Ātro kredītu saraksts

Ātrais kredīts noteikti, ka nav tas izdevīgākais aizdevums, bet tas tāds var būt ar nosacījumu, ja aizņemas pirmo reizi – saņem pirmo kredītu bez maksas. Pirmā bezmaksas kredīta saņemšanas gadījumā – atmaksa jāveic līguma noteiktajā laikā – tikai tā nebūs jāpārmaksā ne santīms.


Ātro kredītu saraksts Creditpro.lv ļaus atrast labāko aizņemšanās variantu – tādu, kas piemērots tieši Tavām vajadzībām. Apskati kredītu salīdzināšanas tabulu, lai izvēlētos labāko. Izvēlies tikai uzticamus un atbildīgus aizdevējus, kas saņēmuši aizdevumu izsniegšanai nepieciešamo licenci.

Ātrais kredīts var būt izdevīgs tikai tad, ja nauda nepieciešama uz pavisam neilgu laiku, jo atmaksas termiņš lielākajai daļai kompāniju, kas piedāvā ātros kredītus, ir līdz 30 vai 45 dienām. Taču – ir aizdevēji, kas piedāvā gan lielākus kredītus, gan ilgāku termiņu atmaksai – izvēlies sev piemērotāko variantu.

Ja pie vienas kredītu kompānijas tiek noformēts atkārtots aizdevums – aizdevējam jāatmaksā būs ne tikai pilna kredīta summa, bet arī procenti. Tieši šo procentu dēļ, atmaksājamā summa var būt krietni lielāka kā tā bija aizņemšanās brīdī. Tāpēc ātro kredītu izvēlies ar īpašu uzmanību – ja gribi aizņemties izdevīgi, izvēlies ātro kredītu, kas tiek izsniegts bez komisijas maksas!


Ātro kredītu saraksts – bezmaksas aizņemšanās iespējas, kas ļauj aizņemties 10 – 20 minūšu laikā:

SOHO CREDIT – kredīts, kas pieejams tiem iedzīvotājiem, kuri ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem – ar regulāriem ienākumiem:

 • Saņem bezmaksas kredītu līdz 150 latiem;
 • Atmaksu veic 30 dienu laikā;
 • Vairāk informācijas – www.sohocredit.lv!

LATCREDIT – aizdevums, kas pieejams iedzīvotājiem vecumā no 20 gadiem – ar labu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem:

 • Saņem naudas aizdevumu bez maksas līdz 150 latiem;
 • Atmaksa 30 dienu laikā;
 • Uzzini svarīgāko – www.latcredit.lv!

FERRATUM – aizdevums tiek piešķirts no 21 gadu vecuma:

 • Saņem kredītu bez maksas līdz 100 latiem;
 • Atmaksa 45 dienu laikā;
 • Uzzināt vairāk par Ferratum ātrajiem kredītiem vari šeit – www.ferratum.lv!

VIVUS – aizņemšanās variants, kur vērsties pēc lielāka kredīta, personām no 20 gadiem, ja kredītvēsture ir pozitīva:

 • Te nav iespējams aizņemties bez maksas – arī ne pirmajā aizņemšanās reizē, jo kompānija šādu iespēju nepiedāvā;
 • Aizņemties var no 50 līdz 1000 latiem – krietni lielāku naudas summu, kas tāpat kā citi ātrie kredīti, tiek izsniegta maksimāli ātri un vienkārši;
 • Kredīta summa tiek izsniegta atkarībā no katras personas iespējām un maksātspējas;
 • Uzzināt vairāk vari šeit – www.vivus.lv!


Ātro kredītu saraksts Creditpro.lv mājas lapā – šeit ir apkopotas tikai vadošās ātro kredītu kompānijas, kuru vārds ir plaši atpazīstams, un, apmierināto klientu skaits ir krietni pārāks par tiem, kas dalās tikai ar savu negatīvo aizņemšanās pieredzi. Uzticies tikai pārbaudītam vērtībām, it īpaši tad, ja darījumos tiek iesaistīta nauda. Creditpro.lv ātro kredītu saraksts – Tavām vajadzībām un ērtībai!

Pirms uzņemies kredītsaistības, izvērtē savas iespējas – izvēlies naudas aizdevumu, kas atbilst Tavām iespējām, un, atmaksas termiņu, kas būs pilnībā pietiekams, lai naudas līdzekļi, kas kredīta atmaksai nepieciešami, Tev atrastos. Aizņemies atbildīgi!

Ātro kredītu saraksts

 

5.00 avg. rating (96% score) - 21 votes

Tavs komentārs