Ātrs kredīts, kredīts 10 līdz 20 minūšu laikā

Steidzami nepieciešama nauda? Ātrais kredīts ir ātrs un ērst veids kā īsā laikā, pat pāris minūtēs, ir iespējams papildināt savu naudas maku.

Ātrais kredīts būs piemērots, lai atrisinātu īslaicīgas finansiālas problēmas, situācijās, kad līdz algai vēl ir jāgaida, bet nauda ir nepieciešama nekavējoties. Katram taču mēdz gadīties situācijas, kad uz mēneša baigām nepieciešami papildus līdzekļilai, piemēram,  apmaksātu rēķinu vai veiktu neieplānotu pirkumu.



 

Ātrais kredīts iekarojis savu popularitāti visas sabiedrības vidū. Lai aizņemtos nepieciešams vien dators ar interneta pieslēgumu, bankas konts un mobilā telefona numurs – lietas, kas mūsdienās plaši pieejamas. Ātri, ērti, vienkārši un droši!

Ja nauda nepieciešama īpaši steidzīgi, būtu vērtīgi atrast aizdevēju, kurš naudu izmaksā visātrāk. Turpinājumā tiks aplūkotas populārākās ātro kredītu kompānijas un to darba laiki.

Sms Credit uzņēmums ātro kredītu Jūsu kontā sola ieskaitīt visātrāk – 15 minūtēs gadījumā, ja Jūsu konts ir: Swedbank, Citdele, Nordea, DNB, SEB, Hipotēku, GE Money vai Norvik bankās. Ja citā bankā – nauda tiks ieskaitīta trīs dienu laikā pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas.

Sms Credit darba laiks, naudas pārskaitījumi tiek veikti:

7:00 – 24:00 Katru dienu!

Soho Credit sola naudu Jūsu kontā ieskaitīt 20 līdz 30 minūšu laikā, ja Jūsu konts ir – Swedbank, Nordea, Citadele vai DNB. Ja citā bankā – trīs dienu laikā.

Soho Credit darba laiks, naudas pārskaitījumi tiek veikti:

Darba dienās 8:00 – 22:00

Brīvdienās un svētku dienās: 8:00 – 21:00

Open Credit aizdevumu Jūsu kontā sola ieskaitīt 15 minūšu laikā.

Open Credit darba laiks, naudas pārskaitījumi tiek veikti:

8:00 – 22:00 Katru dienu!

Via Sms lēmumu par kredīta izsniegšanu vai atteikšanu pieņem dažu minūšu laikā. Naudas summa dažu minūšu laikā tiks ieskaitīta Jūsu Swedbank, Citadele, Nordea vai DNB bankā.

Via Sms darba laiks, naudas pārskaitījumi tiek veikti:

Darba dienās 8:00 – 22:00



 

Ātrais kredīts | Ātrs kredīts | Kredīts 15 min laikā |
Ātrais kredīts | Ātrs kredīts | Kredīts 15 min laikā
4.76 avg. rating (95% score) - 51 votes

Tavs komentārs