Bezprocentu online kredīti

Bezprocentu online kredīti – ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka aizņemšanās internetā ir izdevīga, ērta, vienkārša un ātra! Online kredīti jeb ātrie kredīti ir naudas aizdevumi, kas tiek izsniegti bez nepieciešamības satikties un parakstīt kredīta līgumu un citas formalitātes. Visa aizņemšanās notiek internetā!


Bezprocentu aizdevums nozīmē to, ka nebūs nepieciešams šķirties no naudas summas, kas segtu komisijas maksu vai procentu maksājumus. Bezprocentu kredīts – tik, cik aizņemsies arī aizdevējam atmaksāsi.

Bezprocentu naudas aizdevumam piesakies, ja esi Latvijas iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis pilngadības vecumu, kuram nav pārkāptas līgumsaistības, un, kura rīcībā ir regulāri ienākumi. Aizdevumu online ir iespējams saņemt arī personām, kuras ir bez oficiālas darba vietas – svarīgākais, lai tai būtu savi iztikas līdzekļi.

Pirms aizņemies, pārliecinies, ka Tava maksātspēja ir piemērota, lai aizdevumu kredītu kompānijai veiksmīgi atmaksatu. Aizņemies tikai tāpēc, lai novērstu īslaicīgas naudas problēmas, bet ne, lai glābtos no ilglaicīga un regulāra naudas maka un bankas konta tukšuma.


Kā norisinās aizņemšanās process internetā?

1)      Ir nepieciešams veikt izvēli – atrast sev piemērotu kredītu kompāniju;

2)      Reģistrācijas process – jāsniedz nepieciešamo informāciju par sevi, lai aizdevējs spētu izvērtēt Tavas iespējas kredītu saņemt. Ir jāizpilda visi informācijas lauki un arī jāreģistrē savs bankas konts – to var izdarīt, veicot naudas pārskaitījumu aizdevējam. Visbiežāk tas ir tikai 1 santīms;

3)      Pieteikšanās kredītam – izvēlies nepieciešamo online kredīta summu un izsniegšanas termiņu.

Pēc tam, kad kredītam būsi pieteicies, aizdevējs izvērtēs Tavas iespējas šo aizdevumu saņemt un atmaksāt. Pavisam drīz, pēc dažām minūtēm, saņemsi informatīvu sms savā mobilajā tālrunī vai e-pasta vēstuli ar paziņojumu – piešķirts vai atteikts naudas aizdevums.


Bezprocentu online kredīti pie:

SMS CREDIT – aizņemšanās iespēja personām no 18 gadu vecuma:

  • Bezprocentu online kredīti – aizņemies no 5 līdz 200 latiem – ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Kredītam vari pieteikties arī tad, ja esi bez darba. Kā arī tad, ja Tev jau ir kāds cits ātrais naudas aizdevums pie cita aizdevēja.

FERRATUM – aizņemšanās iespēja personām no 21 gadu vecuma:

  • Arī te, pie Ferratum, ir pieejams pirmais kredīts bez maksas. Aizdevums bez maksas – līdz 100 latiem. Pie Ferratum ir iespejams aizņemties ar ilgāku atmaksas laiku – līdz 45 dienām.

SOHO CREDIT – aizņemšanās variants personām no 18 gadu vecuma:

  • Arī Soho Credit piedāvājumā ir pirmais kredīts bez procentiem. Aizņemties jaunajiem klientiem ir iespējams no 50 līdz 150 latiem. Atmaksas laiks – līdz 30 dienām.


Bezprocentu online kredīti – tie ir dažādi. Izvēlies bezprocentu online kredītu, ja vēlies aizņemties izdevīgi! Pirms aizņemies – esi pārliecināts par savām iespējām kredītu atmaksāt veiksmīgi – bez liekām grūtībām un kavēšanās. Esi atbildīgs – jo kā jau zināms, laicīgi neveikti maksājumi un parādi nodara kaitējumu kredītvēsturei. Aizņemies ar atbildību – pie kāda no populārākajiem aizdevējiem no kredītu salīdzināšanas tabulas. Aizņemies gudri!

bezprocentu online kredīti

4.89 avg. rating (96% score) - 44 votes

Tavs komentārs