BigBank saulainais kredīts

Tev ir lieli plāni, kuru realizēšanai nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi? Ir pienācis laiks, lai aizņemtos, jo pie BigBank aizņemties ir kļuvis īpaši izdevīgi. Kompānija piedāvā saulaino akcijas aizdevumu, kura procentu likme ir tikai – sākot no 9%. Turklāt – kompānija piedāvā brīvdienas līdz pat trim mēnešiem, tas nozīmē, ka kredītu būs jāsāk atmaksāt tikai no trešā mēneša. 

BigBank Saulainais kredīts – naudas aizdevums sākot no 200 līdz pat 7000 latiem. Aizdevumam BigBank var pieteikties jebkuras bankas klienti! Aizdevuma pieejamā summa būs atkarīga no Taviem ienākumiem. Aizdevuma atmaksas termiņš – no sešiem mēnešiem līdz 60 mēnešiem. Bet jau esošajiem bankas klientiem līdz pat 120 mēnešu ilgs kredīta atmaksas periods.

Pieteikties saulainajam kredītam Tu vari, ja esi vismaz 25 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, kura ikmēneša ienākumi pārsniedz 300 latus (pēc kredītsaistību nomaksas). Kā arī Tava kreditvēsture būs nozīmīgs factors, vai Big Bank kredītu tev izlems piešķirt, vai – gluži preteji – atteikt.

Ja neesi sasniedzis 25 gadu vecumu, un, šī iemesla dēļ nevari pieteikties saulainajam aizdevumam, vari pieteikties BigBank standarta aizdevumam. BigBan standarta aizdevumam Tu vari pieteikties ja esi vismaz 20 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, kuram ir regulāri ienākumi un ir pozitīva kredītvēsture – nav parādi citās kompānijās. Arī standarta aizdevuma summa būs atkarīga no Tavu ienākumu apjoma, kā arī pieejamais aizdevuma apjoms – sākot no 200 līdz pat vairāk kā 7000 latiem. Izvēlies aizdevumu, ka ir piemērots Tavai ekonomiskajai situācijai. 
BigBank Saulainais kredīts:

  • No 200 līdz vairāk kā 7000 latu liels aizdevums;
  • Aizdevums ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 60 mēnešiem;
  • Piesakies aizdevumam internetā – aizpildi saulainā aizdevuma pieteikumu, neizejot no mājām!
  • Aizdevums personām sākot no 25 gadu vecuma;
  • Aizdevums personām ar regulāriem ienākumiem, kuri nevar būt mazāki kā 300 lati mēnesī pēc citu kredītsaistību nomaksas;
  • Saulainas brīvdienas – sāc atmaksāt kredītu tikai pēc 3 mēnešiem!

 

Lai pieteiktos aizdevumam, Tev ir tikai jāaizpilda aizdevuma pieteikums kompānijas mājas lapā. Pieteikumā būs nepieciešams norādīt informāciju, kas kompānijai ļaus izvērtēt Tavu ekonomisko situāciju, lai tad pieņemtu lēmumu – piešķirt vai atteikt aizdevumu. Aizdevuma pieteikumā ir jānorāda vēlamā aizdevuma summa, kā arī – uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties. Ja vēlies paātrināt Tava pieteikuma izskatīšanas procesu – pievieno bankas konta izdruku par pēdējiem 6 mēnešiem. Lēmums par to, vai Tev tiks aizdevums tiks piešķirts vai atteikts, tiks pieņemts 4 dienu laikā. Ātrs ceļš uz naudu – BigBank!

Nereti, lai piepildītu kādu savu ieceri un sapni ir nepieciešami papildus finansiālie līdzekļi. Kā rīkoties situācijā, ja nav reāla iespēja kā ienākumu apjomu palielināt? Ja zini, ka Tava ekonomiskā situācija ir stabila un tāda arī tā paliks – Tu vari aizņemties! Aizņemties, jo lai iekrātu plānu realizēšanai nepieciešamo naudas summu var paiet vairāki mēneši, vai varbūt – pat gadi? Ilgāk vairs gaidīt nav vajadzīgs, izmanto iespēju un aizņemies! BigBank Saulainas kredīts ir radīts, lai Tu aizņemtos ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Izvēlies sev piemērotāko aizdevumu, lai nākotnē tā atmaksa neradītu liekas finansiālas problēmas. Esi atbildīgs un aizņemies prātīgi! 

4.80 avg. rating (95% score) - 61 votes

Tavs komentārs