Interneta kredīti bez maksas

Kas ir interneta kredīts? Jeb ātrais kredīts Tas ir īstermiņa finansiālais risinājums – gadījumiem, kad pietrūkst nauda – neliela summa, ko izmantot, lai atmaksātu svarīgākos maksājumus, vai, lai iegādātos dažādus preces un pakalpojumus. Šim kredītam nav nepieciešama ķīla, galvojums vai citi dokumenti.


Interneta kredīti bez maksas – tie ir ātri naudas aizdevumi, ko izvēlas cilvēki, lai aizņemšanos padarītu īpaši izdevīgu. Bezmaksas kredīti netiek piedāvāti vienmēr un visur – tos lielākā daļa aizdevēju piedāvā tikai saviem jaunajiem klientiem – pirmajā aizņemšanās reizē.

Interneta kredīti bez maksas – tātad, tiek piedāvāti tiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Kad tiks ņemts atkārtots kredīts – tam tiks piemērota komisijas maksa/procentu likme. Cik liela ir komisijas maksa vai cik liela ir procentu likme? Tā ir atkarīga no aizdevēja – to piedāvātie kredīti ir ar savām atšķirībām. 

Pirmais ātrais aizdevums vidēji var sasniegt 100 – 200 latu robežu, kad tas ir atmaksāts, un, persona aizņemas atkārtoti, tai pieejama jau lielāka summa. Kredīta „griezti” tiek sasniegti trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē, kad klients savu maksātspēju ir jau pierādījis – kredītsaistības izpildījis godam.

Arī maksimālā aizdevuma summa ir atkarīga no aizdevēja – vidēji tie ir 300 līdz 400 lati, bet interneta aizdevums var būt arī salīdzinoši lielāks – pat līdz 1000 – 1500 latiem.

Uz cik ilgu laiku šis kredīts tiek izsniegts? Visbiežāk kredīts ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Pastāv iespēja atmaksu veikt arī vēlāk – gadījumā, ja tiek veikts maksājums, kas pagarina atmaksas termiņu.


Interneta kredīti bez maksas – izvēlies aizdevēju un reģistrējies tā mājas lapā:

SMS CREDIT

 • Interneta kredīti bez maksas šeit ir pieejami no 5 līdz 200 latiem;
 • Kredītu saņēmēji – Latvijas valsts iedzīvotāji no 18 gadu vecuma, kuru atmaksas iespējas ir reālas, un, kuriem nav kavēti maksājumi;
 • SmsCredit kredīts – aizdevums arī bez darba vietas;
 • Atmaksa – līdz 30 dienām, salīdzinoši izdevīga šeit ir atmaksas termiņa pagarināšana.

FERRATUM

 • Bez maksas – līdz 100 latiem;
 • Kredītu var saņēmeji var būt personas no 21 gadu vecuma – ar atbilstošām iespējām aizdevumu atmaksāt, bez kavētiem maksajumiem;
 • Kredīta atmaksas termiņš – līdz 45 dienām – iespēja termiņu atlikt.

SOHO CREDIT

 • Bez maksas kredīts – šeit var būt līdz 150 latiem;
 • Kredīta saņēmēji – no 18 gadu vecuma, ar regulāriem ienākumiem un bez kavētiem kredītu maksājumiem;
 • Atmaksa – līdz 30 dienām – iespējams termiņu vēl pagarināt.

MINICREDIT

 • Bez maksas aizdevums – pie Minicredit ir līdz 100 latiem;
 • Kredīta saņēmēji var būt vecumā no 20 gadiem – ar regulāriem ienākumiem, bez pārkāptām parādsaistībām;
 • Atmaksa – 30 dienu laikā, vai jāveic pagarinājuma maksājums.


Interneta kredīti bez maksas – vairāki, ar dažādiem aizņemšanās nosacījumiem, ar atšķirīgu piedāvājumu. Ātrais kredīts var tikt piešķirts dažādiem cilvēkiem – gan dažāda vecuma, gan kā strādājošiem, tā nestrādājošiem. Ātrais kredīts bez darba vietas ir visai pieprasīts – jo no bezdarba pasargāts nav neviens Latvijas iedzīvotājs.

Aizņemies internetā droši – pie aizdevēja, kas ir saņēmis atļauju šos pakalpojumus sniegt. Populārākie aizdevēji apkopoti un salīdzināti Creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā. Aizņemies ar atbildību!

interneta kredīti bez maksas

4.84 avg. rating (96% score) - 43 votes

Tavs komentārs