Interneta kredītu salīdzinājums

Interneta kredītu salīdzinājums parāda, ka ātro kredītu kompānijas ir vairākas – bet kā to vidū atrast sev piemērotāko? Pavisam vienkārši – pirmkārt, ir nepieciešams izvērtēt savas iespējas un vajadzības. Nākamā darbība – atbilstoša aizdevēja izvēle, un, kad tas būs izdarīts – reģistrējies aizdevēja mājas lapā un piesakies kredītam.

Ātrie kredīti internetā – kādas personas tos var saņemt? Gan Latvijas pilsoņi, gan nepilsoņi – personas no 20 vai 21 gadu vecuma – tie, kuriem ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā telefona numurs un e-pasta adrese.

Interneta kredītu salīdzinājums Creditpro.lv iesaka gan aizdevējus, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas, gan aizdevējus, kas palīdz situācijās, kad personas kredītvēsture ir slikta, vai gadījumā, ja nav oficiāla darba vieta.


Interneta kredītu salīdzinājums – vadošie ātrie aizdevēji:

LATCREDIT

 • Maksimāli ātrs interneta kredīts – ja pēc sava naudas aizdevuma vērsīsies pirmo reizi – saņem to no 50 līdz 150 latiem bez maksas!
 • Bezmaksas kredīts ir jāatmaksā 30 dienu laikā, bet, ja atmaksu spēsi veikt tikai vēlāk, varēsi veikt pagarinājuma maksājumu – atliec sava kredīta atmaksu uz vēlāku laiku;
 • Latcredit aizdevumu saņemt var katru dienu, piesakoties internetā, mājas lapā – www.latcredit.lv!

SOHO CREDIT

 • Izdevīgs aizdevums? Ja aizņemsies 1. reizi, aizņemies izdevīgi un ātri – no 50 līdz 150 latiem!
 • Kredīts, ko saņemt var bez maksas, ir jāatdod 30 dienu laikā – ja, nē, jāpagarina termiņš – to var izdarīt, ieskaitot aizdevēja kontā naudas summu, kas nodrošinās kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu;
 • Soho Credit kredītu saņem jebkurā laikā, piesakies nepieciešamajai naudas summai mājas lapā – www.sohocredit.lv!

FERRATUM

 • Kredīts, kam piesakies internetā, un, to savā rīcībā saņem 15 minūtēs – bez maksas, no 10 līdz 100 latiem – tikai jaunajiem klientiem!
 • Atmaksa 45 dienu laikā – ne vēlāk, jo, aizņemoties pirmo reizi, termiņu pagarināt nav iespējams;
 • Ferratum kredītu Tu saņemt vari jebkurā dienā – piesakies tam mājas lapā – www.ferratum.lv!

VIVUS

 • Interneta kredītu salīdzinājums atklāj, ka pie Vivus aizņemties var vairāk – no 50 līdz 1000 latiem;
 • Atmaksas grafiku var izveidot sev izdevīgu – atmaksas summu sadalot vairākos maksājumos – kredīta atmaksa 1 līdz 24 mēnešu garumā;
 • Lielāks naudas aizdevums ir tik pat ātrs kā mazākie kredīti – 15 minūtēs nauda tiek ieskaitīta kredīta pieprasītāja bankas kontā;
 • Piesakies kredītam internetā, izvēlies summu, kas atbilstoša Tavām iespējām – www.vivus.lv!


Kādam mērķim ir radīts ātrais aizdevums? Ātro kredītu nozīmīgākā funkcija un mērķis – sniegt iespēju Latvijas valsts iedzīvotājiem aizņemties – ātri, ērti, izdevīgi – lai šī papildus naudas summa spētu palīdzēt pārvarēt īslaicīgu naudas trūkumu.

Uzmanību – ātrais kredīts ir aizdevums, kas tiek izsniegts īstermiņā, un, tieši tāpēc paredzēts cilvēkiem, kuri saskārušies ar īslaicīgu finansiālo resursu iztrūkumu. Tipiskākais ātrā kredīta piemērs – to cilvēki izvēlas, jo algas diena kavējas, vai līdz algai atlikušas vairākas dienas, bet naudas maks un bankas konts jau ir iztukšoti.

Interneta kredītu salīdzinājums Creditpro.lv mājas lapā – lai aizdevējs, ko izvēlēsies, piedāvātu Tev nepieciešamo aizdevumu ar īpaši izdevīgiem aizņemšanās nosacījumiem. Aizņemies gudri – dari to ar atbildību! 

Interneta kredītu salīdzinājums

5.00 avg. rating (96% score) - 13 votes

Tavs komentārs