Auto līzings

Tu vēlies iegādāties automašīnu, bet tās pilnu cenu Tavs ikmēneša budžets segt nespēj – neuztraucies – ir arī cits variants! Auto līzings ir lieliska iespēja realizēt savus sapņus, negaidot vairākus mēnešus vai pat gadus, kamēr varētu iekrāt nepieciešamo naudas summu auto iegādei. Iegādājies savu pirmo vai nomaini savu veco automašīnu pret jaunu – piesakies līzingam jau tagad, tepat – internetā!

Auto līzings nozīmē, ka kāroto automašīnu Tu varēsi lietot tūlīt, jau pēc līzinga noformēšanas un pirmā maksājuma, bet maksājumus par to būs jāveic ilgākā laika periodā. Līzinga ilgums un ikmēneša maksājumu apjoms un būs atkarīgs no Tavas izvēlētās automašīnas vērtības un procentiem līzinga devējam. Izvēlies sev vispiemērotāko automašinu – gan pēc savām iespējām un ienākumiem, gan pēc savām vēlmēm.InCREDIT GROUP auto līzings

  • Kredīts auto iegādei no 1001 līdz 15 000 latiem;
  • Kredīts ar atmaksas termiņu līdz pat 5 gadiem;
  • Auto līzings jaunai vai mazlietotai automašīnai;
  • Pirmā iemaksa, auto avansa maksājums – 10%;
  • Piesakies līzingam internetā, ja tas tiks piešķirts – dodies uz kādu no InCREDIT GROUP kreditēšanas centriem visā Latvijā un paraksti līgumu!

Auto līzingu InCREDIT GROUP Tu vari saņemt, ja: esi 21 līdz 70 gadus vecs Latvijas iedzīvotajs ar regulāriem ienākumiem. Ja atbilsti šiem kritērijiem, izvēlies vienu no diviem InCREDIT GROUP piedāvātajiem līzinga variantiem:

Ja esi izvēlējies auto, kura cena ir no 1001 līdz 4000 latiem:

Līzinga ilgums – līdz 3 gadiem!

Līzings bez komercķīlas!

Automašinai KASKO apdrošināšana nav nepieciešama!

Ja esi izvēlējies auto, kura cena ir no 4001 līdz 15 000:

Līzinga ilgums – līdz 5 gadiem!

Līzings ar komercķīlu!

Automašīnai KASKO apdrošināšana ir nepieciešama!

 Pieteikties un noformēt auto līzingu ir pavisam vienkārši. Tas ir nesarežģīts process – Tev ir jāveic vien pāris soļi:

Pirmkārt – piesakies auto līzingam internetā, sniedz visus nepieciešamos dokumentus un informāciju;

Otrkārt – kredīta speciālisti izvērtēs pieprasījumu, Tavu atbilstību auto līzingam;

Treškārt – ja Tev tiks piešķirts auto līzings – Tu varēsi doties parakstīt līzinga līgumu;

Ceturtkārt – veic pirmo iemaksu, 10% apmērā no automašīnas cenas, tad auto pārdevejs pārrģistrēs automašīnu uz Tava vārda;

Piektkārt – InCREDIT GROUP veic automašinas apmaksu auto pārdevejam;

Un – automašīna ir Tavā rīcībā! 

InCREDIT GROUP piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus – tikai 10% auto kredīta avansa maksājums! Tas nozīmē, ka, lai iegādātos automašīnu, Tev nav nepieciešama salīdzinoši liela naudas summa – maksājumus varēsi veikt ilgtermiņā – pēc speciāli Tev sastādīta atmaksas grafika. Ja esi pārliecināts, ka arī nākotnē Tavi ienākumi būs stabili un regulāri – izmanto šo iespēju. Atceries, ka visus maksājumus ir jāveic laicīgi, lai Tu nepakļautu riskam gan savu jauno automašīnu, gan savu kredītvēsturi. Aizņemies atbildīgi!

4.80 avg. rating (95% score) - 61 votes

Tavs komentārs