Īstermiņa aizdevumi internetā

Tavi finansiālie resursi ir izsmelti un tuvākie ienākumi ir gaidāmi tikai pēc vairākām dienām? Īstermiņa aizdevumi internetā ir kā radīti, lai šādas situācijas atrisinātu.


Īstermiņa aizdevumi internetā tiek saukti par ātrajiem kredītiem. Tas ir veids kā mūsdienās arvien vairāk iedzīvotāju papildina savu naudas maku laikā, kad līdz algai vai citiem ienākumiem ir vēl tikai jāgaida. Šis aizdevums ir paredzēts personām, kuru rīcībā būs nepieciešamā naudas summa, ko aizdevējam atmaksāt. Tātad – īstermiņa aizdevumi internetā ir paredzēti gadījumā, ja ir jānovērš īslaicīgs naudas trūkums.

Līdz 150 – 200 latu liels var būt ātrais kredīts pirmajā aizņemšanās reizē. Kad pirmais aizdevums tiks veiksmīgi atmaksāts, atkārtotā aizņemšanās reizē būs pieejama lielāka kredīta summa. Naudas aizdevumi internetā var būt pat līdz 1000 – 1500 latiem. Šie salīdzinoši lielāki kredīti tiek izsniegti ar atmaksas termiņu līdz 24 mēnešiem.

Lai atrastu sev piemērotu kredītu, ir jāpievērš uzmanība aizdevēju noteiktajām prasībām – arī vecuma ierobežojumam. Īstermiņa aizdevumi internetā ir pieejami iedzīvotājiem, kuri ir sasnieguši pilngadību, tātad uz kādu no aizdevumiem var pretendēt personas no 18 gadu vecuma. Taču no 18 gadu vecuma kredītus varēs saņemt ne visās kredītu kompānijās, citviet ir nepieciešams 19 vai 20 gadu vecums.


Īstermiņa aizdevumi internetā ir pieejami pie ne viena vien aizdevēja. Piemēram – viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā – SMS CREDIT. Kurš gan nav iepazinies ar šīs kredītu kompānijas reklāmas saukļiem gan televīzijā, gan dažādos interneta portālos. Sms Credit klientu skaits ir visai iespaidīgā apmērā, un, to loks turpina paplašināties ar katru dienu. Aizdevumus kredītu kompānija piedāvā Latvijas iedzīvotājiem no 18 gadu vecuma. Pirmais kredīts jaunajiem klientiem tiek piedāvāts bez komisijas maksas – cik aizņemsies, tik atmaksāsi! Pirmajā reizē ir iespējams aizņemties līdz 200 latiem, otrajā līdz 300 latiem, un, no ceturtās aizņemšanās reizes ir pieejams maksimālais naudas kredīts – 400 lati. Sms Credit ātro kredītu sola ieskaitīt maksimāli ātri – tam ir nepieciešamas tikai 15 minūtes!


Vēl viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā – SOHO CREDIT. Kredītu kompānija, kas ir bijusi pirmā, kas saņēmusi speciālo atļauju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pie Soho Credit aizdevumus var saņemt arī personas no 18 gadu vecuma, kurām ir regulāri ienākumi. Pirmais kredīts arī tiek piedāvāts bez maksas! Pirmais bezmaksas kredīts var būt līdz 150 latiem. Aizņemoties atkārtoti ir pieejama lielāka kredīta summa – līdz pat 350 latiem no ceturtās aizņemšanās reizes. Soho Credit ātro kredītu savu klientu bankas kontos sola ieskaitīt tikai 10 minūšu laikā!


Tāpat kā divi iepriekš minētie aizdevēji, arī MINICREDIT piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Pirmais bezmaksas kredīts ir naudas aizdevums līdz 100 latiem. Maksimālā ārā kredīta summa būs pieejama no ceturtās aizņemšanās reizes – 350 lati. Minicredit kredīts ir pieejams Latvijas iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. No brīža, kad pieteiksies kredītam, līdz brīdim, kad tas tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā – atkarīgs no tā, kurā bankā ir atvērts konts.


Pirmo kredītu bez maksas nepiedāvā aizdevēji, kas izsniedz salīdzinoši lielāku naudas summu aizdevumus – VIVUS – kredīts līdz 1000 latiem un CREDIT24 – kredīts līdz 1500 latiem. Arī pie šiem aizdevējiem kredīts tiek izsniegts ātri un ērti. Kredīta summa būs atkarīga no Tavas kredītspējas – no Tavām iespējām!

Ieskaties kredītu salīdzināšanas tabulā un atrodi sev piemērotāko variantu kā atrisināt kādu neplānotu situāciju. Aizņemies gudri un ar atbildību!

 

īstermiņa aizdevumi internetā

4.78 avg. rating (95% score) - 45 votes

Tavs komentārs