Bezprocentu kredīts pilngadīgām personām

Naudas aizdevumi ir pieejami personām sākot no 18 gadu vecuma. Ja arī Tu esi sasniedzis savu pilngadības slieksni un esi nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešama nauda, iepazīsties – ātrais kredīts. Ātrais kredīts jeb online kredīts – tā ir Tava iespeja uzveikt īstermiņa finansiālās problēmas! Aizņemies pirmsalgas periodā, lai veiktu pavisam ikdienišķus pirkumus, vai izmanto aizdevumu, lai iepriecinātu sevi ar kādu sen kārotu lietu.

Ātrais kredīts ir īstermiņa naudas aizdevums, kas pirmajā aizņemšanās reizē ir vidēji 150 līdz 200 latus liels. Ja izvelēsies aizņemties atkārtoti – Tev būs pieejama lielāka naudas summa. Aizņemties internetā var arī salīdzinoši lielākas naudas summas – līdz pat 1500 latiem (CREDIT24).

 


Aizņemoties no ātro kredītu kompānijām, liela mērā Tev būs iespēja noteikt laiku, kad kredītu atmaksāsi – Tu vari izvelēties aizņemties uz pāris dienām, nedēļām vai mēnešiem. Ja kredīta atmaksas termiņa beigās nebūsi drošs, ka vari to atdot – pagarini kredīta atmaksas termiņu. Pagarinājuma maksājuma cena būs atkarīga no katras kredītu kompānijas – tā nav viena konkrēta. Ātro kredītu atmaksā brīdī, kad zini, ka Tava ekonomiskā situācija ir droša un stabila!

Latvijā arvien populārāks kļūst tā sauktais bezprocentu kredīts, kas ir pieejams vairākās kredītu kompānijās. Ātrais kredīts jaunajiem klientiem tiek izsniegts bez maksas – bez procentiem! Izvelies kredītu kompaniju, kas nodrošina aizņemties īpaši izdevīgi, apskati kredītu salīdzināšanas tabulu – tur vienkopus atradīsi populārakās kredītu kompānijas.

Bezprocentu kredīts pilngadīgām personām tiek izsniegts bez liekām formalitātēm – bez ķīlas un galvojuma! Nav nepieciešamas izziņas no darba, jo arī cilveki bez darba vietas var saņemt ātro kredītu. Aizņemšanās process ir vienkāršs un neprasa daudz laika. No brīža, kad pieteiksies aizdevumam, līdz brīdim, kad kredīts var tikt ieskaitīts Tavā bankas kontā, var nepaiet pat 15 minūtes. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts var būt glābiņs visdažādākajās krīzes situācijās, kad papildus naudas līdzekļi ir nepieciešama tik tiešām steidzami.


Viss, kas Tev ir nepieciešams, lai saņemtu bezprocentu kredītu – interneta pieslēgums, aktīvs mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Lietas, kas pilngadību sasniegušām personām nav svešas.

Pirmais solis ceļā uz naudas aizdevumu – aizdevēja izvele. Mūsdienās bezprocentu kredīts pilngadīgām personām tiek piedāvāts vairākās kredītu kompanijās. Plašajā piedāvājumā būtu iespējams apjukt gadījumā, ja nāktos paviesoties katras kompanijas mājas lapā, lai uzzinātu sīkāk par sniegtajiem pakalpojumiem – bet tas nav nepieciešams, jo esam izveidojuši ērti pārskatāmu ātro kredītu salīdzināšanas tabulu. Tabulā ietvertas populārakās ātro kredītu kompanijas, kurām uzticas daudzi tūkstosi Latvijas iedzīvotāji Esi viens no tiem, kas īslaicīga rakstura finanisālās problēmas spēj uzveikt laicīgi un izdevīgi!

Pēc tam, kad būsi izdarījis izveli – izvelejies sev piemērotu kredītu kompaniju – atliek reģistrēties tās mājas lapā. Reģistrācijas process ilgst vien pāris minūtes. Kompānijas mājas lapā ir nepieciešams izveidot savu lietotāja profilu – sniegt visu nepieciešamo informāciju par sevi. Reģistrācijas noslēgumā ir nepieciešams apstiprināt savu bankas kontu – ir jāveic 0,01 santīma pārskaitījums izvelētās kredītu kompānijas bankas kontā.


Pēc veiksmīgas reģistrācijas, savā lietotāja profilā, piesakies aizdevumam – izvelies ātrā kredīta summu un tās atmaksas termiņu. Gadījumā, ja būsi izvelejies kompaniju, kas pirmo kredītu izsniedz bez maksas, Tev būs pieejams 30 dienu ilgs atmaksas termiņš. Atceries – nepārvērtē savu maka biezumu – izvelies savai ekonomiskajai situācijai atbilstošu ātrā naudas kredīta summu.

Bezprocentu kredīts pilngadīgām personām ir pieejams šeit:

VIA SMS

 • Bezprocentu ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 150 latiem;
 • Aizņemies līdz 300 latiem sākot no trešās aizņemšanās reizes;
 • Ātro kredītu var saņemt personas no 20 līdz 65 gadiem;
 • Aizņemies arī tad, ja Tev jau ir kāds neatmaksāts aizdevums citā kredītiestāde – tikai tad, ja Tev nav kavēti maksājumi;
 • Ātro kredītu var saņemt personas bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

SMS CREDIT

 • Bezprocentu ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem;
 • Aizņemies līdz 400 latiem sākot no trešās aizņemšanās reizes;
 • Ātro kredītu var saņemt personas vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
 • Ātrais kredīts pieejams personām bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

OPEN CREDIT

 • Bezprocentu ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem;
 • Bezprocentu ātrais kredīts ja esi vecumā no 18 – 20 gadiem līdz 50 latiem;
 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1000 latiem;
 • Ātro kredītu var saņemt personas ar regulāriem ienākumiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem;
 • Ātro kredītu var saņemt personas bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

Bezprocentu  kredīts pilngadīgām personām ir lielisks veids kā uzveikt īslaicīga rakstura finansiālās problēmas. Aizņemties no ātro kredītu kompānijām ir vienkārši, ērti, droši un, protams, ātri! Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvelies kompāniju, kas piedāvā aizņemties īpaši izdevīgi! Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.81 avg. rating (95% score) - 52 votes

Tavs komentārs