Īstermiņa aizdevumi

Ja ir nepieciešams īstermiņa naudas aizdevums, izvēlies ātro kredītu. Ātrais kredīts tiek izsniegts ar atmaksas termiņu uz dažām dienām, nedēļām vai mēnešiem. Īstermiņa aizdevumu mērķis ir novērst īslaicīgas finansiālās problēmas. Ja arī Tavs naudas maciņš un bankas konts ir iztukšoti laikā, kad nauda ir nepieciešama, lai veiktu maksājumus un segtu dažādus pirkumus – aizņemies ātri, ērti, droši un izdevīgi!


Īstermiņa aizdevumi:

  • Salīdzinoši nelielas naudas summas aizdevumi pirmajā aizņemšanās reizē;
  • Aizņemoties atkārtoti – pieejamā kredīta summa tiek palielināta;
  • Pieejami internetā;
  • Tos piedāvā salīdzinoši liels aizdevēju skaits. Vadošie aizdeveji Latvijā ir apkopoti kredītu salīdzināšanas tabulā;
  • Aizņemšanās ilgst tikai dažas minūtes;
  • Pirmais kredīts pie vairākiem aizdevējiem – bez maksas;
  • Aizdevums bez ķīlas un galvojuma;
  • Kredīti pilngadīgām personām;
  • Ir iespējams aizņemties arī tad, ja esi bez darba;
  • Aizdevēji strādā bez brīvdienām!


Īstermiņa aizdevumi ir pieejami internetā – nav vajadzīgas nekādas formalitātes, būs nepieciešams vien bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs. Ātro kredītus var saņemt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Šo kredītu var saņemt gadījumā, ja persona ir ar ienākumiem, kas spētu aizdevumu atmaksāt. Tas nozīmē, ka pieņemot lēmumu par kredīta piešķiršanu, tiek ņemti vērā personas ienākumi.

Īstermiņa aizdevumi ir pieejami gan strādajošām, gan nestrādājošām personām. Arī personai bez darba vietas var būt citi ienākumu avoti, kas nodrošinātu veiksmīgu kredīta atmaksu.

Izvērtējot iespējas kredītu saņemt, tiek ņemti vērā ne tikai personas ienākumi, bet arī kredītvēsture. Kredīta saņēmējam nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas kredītsaistības.


Pirmajā aizņemšanās reizē tiek piedāvāti naudas aizdevumi videji 150 – 200 latu apmērā. Lielāka kredīta summa būs pieejama tad, ja aizņemsies atkārtoti. Aizņemties internetā ir iespējams arī salīdzinoši lielas naudas summas, līdz pat 1000 – 1500 latiem. Lielākiem naudas summām atmaksas termiņš ir ilgāks – līdz pat 24 mēnešiem.

Pirmais kredīts tiek izsniegts ar atmaksu līdz 30 dienām. Šo 30 dienu laikā kredītu ir iespējams atdot ātrāk, kā arī – ir iespējams atmaksas termiņu pagarināt. Termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums.

Īstermiņa aizdevumi tiek izsniegti bez kredīta ņēmēju paskaidrojumu uzklausīšanas. Tas nozīmē, ka aizdevējam nav nepieciešams zināt par to kā šis aizdotā naudas summa tiks izmantota. Nauda tiek ieskaitīta Tavā bankas kontā – Tu ar to vari rīkoties pēc saviem ieskatiem un vajadzībām. Taču vienmēr pirms aizņemies, apsver savas iespējas kredītu atmaksāt. Kā arī – aizņemies tikai tad, ja citu risinājumu finansiālo līdzekļu trūkumam nesaskati.

Arī Tu vari saņemt naudas aizdevumu internetā – ātri, ērti, droši un izdevīgi! Izvelies sev piemērotāko kredītu kompāniju kredītu salīdzināsanas tabulā. Aizņemies gudri un atbildīgi!


4.82 avg. rating (95% score) - 49 votes

Tavs komentārs