekavējoties. Ātrā kredīta izsniegšanas ātrums ir maksimāli ātrs – 10 līdz 15 minūtes – kur, Tavuprāt, vēl ātrāk varētu saņemt nepieciešamo naudas kredītu?

Ātro kredītu kompānijas kredītus izsniedz klientiem, kas atbilst noteiktām prasībām. Tas nozīmē, ka pastāv savi ierobežojumi, lai tiktu pie naudas kredīta. Svarīgākie ierobežojumi jeb kritēriji, kurus aizdevēji ņem vērā – kredīta pieprasītāja vecums, kredītspēja un kredītvēsture.


Kādai personai ātro kredītu piešķir?

Kredīta saņēmējam ir jābūt pilngadīgai personai vecumā no 18 lidz 75 gadiem, kurai nav pārkāptas iepriekšējās kredītsaistības, un, tās ienākumi ir pietiekami. Personai ir savi ienākumi, kas ir piemēroti, lai kredītu spētu arī veiksmīgi atmaksāt.

Ātrie kredīti izdevīgi – jo nav nepieciešams patērēt daudz sava laika – tikai pāris minūtes un aizdevums tiek ieskaitīts kredīta pieprasītāja bankas kontā. Aizņemšanās ir vienkārša un ērta – nav nepieciešamas nekādas darbības un formalitātes, kas varētu paildzināt aizņemšanās procesu. Ātrais kredīts ir bez ķilas, galvojuma un citām formalitatēm.

Izdevīgākie ātrie kredīti ir tikai dažu soļu attālumā:

1)      Atrodi sev piemērotu kredītu kompāniju! Populārākos aizdevējus atradīsi kredītu salīdzināšanas tabulā;

2)      Reģistrējies – no sava personīgā bankas konta pārskaiti kredītu kompanijai 0,001 Ls, lai tā Tu apliecinātu, kas tas tiešām esi Tu, un, ka šajā bankas kontā velies saņemt aizdevumu;

3)      Piesakies kredītam – izvēlies aizdevuma summu un atmaksas laiku!


Izdevīgākie un iecienītākie aizdevēji Latvijā, kuri piedāvā pirmo kredītu BEZ MAKSAS:

  • Ferratum – personām no 21 gadu vecuma, pirmais kredīts –  līdz 100 latiem bez maksas!
  • Sms Credit – personām no 18 gadu vecuma, pirmis kredīts līdz 200 latiem bez maksas!
  • Soho Credit – personām no 18 gadu vecuma, pirmais aizdevums līdz 150 latiem ir bez maksas!
  • MiniCredit – personām no 20 gadu vecuma, pirmais kredīts līdz 100 latiem bez maksas!
  • Greencredit – personām no 21 gadu vecuma, pirmais naudas aizdevums līdz 100 latiem bez maksas!

Iecienīti aizdevēji Latvijā, kas izsniedz salīdzinoši lielākus naudas kredītus:

  • Vivus – aizdevumi personām no 19 gadu vecuma, kredīti no 50 līdz 1000 latiem, aizdevumu atmaksas laiks līdz 2 gadiem.
  • Credit24 – aizdevumi personām no 18 gadiem, aizdevumu summas no 50 līdz 1500 latiem, kredīta atmaksas laiks līdz 24 mēnešiem.

Izdevīgi, nenoliedzami ātri un vienkārši aizdevumi internetā – ātrie kredīti! Aizdevumu pieprasi tikai tad, ja zini, ka spēsi to atmaksāt. Populārākos aizdevējus apskati kredītu salīdzināšanas tabulā. Aizņemies gudri un atbildīgi!

izdevīgākie ātrie kredīti

4.85 avg. rating (96% score) - 46 votes

Tavs komentārs