Ferratum

Ātro kredītu aizdevēji ir ne tikai ar dažādiem nosaukumiem, bet gan ar atšķirīgu piedāvājumu. Pie šīm kompānijām vari saņemt naudas aizdevumu, kas tiek izsniegts tikai dažu minūšu laikā – visbiežāk 10 līdz 15 minūtēs. Aizdevums būs ne tikai ātrs, bet arī ērts un izdevīgs! Kredītam pieteikšanās notiek tikai internetā, un, saņemšana – Tavā bankas kontā. Tev pat nav jāiziet no mājām!

Ja meklē vietu, kur aizņemties izdevīgi – izvēlies Ferratum. Ātrais kredīts Ferratum – tas ir vienīgais no ātro kredītu aizdevējiem, kas piedāvā pirmo un piekto kredītu bez maksas! Pirmais kredīts līdz 100 latiem bez maksas ar atmaksu līdz 45 dienām. Atmaksas brīdī būs jāatdod tieši tik, cik aizņēmies!

Pirmajā reizē pie Ferratum ir iespējams saņemt naudas aizdevumu ne tikai līdz 100 latiem, bet gan līdz 200, taču ja kredīts pārsniegs 100 latus, tas vairs netiks piedāvāts bez maksas, taču ar 50% atlaidi no komisijas maksas!

Pirmais kredīts līdz 200 latiem:

Aizņemies līdz 100 latiem – to saņem bez maksas!

Aizņemies līdz 200 latiem – to saņem ar 50% atlaidi no komisijas maksas!

Kas var saņemt naudas aizdevumu pie Ferratum?

  • Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 70 gadiem;
  • Personas, kuru kredītvēsture ir pozitīva – nav kavēti kredītu maksājumi un pārkāptas kredītsaistības;
  • Personas, kurām ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Aizņemoties atkārtoti – pieejamā kredīta summa tiek paaugstināta. Kad pirmais aizdevums (līdz 200 latiem) būs veiksmīgi atmaksāts, un, vēlēsies aizņemties atkārtoti – Tev pieejamā kredīta summa tiks palielināta līdz 250 latiem. Un, kad otrais kredīts būs atdots, trešajā aizņemšanās reizē būs pieejams naudas aizdevums līdz 300 latiem. Ceturtā aizņemšanās reize – līdz 340 latiem. No piektās aizņemšanās reizes tiks sasniegta maksimālā kredīta summa – 400 lati, un, šis aizdevums tāpat kā pirmais būs – bez maksas, bez procentiem!

Kas ir jādara, lai spertu soli tuvāk naudas aizdevumam Ferratum?

1)      Ir jāpiesakas aizdevumam – jāizvēlas aizdevuma summa un atmaksas laiks. Kā arī – ir nepieciešams aizpildīt anketu – jāsniedz aizdevējam nepieciešamo informāciju.

2)      Jāveic 0,01 Ls naudas pārskaitījums aizdevējam no sava bankas konta – viens santīms ir nepieciešams, lai Tu apstiprinātu savu bankas kontu.

3)      Izvērtējot Tavas iespējas tiks pieņemts lēmums. Tu tiksi informēts par to, vai kredītu saņemsi. Ja kredīts būs piešķirts – nauda Tavā bankas kontā var nonākt 15 minūtēs.

Nav nekādi laika ierobežojumu, kad ir un, kad nav iespējams pieteikties naudas aizdevumam. To ir iespējams izdarīt gan pirms, gan pēc Ferratum kompānijas darba laika. Kredītu kompanijas darba laiks – darba dienās no 08:00 līdz 22:00. Sestdien no 09:00 līdz 18:00, svētdien – no 10:00 līdz 18:00.

Aizņemies ar atbildību – tikai tad, kad esi pārliecināts, ka Tavi ienākumi ļaus šo aizdevumu atmaksāt! Aizņemies gudri!

Pieteikties ātrajam kredītam Tu vari šeit – Ferratum mājas lapā!

4.77 avg. rating (95% score) - 56 votes

Tavs komentārs