Internet aizdevumi

Jau tūkstošiem cilvēku laikā, kad pietrūkst nauda, ir vērsušies pēc palīdzības pie ātro kredītu kompānijām. Internet aizdevumi ir noformējami tikai dažās minūtēs – tas neprasa daudz laika, un, šis naudas aizdevums var būt piemērots dažādām ārkārtas situācijām, kad dažādu maksājumu un pirkumu atmaksa un iegāde vairs nav atliekama.


Internet aizdevumi jeb ātrie kredīti ir pieejami personām jau no 18 gadu vecuma. Aizdevums var tikt piešķirts personai, kas ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Kredītu kompānijas, kas izsniedz ātros aizdevumus ir salīdzinoši daudzas, tādēļ arī dažāda vecuma cilvēkiem ir iespējams atrast „savējo” aizdevēju, kas var izsniegt naudas aizdevumu tieši viņam.

Vecums, ienākumi un iepriekšējo kredītu vēsture – šīs ir lietas, kas ir svarīgas katrai kredītu kompānijai. Aizdevēji izvērtē personas iespējas – vai šī persona ir droša – būs spējīga aizdevumu atmaksāt.

Internet kredīti tiek saukti par aizdevumiem līdz algai, tas liek noprast, ka šīs ātro kredītu kompānijas tiek uzskatītas kā nelielas un īslaicīgas finansiālās palīdzības sniedzējas.

Ātrais kredīts pirmajā aizņemšanās reizē tiek piedāvāts vidēji līdz 100 vai 200 latiem, ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. 30 dienu laikā tad arī viss aizdevums ir jāatmaksā, vai – jāpagarina atmaksas termiņš. Pieejamā kredīta summa tiek palielināta personai tajā brīdī, kad pirmais aizdevums tiek veiksmīgi atdots.


Populārākās ātro kredītu kompānijas jeb – kur aizņemties?

SMS CREDIT – Pirmais kredīts ir bez maksas! Pirmajā reizē Tev ir iespējams saņemt kredītu līdz 200 latiem. Lai saņemtu šo aizdevumu, Tev ir jābūt vecumā no 18 gadiem.

FERRATUM – Pirmais un piektais kredīts bez maksas! Pirmais aizdevums bez maksas būs līdz 100 latiem. Lai Tu saņemtu šo kredītu, Tev ir jābūt vecumā no 21.

SOHO CREDIT – Pirmais aizdevums būs bez maksas – līdz 150 latiem! Lai Tu šo kredītu varētu saņemt, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam.

MINICREDIT – Pirmais bezmaksas kredīts, ja esi vecumā no 20 gadiem – līdz 100 latiem.


Internet aizdevumi mēdz būt arī lielāki un ar ilgāku atmaksas termiņu. Šādus, salīdzinoši lielākus, ātros kredītus internetā piedāvā kredītu kompānijas Vivus – līdz 1000 latu aizdevumi personām no 19 gadu vecuma, un, Credit24 – līdz 1500 latu aizdevumi personām no 18 gadu vecuma.

Kredīts, kas neprasa ilgu laiku – ātrais kredīts. Kredīts, kas ir izdevīgs – ātrais kredīts bez maksas. Uzzini vairāk par šo naudas aizdevumu, apskatot mūsu kredītu salīdzināšanas tabulu. Aizņemies ar atbildību – tikai tad, kad būsi izvērtējis, vai Tava ekonomiskā situācija šim aizdevumam ir piemērota. Aizņemies gudri!

internet aizdevumi

4.83 avg. rating (95% score) - 46 votes

Tavs komentārs