Ātro kredītu priekšrocības

Ikviens var saskarties ar ārkārtas situāciju, kad ir nepieciešams vērsties pie ātro kredītu kompānijām, lai saņemtu savu pirmo aizdevumu. Ātrais kredīts ir paredzēts, lai novērstu īslaicīga rakstura finansiālās problēmas – aizņemies, lai apmaksātu kādu steidzamu rēķinu, vai aizņemies, lai laikā pirms algas, kad naudas maks ir jau tukšs, veiktu ikdienišķus pirkumus un maksājumus.


Ātrais kredīts ir aizdevums, ko izvēlas arvien vairāk iedzīvotāji, jo tas ir – vienkārši, ērti, droši un izdevīgi! Ātro kredītu priekšrocības ir vairākas:
1)      Ātrā kredīta izsniegšanas ātrums – ātrais kredīts ir pieejams vien 15 – 20 minūšu laikā!

Viss, kas Tev ir jādara – izvēlies ātro kredītu kompāniju, kurs piedāvājums sakrīt ar Tavām vajadzībām un iespējām – ieskaties kredītu salīdzināšanas tabulā, kur vienkopus apkopoti populārākie aizdevēji Latvijā. Pēc izvēles izdarīšanas, atliek reģistrēties aizdevēja mājas lapā un pieteikties ātrajam kredītam. Pēc pieteikuma saņemšanas, lēmumu par kredīta piešķiršanu aizdevējs pieņems tuvāko minūšu laikā.
2)      Ātrais kredīts ir “parocīgs” – vienkāršs un ērts! Ātrais kredīts ir pieejams internetā un bez liekām formalitātēm!

Lai aizņemtos nav nepieciešamas liekas formalitātes – ne ķīla, ne galvojums! Nav nepieciešams pat parakstīt aizdevuma līgumu! Tu vari aizņemties neizejot no mājām, viss, kas Tev ir nepieciešams – dators ar internet pieslēgumu, bankas konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Turklāt – ātro kredītu aizdevēji strādā bez brīvdienām – aizņemies gan darba dienās, gan brīvdienās! Kredītam pieteikties var jebkurā diennakts stundā – kaut vēlā nakts stundā – Tavs pieteikums tiks izskatīts no rīta – kompānijas darba laika sākumā.

3)      Ātrais kredīts ir izdevīgs – vairākas kredītu kompānijas jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties bez maksas – bez procentiem!

Vairākas kredītu kompānijas piedāvā iespēju pirmajā reizē aizņemties īpaši izdevīgi. Pirmais kredīts bez maksas tiek noformēts ar atmaksas termiņu – 30 dienas. Ja šo 30 dienu laikā kredītu nebūsi spējīgs atmaksāt – neuztraucies, jo atmaksas termiņu ir iespējams atlikt. Lai pagarinātu kredīta atmaksas termiņu ir nepieciešams veikt maksājumu, kura apmērs ir atkarīgs no esošā aizdevuma summas. Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt neierobežotu reižu skaitu.


Ātro kredītu priekšrocības ir vairākas, bet cik liels ir ātrais naudas kredīts? Pirmais ātrais kredīts ir vidēji 150 līdz 200 latu liels. Ja aizņemsies atkārtoti – ātrā kredīta summa tiek paaugstināta. Maksimālā kredīta summa – kredītlimits – ja būsi veiksmīgi atmaksājis iepriekšējos aizdevumus, tiek sasniegts vidēji trešajā vai ceturtajā aizņemšanās reizē. Vairums ātro kredītu izsniedzēji piedāvā 300 – 400 latus lielus aizdevumus. Taču ir arī kompānijas, kas sniedz iespēju aizņemties internetā līdz pat 1000 līdz 1500 latiem.

Lai Tu varētu saņemtu ātro kredītu, Tev ir nepieciešams atbilst kredītu kompāniju noteiktajām prasībām. Ātro kredītu izsniedzēji pievērš uzmanību sekojošajiem kritērijiem:

1)      Tavs vecums;

2)      Tava kredītvēsture;

3)      Vai Tev jau nav aktīvs aizdevums izvēlētajā kredītu kompānijā – vienlaikus nevar būt divi aizdevumi vienā kredītu kompānijā!


Ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem sākot no 18 gadu vecuma. Taču ne vienmēr tikko pilngadību sasniedzis jaunietis būs saistošs visiem aizdevējiem – ir kredītu kompānijas, kuras ir noteikušas, ka aizdevumi tiek piešķirti personām no 19 vai 20 gadiem. Ja Tu tikai tagad esi sasniedzis pilngadības slieksni, izvēlies kredītu kompāniju, kas piedāvā ātro kredītu no 18 gadiem. Ieskaties kredītu salīdzināšanas tabulā un atrodi labāko variantu!

Tāpat kā klientu vecums, tiek izvērtēta viņu kredītvēsture. Kredītvēsture ir informatīvs pārskats par to, kāda ir personas kredītu un maksājumu vēsture. Aizdevēja rīcībā ir informācija par Taviem maksājumu veikšanas paradumiem 10 gadu garumā. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja iepriekšs esi kavējis rēķinu apmaksu, esi pārkāpis kredītsaistības – ātrais kredīts var tikt arī atteikts. Sabojāta kredītvēsture: negatīva kredītvēsture, slikta kredītvēsture – iemesls, lai aizdevumu Tev atteiktu, taču tas ne vienmēr ir šķērslis, jo ātrais kredīts var tikt izsniegts personām arī ar sabojātu kredītvēsturi. Ir nepieciešams vien atrast piemērotu aizdevēju! Personām ar sabojātu kredītvēsturi var tikt piemēroti, piemēram, augstāku procentu maksājumi – katrs gadījums ir individuāls. Atrodi savu kredītu kompāniju kredītu salīdzināšanas tabulā!


SMS CREDIT:

 • Ātrais kredīts jaunajiem klientiem tiek piedāvāts līdz 200 latiem bez maksas!
 • Sākot no trešās aizņemšanās reizes – ātrais kredīts līdz 400 latiem;
 • Aizņemies arī tad, ja Tev jau ir kāds neatmaksāts aizdevums citā kredītiestāde – tikai Tev nevar būt kavēti maksājumi.
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:

–          vecumā no 18 līdz 75 gadiem;

–          bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

VIA SMS

 • Ātrais kredīts jaunajiem klientiem tiek piedāvāts līdz 150 latiem bez maksas!
 • Sākot no trešās aizņemšanās reizes – ātrais kredīts līdz 300 latiem;
 • Aizņemies arī tad, ja Tev jau ir kāds neatmaksāts aizdevums citā kredītiestāde – tikai Tev nevar būt kavēti maksājumi.
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:

–          vecumā no 20 līdz 65 gadiem;

–          bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

OPEN CREDIT

 • Ātrais kredīts jaunajiem klientiem līdz 200 latiem bez maksas!
 • Pirmais ātrais kredīts ja esi 18 – 20 gadus vecs līdz 50 latiem;
 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1000 latiem;
 • Atmaksas termiņš līdz 12 mēnešiem;
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:

–          vecumā no 18 līdz 70 gadiem;

–          ar regulāriem ienākumiem;

–          bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

CREDIT24

 • Ātrais kredīts no 50 līdz 1500 latiem;
 • Lai saņemtu kredītu Tev ir jābūt:
 • Tev pieejamā kredīta summa ir atkarīga no Tavas kredītspējas;
 • Atmaksas termiņš sākot no 14 dienām līdz 24 mēnešiem;

–          vecumā no 18 līdz 70 gadiem;

–          bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

Ātro kredītu priekšrocības sniedz iespēju aizņemties – ātri, ērti, droši un izdevīgi! Atrodi sev piemērotāko aizdevumu kredītu salīdzināšanas tabulā – aizņemies gudri un atbildīgi!

4.75 avg. rating (95% score) - 55 votes

Tavs komentārs