Bezmaksas kredīti

Vārdi – bezmaksas kredīti – mūsdienās izskan visai bieži – tie tiek reklameti gan televīzijā, gan dažādos interneta portālos. Bezmaksas kredīti ir pieejami jaunajiem klientiem, un, tos piedāvā ne viens vien aizdevejs.


Ja arī Tevi internesē bezmaksas kredīti, ieskaties kredītu kompāniju sarakstā, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas:

SMS CREDIT

–          Viens no populārākajiem ātro kredītu aizdevējiem, tā vārds ir zināms lielākajai daļai sabiedrības. Sms Credit kompānija piedāvā iespēju aizņemties bez maksas un bez liekām formalitātēm – bez ķīlas un bez galvojuma! Bezmaksas kredīti jaunajiem klientiem pirmajā reizē – līdz 200 latiem. Kredītu var saņemt arī bez jebkādām izziņām no darba vietas – tas nozīmē, ka kredītu saņemt vari arī tad, ja nestrādā. Ātrie aizdevumi tiek piešķirti personām no 18 gadu vecuma. Ātrie kredīti ir paredzēti, lai novērstu īstermiņa finansiālās problēmas – aizņemies atbildīgi!

SOHO CREDIT

–          Pirmais ātro kredītu aizdevējs, kas saņēmis speciālo atļauju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pie Soho Credit pirmais kredīts bez maksas ir līdz 150 latiem! Aizņemties var personas no 18 gadu vecuma, kurām ir regulāri ienākumi. Aizņemties var bez jebkādām formalitātēm! Būs nepieciešams vien – bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilā tālruņa numurs.


VIA SMS

–          Pie Via Sms ātrais kredīts pirmajā reizē ir līdz 150 latiem. Pirmais kredīts bez maksas un bez liekām formalitātēm! Bezmaksas kredītu var saņemt Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji no 20 gadu vecuma. Aizņemties var arī tad, ja jau ir kāds ātrais kredīts – pie cita aizdevēja.

OPEN CREDIT

–          Open Credit ir aizdevējs, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas līdz 200 latiem. Pirmais kredīts tiek izsniegts ar atmaksas laiku līdz 30 kalendārajām dienām. Kredīts tiek piešķirts personām no 20 gadu vecuma. Pie Open Credit maksimālā kredīta summa ir līdz 1000 latiem.


Kredītu kompānijas aizdevumus ir tiesīgas izsniegt Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 18 gadiem. Aizdevumus no 18 gadiem nepiedāvā visas kredītu kompānijas, pie citiem aizdevējim, lai saņemtu ātro kredītu, kredīta pieprasītājam ir jābūt personai no 19 vai 20 gadiem. Aizdevumi tiek piešķirti personām ar ienākumiem, kas spētu kredītu atmaksat.

Kredītu kompāniju piedāvājums nedaudz atšķiras – bezmaksas kredīti jaunajiem klientiem ir vidēji līdz 150 – 200 latiem. Otrajā aizņemšanās reizē vairs netiek piedāvāta iespēja aizņemties bez komisijas maksas, taču tad ir pieejama lielāka kredīta summa. Aizņemoties atkārtoti, pie viena aizdevēja, trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē tiek sasniegta maksimālā kredīta summa. Aizņemties internetā ir iespējams pat salīdzinoši lielas kredīta summas – līdz 1000 vai 1500 latiem!

Lai izvēlētos sev piemērotāko, ir nepieciešams vien pievērst uzmanību sekojošajiem kritērijiem:

  • Kredītu kompānijas noteiktās prasības:

–          vecums;

–          kredītvēsture

–          kredītspēja – ienākumi.


  • Kredītu kompānijas piedāvājums:

–          Piedāvātā kredīta summa;

–          Atmaksas termiņš;

–          Procentu likme;

–          Izsniegšanas ātrums.

Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu un izvēlies aizdevēju – ātri un ērti. Aizņemies gudri un atbildīgi!

4.77 avg. rating (95% score) - 57 votes

Tavs komentārs