Interneta kredīti

Kopš cilvēka dzīvē ir ienācis internets, tik daudzas lietas notiek vienkāršāk, ātrāk un ērtāk. Mūsdienās arvien populārāk kļūst aizstāt ikdienas darbus, kas veicami ārpus mājas, ar iespēju to veikt internetā. Piemēram – nepametot mājas, tagad var iepirkties. Internetā varam iegādāties gan apģērbu, sadzīves tehniku, pat pārtiku – praktiski visu iespējamo! Interneta dzīles sniedz visdažādākās iespējas – ir iespēja pat aizņemties arī naudu. Mūsdienās savu popularitāti iedzīvotāju vidū ir iekarojuši ātrie kredīti, kas ir pieejami internetā. 

Ātrais kredīts ir salīdzinoši neliela naudas summa, kuru kredīta ņēmējs var izmantot, lai apmierinātu savas vajadzības. Ātrais kredīts ir paredzēts cilvēkiem, kuriem naudas maks ir iztukšots, taču steidzami ir nepieciešama nauda. Ir taču zināma situācija, ka finansiālo līdzekļu trūkums visizteiktākais ir tieši pirms gaidāmajiem ienākumiem. Tas nozīmē, ka ienākumi ir bijuši salīdzinoši mazāki kā izdevumi, un, ir radušās īslaicīgas finansiālās problēmas. Ko darīt šādās situācijās? Ir iespēja aizņemties, gadījumā, ja ir skaidri zināms, ka pēc neilga laiciņa būs iespēja aizdevumu atmaksāt.

Aizņēmuma termiņš ir 30 dienas. Tas nozīmē, ka 30 dienu laikā aizdevums ir jaatmaksā. Taču – ir iespēja maksājumu arī atlikt, veicot pagarinājuma maksājumu! Tas nav sarežģīti, ir tikai jāpārskaita kompānijai pagarinājuma maksa. Tavos spēkos ir izvēlēties, kad kredītu atmaksāt. Ja nejūties „gatavs” kredītu atmaksāt pēc 30 dienām, veic tikai pagarinājuma maksājumu un savā rīcībā iegūsti papildus laiku. Atceries, ka pagarinājuma maksājums ir jāveic laicīgi!

Aizdevums ir iegūstams internetā, tas nozīmē, ka nav nepieciešamas liekas formalitātes. Ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas, bez galvojuma! Bez liekām formalitātēm un liekas laika tērēšanas!

Pirmajā reizē, jaunajiem klientiem, tiek sniegta iespēja aizņemties vidēji līdz 200 latiem. Iespējams, ka šāda naudas summa būs pietiekama, lai uzsāktu „cīņu” ar problēmām. Naudas summa būs piemērota kāda svarīga rēķina atmaksai, vai, lai iegādātos kādu sen kārotu lietu. Aizdevums spēs dot papildus resursus, lai sagaidītu algas dienu! 

Ātro kredītu kompānijas ar katru nākamo aizņemšanās reizi piedāvā lielāku aizdevuma summu. Piemēram – Sms Credit – pirmajā reizē varat aizņemties līdz 200 latiem, bet, kad būsiet aizdevumu atdevis, pēc 7 dienām, aizņemieties jau līdz 250, trešajā reizē – līdz 300 latiem.

Turklāt jaunajiem klientiem ir iespeja aizņemties bez maksas! Tas nozīmē – bez maksas, bez procentiem – bez pārmaksas! Izdevīgi aizņemties, jo nenāksies pārmaksāt – atdosi tik, cik aizņemsies!

Populārākās ātro kredītu kompānijas Latvijā. Izvēlies savējo:

SMScredit:

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām, jaunajiem klientiem – bez maksas;
 • Izdevīga, zema kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksa! Pagarini maksājuma atmaksas termiņu visizdevīgāk!
 • Kredītu var saņemt 19 līdz 70 gadus vecas personas – bez kavētiem maksājumiem citās kompānijas;
 • Kredītam pieteikties Jūs varat jebkurā brīdī – naudas pārskaitījumu Sms Credit veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit:

 • Pirmais aizdevums līdz 200 latiem uz 30 dienām, jaunajiem klientiem – bez maksas;
 • Kredītu var saņemt 18 līdz 70 gadus vecas personas bez kavētiem kredīta maksājumiem citās kompānijās;
 • Pieprasi kredītu jebkurā brīdī, kredītus izsniedz katru dienu no 8:00 līdz 22:00;

VIA Sms:

 • Pirmais aizdevums līdz 150 latiem uz 30 dienām, jaunajiem klientiem – bez maksas;
 • Kredītu var saņemt 20 līdz 65 gadus vecas personas;
 • Lai saņemtu kredītu, Tev var būt kāds vēl nenomaksāts aizdevums citā kredītiestādē, bet Jums nedrīkst būt kavēti maksājumi!
 • VIAsms naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 10:00 – 20:00.

Soho Credit:

 • Pirmais naudas kredīts līdz 150 latiem, jaunajiem klientiem – bez maksas!
 • Kedītu piešķir personām no 20 līdz 65 gadu vecumā „nesabojātu” kredītvēsturi;
 • Naudas pārskaitījumus veic no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

Naudas kredīts – piesakies internetā, bet saņem naudu kādā no InCREDIT kredītu nodaļām visā Latvijā:

InCREDIT GROUP kredīts ir pieejams:

 • No 18 gadu vecuma ir pieejams aizdevums līdz 500 latiem;
 • Personām ar regulāriem ienākumiem;
 • Ļoti zema procentu likme, tikai – 3,5%!

Atceries, ka interneta kredīti ir viegli pieejami, taču tas nenozīmē, ka tas var būt regulārs glābiņš. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecināts, ka aizdevumu spēsi atmaksāt. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un aizņemies gudri! Aizņemies un turpini īstenot savas ieceres un plānus – Aizņemies atbildīgi! 

 

4.77 avg. rating (95% score) - 56 votes

Tavs komentārs