Icredit

Nebeidzami rēķini, neskaitāmi ikdienas pirkumi – lietas, kas naudas maciņu un bankas kontu iztukšo ātrāk kā citreiz tas ir plānots. Lai atgūtos no īslaicīga naudas trūkuma, nereti ir nepieciešams naudas aizdevums – mazāks vai lielāks.

Pie Icredit ir iespējams saņemt naudas aizdevumu no 50 līdz 200 latiem – ātri un vienkārši. Atmaksas termiņš ir no 30 dienām un 12 mēnešiem. Ātrais kredīts bez liekām formalitātēm – bez ķīlas un galvojuma! Naudas aizdevums ar elastīgiem atmaksas nosacījumiem!

Cik ir iespējams aizņemties pirmajā aizņemšanās reizē?

  • Jau pirmajā aizņemšanās reizē – ātrais kredīts no 50 līdz 200 latiem;

Arī Tu vari pieteikties un saņemt Icredit ātro kredītu, ja esi:

  • Latvijas iedzīvotājs;
  • Vecumā no 21 līdz 60 gadiem;
  • Bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām;
  • Ar regulāriem ienākumiem, kas ļaus aizdevumu atmaksāt.

Kas ir jādara, lai saņemtu aizdevumu pie Icredit?

1)      Jāreģistrējas Icredit mājas lapā – jāizpilda reģistrācijas forma;

–          Reģistrācijas anketā jāsniedz informāciju, lai to izvērtējot, aizdevējs pieņemtu lēmumu par kredīta piešķiršanu.

2)      Jāveic 0,10 Ls maksājums Icredit bankas kontā, lai aizdevējs identificetu Tavu bankas kontu;

3)      Nauda Tavā bankas kontā!

Icredit atmaksas grafiks ir gana elastīgs. Tu varēsi aizdevumu atmaksat ātrāk – bez jebkāda līgumsoda. Kā arī – ir iespējams atmaksas termiņu atlikt uz vēlāku laiku vai arī veikt tajā būtiskas izmaiņas – to saīsināt vai pagarināt (kredīta maksimālais atmaksas laiks ir līdz 12 mēnešiem). Ātrā kredīta grafika maiņa – var palīdzēt Tev atvieglot kredīta atmaksu! Piemēram, ja esi aizņēmies kredītu uz 30 dienām, bet brīdī, kad pienācis laiku kredītu atmaksāt saproti, ka ir nepieciešams ilgāks atmaksas termiņš – ir iespēja pie tāda arī tikt! Pagarinot atmaksas grafiku, kredīta summa tiks sadalīta pa vairākiem ikmēneša maksajumiem. Sadalot kredītu pa vairakiem maksajumiem – atmaksa būs vienkāršāka.

Gadījumā, ja kredīta atmaksas brīdis ir pienācis, taču aizdevumu atmaksāt neesi gatavs – neuztraucies un atliec kredīta atmaksu, veicot pagarinājuma maksājumu. Aizdevuma termiņa pagarināšanu ir iespējams atlikt par 30 dienām. Šo maksājumu ir iespējams veikt neierobežotu reižu skaitu. Atceries, ka arī pagarinājuma maksājums ir jāpārskaita laicīgi!

Piemēram – ja būsi aizņēmies 50 latus, lai kredīta atmaksu atliktu par 30 dienām, aizdevēja bankas kontā ir jāieskaita pagarinājuma maksa – 10 lati. Ja aizdevums ir 100 lati, kredīta atmaksas termiņa atlikšana izmaksās 20 latus. Ja būsi aizņēmies 150 – kredīta termiņa pagarināšanai ir nepieciešami 30 lati. Maksimālajai kredīta summai, 200 latiem, pagarinājuma maksājums ir 40 latu apmērā.

Icredit iesaka rūpīgi izvēlēties piemērotu atmaksas grafiku. Ir jāatcerās tas, ka, jo īsāku atmaksas laiku izvēlēsies, jo lielāks būs maksājuma apjoms. Cilveki izvēlas īsāku atmaksas laiku, jo par katru nākamo mēnesi nāk kālt arī papildus komisijas maksa. Taču citreiz ilgāks atmaksas laiks var būt arī izdevīgs – gadījumā, ja katra mēneša maksājumu vēlēsies veikt pēc iespējas mazāku. Ja vēlies katru mēnesi šķirties no pēc iespējas mazākas naudas summas – izvēlies lielāku atmaksas laiku.

Savam ātrajam kredītam pie Icredit vari pieteikties jebkurā diennakts stundā! Kredīta pieteikumus aizdevējs izskata un naudas pārskaitījumus veic savā darba laikā – darba dienās no 9:30 līdz 17:30.

Ātrais kredīts – tas ir ātrs un vienkāršs veids kā aizņemties, taču ir arī jaatcerās, ka aizdevumu būs arī jāatmaksā. Lai arī atmaksa būtu arī gana ātra un vienkārša – pirms aizņemies izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. Aizņemies gudri un atbildīgi!

Aizņemties no Icredit vari šeit – Icredit mājas lapā.

4.74 avg. rating (95% score) - 50 votes

Tavs komentārs