Ātrs aizdevums bez maksas

Pietrūkst nauda? Cik daudz vēlies aizņemties? Ja salīdzinoši nedaudz – līdz 100 – 200 latiem – Tavs aizņemšanās variants varētu būt ātrais kredīts. Lai novērstu īslaicīgu naudas trūkumu, ātrais aizdevums var būt lielisks risinājums, jo tas ir – ātrs, vienkāršs, ērts, drošs un arī izdevīgs!


Ātrais kredīts tiek uzskatīts par vienkāršu aizņemšanās veidu – aizņemšanās procesā nav nekā sarežģīta. Ātrajam aizdevumam var pieteikties internetā. Interneta vidē tad arī norisinās viss aizņemšanās process. Nav jādodas uz kādu konkrētu iestādi, lai slēgtu līgumu, parakstītu to, vai iesniegtu dažādas izziņas un dokumentus. Ātrais kredīts – tas ir aizdevums, kam nav nepieciešami nekādi dokumenti!

Ātrs aizdevums bez maksas – jā, arī šādu iespēju piedāvā ātro kredītu aizdevēji. Šis bezmaksas aizdevums šķiet pievilcīgs lielai daļai klientu, nereti aizdevēju izvēlas vadoties pēc kritērija – vai pirmais aizdevums tiek piedāvāts bez maksas. Ātrs aizdevums bez maksas – bezmaksas kredītu saņemsi gadījumā, ja būsi aizdevēja jaunais klients – vēl ne reizi neaizņēmusies persona, kas pieteiksies pirmajam kredītam.

Pirmais aizdevums bez maksas – aizņemies 100 latus, un, arī atmaksā 100 latus! Šis piedāvājums sniedz iespēju ietaupīt, jo, kā ierasts, lai kredītu kompānijas spētu eksistēt un arī nopelnīt, aizdevumiem tiek piemēroti procentu maksājumi un komisijas maksa. Taču, ja būsi jaunais klients – ne procentu maksājumi, ne komisijas maksājumi!


Ātrs aizdevums bez maksas – kas to var saņemt?

  • Latvijas iedzīvotāji, kuri sasnieguši pilngadības vecumu;
  • Personas, kurām nav kavēti maksajumi;
  • Personas, kuru ienākumi ir piemēroti, lai aizdevumu atmaksātu;
  • Personas, kurām ir atvērts bankas konts kādā no Latvijas bankām un mobilā telefona numurs.

Ātrs aizdevums bez maksas ir pieejams pie:

SMS CREDIT – līdz 200 latiem – personām no 18 gadu vecuma;

SOHO CREDIT – līdz 150 latiem – personām no 18 gadu vecuma;

FERRATUM – līdz 100 latiem – personām no 21 gadu vecuma.


Ja Tu atbilsti visām šīm prasībām, vari pieteikties ātrajam kredītam internetā. Pirms piesakies – iepazīsties ar aizdevējiem kredītu salīdzināšanas tabulā. Kad būsi izvēlējies, piesaki savu naudas aizdevumu – ērti un vienkārši.

Kaut arī aizņemšanās process ir vienkāršs un ērts, pirms aizņemies esi uzmanīgs – aizņemies tikai tad, ja zini, ka tuvākajā laikā – bez jebkādām problēmām – kredītu varēsi atmaksāt. Aizņemies, ja Tava ekonomiskā situācija ir atbilstoša un spēs aizdevumu atmaksāt. Aizņemies ar atbildību un gudri!

4.83 avg. rating (95% score) - 52 votes

Tavs komentārs