Īstermiņa kredīti

Esi palicis bez naudas? Līdz algai ir vēl jāgaida, bet finansiālie līdzekļi ir nepieciešama steidzami? Ātro kredītu kompānijas piedāvā iespēju šo situāciju atrisināt – ātri, ērti, vienkārši un droši! Izmanto iespēju – aizņemies!

Īstermiņa kredīti tiek saukti arī par ātrajiem kredītiem – tas ir lielisks veids kā iegūt nepieciešamo naudas summu, kuras apjoms ir salīdzinoši neliels – vidēji tie ir 200 lati, aizņemoties pirmo reizi.


Īstermiņa kredītu atdošanas termiņs ir noteikts – 30 dienas. Tas nozīmē, ka īstermiņa kredītu varēsi atmaksāt 30 dienu laikā pēc aizņemšanās brīža. Bet – maksājuma atmaksas termiņu var pagarināt – veicot pagarinājuma maksājumu. Maksājuma termiņu ir iespējams pagarināt vairākkārt – atrodi īsto brīdi, kad būsi drošs un pārliecināts, ka īstermiņa kredītu esi gatavs atdot. Pagarinājuma maksa katrai ātro kredītu kompānijā atšķiras.

Turpinājumā aplūkosim Sms Credit, Open Credit, Soho Credit un Via Sms kompānijas, kas pirmo reizi īstermiņa kredītu piedāvā aizņemties – bez maksas:

Sms Credit:

–          Pirmais aizdevums jaunajiem klientiem līdz 200 latiem uz 30 dienām;

–          Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas, kurām nav kavēti maksājumi citās kompānijas;

–          Kredītam pieteikties vari jebkurā brīdī – naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Nauda Tavā rīcībā vien 15 minūtēs!

Uzņēmums piedāvā iespēju atlikt kredīta atmaksu uz – 7, 14 vai 30 dienām. Sms Credit īstermiņa kredīta pagarinājuma maksai piedāvā salīdzinoši visizdevīgākos nosacījumus. Ja zini, ka vēlēsies pagarināt īstermiņa kredīta atmaksas termiņu – šī kompānija būs vispiemērotākā izvēle. Un kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt tik reizes, cik vien vēlies! Atceries, pagarinājuma maksa ir jāveic laicīgi, tādā veidā Tu nebūsi pārkāpis kredīta līguma nosacījumus.

 Uzņēmums piedāvā pagarināt īstermiņa kredīta atmaksas termiņu, par 14 vai 30 dienām. Lai pagarinātu termiņu ir nepieciešams ieiet savā lietotāja profilā kompānijas mājas lapā – tur arī būs pieejama informācija par komisijas maksu, kura ir jāpārskaita, lai kredīta atmaksas termiņš tiktu pagarināts.

Soho Credit:

–          Pirmais naudas kredīts jaunajiem klientiem līdz 150 latiem;

–          Kedītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā ar „nesabojātu” kredītvēsturi;

–          Naudas pārskaitījumus veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00. Nauda 15 – 20 minūšu laikā.

            Uzņēmums piedāvā iespēju atlikt īstermiņa kredīta maksājuma termiņu uz 4, 14 vai 30 dienām. Pagarinājuma maksa būs atkarīga no kredīta apjoma. Piemēram, ja būsi aizņēmies 100 latus un vēlēsies atmaksas termiņu pagarināt, tas tev izmaksās – uz 7 dienām: 7 lati, uz 14 dienām: 12, 60, uz 30 dienām; 22,68 lati.

Via Sms:

–          Pirmais aizdevumu jaunajiem klientiem līdz 150 latiem uz 30 dienām – bez maksas, bez procentiem;

–          Kredītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā;

–           Lai saņemtu kredītu, Jums var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Jums nevar būt kavēti maksājumi!

–          VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 – 20:00.

Uzņēmums arī piedāvā iespēju pagarināt īstermiņa kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Vienkārši jāpārskaita pagarinājuma maksa uz kompānijas bankas konta. Aizņēmumam ar apjomu, piemēram, 150 lati – pagarinājuma maksa uz 7 dienām: 15, 84, uz 14 dienām: 21, 75, uz 30 dienām: 35,25.

Atceries, ka kredīta atmaksas termiņu pagarināt vari tik reizes, cik pats vien vēlies! Laicīgi veic pagarinājuma maksājumu un nepārkāp kredīta līguma nosacījumus.

Īstermiņa kredīti būs piemēroti īslaicīgu finansiālu problēmu risināšanā. Ja steidzami nepieciešama nauda un zini, ka tuvākajā laikā būsi spējīgs atdot – izmanto šo iespēju! Turklāt, ir iespējams aizņemties – bez maksas, bez procentiem! Apskati Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulu un izdari savu izvēli. Aizņemies atbildīgi!

 

4.80 avg. rating (95% score) - 54 votes

Tavs komentārs