Bezprocentu ātrais kredīts

Vai tu zini kādu vienkāršāku aizdevumu par ātro kredītu, kā ārkārtas situācijās aizņemties naudu? Bezprocentu ātrais kredīts ir vienkāršākais un ērtākais veids kā saņemt naudas aizdevumu, jo tas ir pieejams internetā – nav nepieciešama ķīla, galvojums un citas liekas formalitātes!


Ātrais kredīts Tev sniedz iespēju naudu saņemt vien dažu minūšu laikā. Lai aizņemtos, Tev pat nav jāpamet savas mājas, jo viss aizņemšanās process norisinās interneta vidē. Lai aizņemtos Tev būs nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts kādā no Latijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs.

Ātrais kredīts kļuvis īpaši iecienīts Latvijas iedzīvotāju vidū, jo tas ir pieejams arī bez maksas. Ātro kredītu kompāniju skaits ir salīdzinoši liels, tās savā starpā konkurē – katrs klients ir vērtība. Konkurences iespaidā, lai piesaistītu vairāk jaunus klientu, iedzīvotājiem tiek piedāvāti īpaši izdevīgi aizņemšanās nosacījumi. Vairākas kredītu kompānijas jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu bez maksas – bez procentiem. Vilinoša ātrā kredīta priekšrocība, kurai nespēj pretoties arvien vairāk cilvēki, kas ir saskārušies ar īslaicīgām finansiālām problēmām.

Tāpat kā bezmaksas pirmais kredīts jaunajiem klientiem, netiek aizmirsti arī esošie, uzticamie klienti. Aizdevēji nereti piedāvā tieši šajai klientu grupai īpašus piedāvājumus. Ilgstošajiem kompāniju klientiem akciju veidā tiek piedāvāta zemāka kredīta komisijas maksa vai dažādas balvas – piemēram – bezmaksas biļetes uz kādu pasākumu vai kino.


Pirmajā aizņemšanās reizē, jaunajiem klientiem tiek piedāvāts naudas aizdevums vidēji 150 līdz 200 latu apmērā. Lielāku naudas summu var iegūt tikai tad, ja klients izvēlēsies aizņemties atkārtoti – līdz trešajai un ceturtajai aizņemšanās reizei, kad tiek sasniegta maksimālā kredīta summa. Ātrais kredīts populārākajās kredītu kompānijās ir pieejams līdz 350 – 400 latiem. Bet arī tad, ja Tev ir nepieciešams lielāks naudas aizdevums – Tu vari aizņemties intrnetā – bez liekas laika tērēšanas, jo Open credit un Credit24 (nepiedāvā pirmo kredītu bez maksas) piedāvā ātro kredītu, kas ir salīdzinoši lielāks – līdz pat 1000 vai 1500 latiem!

Ātrais kredīts ir īstermiņa naudas aizdevums – ja izvēlēsies aizņemties pie aizdevēja, kas piedāvā pirmo bezprocentu kredītu – aizdevums tiks noformēts ar atmaksas termiņu – 30 dienas. Šo 30 dienu laikā, ja vēlēsies un būs iespēja, aizdevumu vari atmaksāt arī ātrāk – negaidot noteikto datumu. Kā arī – gadījumā, ja līdz atmaksas termiņa beigām Tavā rīcībā nebūs naudas summa, ko aizdevējam atmaksāt, Tev ir iespēja šo termiņu pagarināt. Ātrā kredīta atmaksas termiņā pagarināšana ir iespējama neierobežotu reižu skaitu – tas nozīmē, ka noteikt laiku, kad aizdevu atmaksāsi, ir Tavās rokās. Ātro kredītu atmaksā brīdī, kad Tavs naudas budžets ir drošs un stabils.


Bezprocentu ātrais kredīts ir pieejams personām sākot no 18 gadiem. Ja esi tikai 18 gadus vecs, savu pirmo bezprocentu kredītu vari iegūt pie: Sms Credit un Open credit! 20 gadu vecumu ir nepieciešams sasniegt, lai vērstos pie: Via sms un Soho credit.

Kādās situācijās, Tavuprāt, ir lietderīgi izmantot ātro kredītu kompāniju pakalpojumus? Latvijas iedzīvotāji visbiežāk paļaujas uz ātrajiem aizdevējiem laikā, kad tiek gaidīta algas diena. Nav noslepums, ka tieši pirmsalgas periodā naudas maki un bankas konti nereti ir jau iztukšoti, jo mēneša budžetu nav iespējams izplānot līdz pēdējam sīkumam. Pēkšņi un neplānoti izdevumi rada situāciju, kad naudas līdzekļi izbeidzas krietni ātrāk kā iecerēts.

Ātrais kredīts ir piemērots situācijās, kad līdz algai ir atlikušas vairākas dienas, bet ir nepieciešama nauda, lai – piemēram – veiktu pavisam ikdienišķus pirkumus, kā arī, lai apmaksātu kādu svarīgu un steidzamu maksājumu. Tas nozīmē, ka bezprocentu kredīts ir lielisks veids kā novērst īslaicīga rakstura finansiālās problēmas, jo aizņemšanās neko nemaksā! Cik aizņemsies – tik arī atdosi!


Bezprocentu ātrais kredīts pieejams:

SMScredit – pirmais kredīts bez maksas!

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 200 latiem;
 • Maksimālā ātrā kredīta summa no trešās aizņemšanās reizes – līdz 400 latiem;
 • Kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji sākot no 18 līdz 75 gadu vecuma;
 • Kredītu var saņemt personas bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās;
 • Kredītu var saņemt arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu iestādē;
 • Pēc viena kredīta atmaksas, atkārtoti var aizņemties pēc 7 dienām;
 • Pieteikties ātrajam kredītam Tu vari jebkurā diennakts stundā! Sms Credit strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Open Credit – pirmais kredīts bez maksas!

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 200 latiem, ja esi 18 – 20 gadus vecs – kredīts līdz 50 latiem;
 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1000 latiem – tā summa ir atkarīga no maksātspējas!
 • Kredītu var saņemt personas bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās;
 • Pieteikties kredītam var jebkurā diennakts stundā! Open Credit strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

VIA Sms – pirmais kredīts bez maksas!

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 150 latiem;
 • Maksimālā kredīta summa no trešās aizņemšanās reizes – 300 lati;
 • Kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji no 20 līdz 65 gadu vecuma;
 • Kredītu var saņemt arī tad, ja Tev jau ir kāds nenomaksāts aizdevums citā kredītu kompānijā;
 • Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā diennakts stundā! VIA Sms strādā bez brīvdienām – naudas pārskaitījumus veic darba dienās no 8:00 līdz 22:00, bet brīvdienās no 10:00 – 20:00.

SOHO Credit – pirmais kredīts bez maksas!

 • Pirmais ātrais kredīts līdz 150 latiem!
 • Maksimālā kredīta summa no ceturtās aizņemšanās reizes –  līdz 350;
 • Kredītu var saņemt personas ar regulāriem ienākumiem no 20 līdz 65 gadu vecuma;
 • Kredītu var saņemt personas bez kavētiem maksājumiem pār un pārkāptām kredītsaistībām;
 • Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurā diennakts stundā! Soho Credit strādā bez brīvdienām – darba dienās no 8:00 līdz 22:00, brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.

Bezprocentu ātrais kredīts ir vienkāršs, ērts un drošs veids kā aizņemties. Tieši šo iemeslu dēļ tam uzticas jau vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Aizņemšanās process neprasa daudz laika, tas ir piemērots mūsdienu aktīvajam dzīves ritmam, kad visu vēlamies sasniegt un iegūt pēc iespējas ātrāk. Izvēlies sev piemērotāko kredītu – kredītu salīdzināšanas tabulā. Aizņemies gudri un atbildīgi!

 

4.84 avg. rating (96% score) - 57 votes

Tavs komentārs