CreditON ātrais kredīts

Ātro kredītu kompāniju piedāvātie pakalpojumi ir ļoti iecienīti Latvijas iedzīvotāju vidū. Iedzīvotāji izvēlas aizņemties pie aizdevējiem, kas garantē drošus un kvalitatīvus pakalpojumus – ātri un vienkārši.

Ātro kredītu kompānija CreditON piedāvā ko vēl neredzētu – akcija jaunajiem klientiem “Atdod mazāk, nekā aizņēmies”! Seko līdzi aizdevēja piedāvājumam un akcijām, kas regulāri mainās un turpina iepriecināt. Aizņemies tad, ja kredīts ir tiešām nepieciešams, un, zini, ka kredīta atmaksa būs iespējama!

Ja esi Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 70 gadiem, Tev ir savs bankas konts un mobilā tālruņa numurs – arī Tu vari pieteikties CreditON naudas aizdevumam internetā.

CreditON ātrais kredīts


CreditON piedāvājumā – ātrie kredīti no 1 līdz 300 latiem!

CreditON ātrais kredīts:

  • Pirmā aizņemšanās reize: ātrais kredīts no 1 līdz 150 latiem – atmaksas laiks no 1 līdz 30 dienām.
  • Atkārtota aizņemšanās reize: ātrais kredīts no 1 līdz 350 latiem – atmaksas laiks no 1 līdz 40 dienām.

Atmaksas termiņa pagarināšana pie ātro kredītu aizdevējiem nav sveša lieta. Ja laikā, kad atmaksas termiņš ir iztecējis, Tavs bankas konts nespēj aizdevējam atgriezt visu kredīta summu, pagarini atmaksas laiku! CreditON piedāvā kredīta atmaksu atlikt uz 7, 14 vai 30 dienām. Pagarinājuma maksājuma summa būs atkarīga no tā, cik daudz būsi aizņēmies, un no tā, uz cik dienām šo atmaksu vēlēsies atlikt.

Kā notiek aizņemšanās internetā:

1)      Reģistrējies! Aizpildi reģistrācijas pieteikumu un apstiprini to – pārskaiti reģistrācijas maksu 1 santīmu uz CreditON bankas kontu;

2)      Piesakies! Piesaki sev nepieciešamo kredītu;

3)      Saņem! Aizdevums tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā.


CreditON ātrais kredīts akcijas “Atdod mazāk, nekā aizņēmies” noteikumi –

  • Akcija kompānijas jaunajiem klientiem jeb pirmajai aizņemšanās reizei;
  • Akcijas ietvaros ir iespējams aizņemties no 1 līdz 100 latiem;
  • Akcijas ietvaros atmaksas termiņš ir no 1 līdz 20 dienām;
  • Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt.

Piemēram, ja izvēlēsies aizņemties 100 latus ar atmaksas laiku līdz 20 dienām – Tev CreditON būs jāatmaksā tikai 94.05 lati. Tavs ieguvums – 12.55 lati!

CreditOn ātrais kredīts Tavā bankas kontā var tikt ieskaitīts aizdevēja darba laikā. CreditON darba laiks – darba dienās no 08:30 līdz 21:00. Brīvdienās no 10:00 līdz 20:00. Taču savam aizdevumam vari pieteikties jebkurā brīdī – negaidi aizdevēja darba laika sākumu, bet vienkārši reģistrējies tā mājas lapā un piesakies kredītam.


Arī pati kompānija CreditON savu piedāvājumu dēvē par dīvainu un neierastu. Jo – kurš aizdevējs vēl ir piedāvājis ko šādu? Izmanto iespēju un aizņemies pie aizdevēja, kas var patīkami pārsteigt – aizņemies ar atbildību un gudri!

CreditON ātrais kredīts

 

4.61 avg. rating (93% score) - 28 votes

Tavs komentārs