Ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir ātrs un ērts veids kā nepieciešamības gadījumā aizņemties papildus naudas līdzekļus. Izmantot ātro kredītu kompāniju pakalpojumus Tu vari situācijās, kad naudas trūkums ir jūtams visvairāk, piemēram, neilgu laiku pirms algas dienas. Aizņemies, jo zini, ka pēc neilga laika Tavā rīcībā būs finansiālie līdzekļi, no kuriem tad arī kredītu atmaksāt. Nenokavē kādu svarīgu maksājumu vai izdevīgu iespēju iegadāties sen kārotu lietu, kas tieši tagad ir par īpaši izdevīgu cenu, tikai tāpēc, ka pirms algas periodā naudas maks ir bijis tukšs… 

Tātad, ātrie kredīti var būt noderīgi, lai cīnītos ar īslaicīgām finansiālām problēmām. Taču, atceries, ka tie nav paredzēti, lai aizņemtos, lai risinātu ilglaicīgas finansiālās problēmas vai situācijā, ja Tu nezini, vai spēsi kredītu atmaksāt. Pirms aizņemies izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!

Lai saņemtu ātro kredītu nav jāpamet pat mājas! Aizņemšanās process ir vienkāršs un ērts. Tu esi tikai trīs soļu attālumā līdz ātrajam kredītam: 

1)     Izvēlies ātro kredītu kompāniju, kas atbilst tavām prasībām! Ātro kredītu kompāniju vidū atrodi sev vispiemērotāko! Jo katrai no kompānijām ir savs piedāvājums, piemēram, maksimālais kredīta apjoms mēdz atšķirties. Arī pirmā aizņēmuma apjoms atšķiras. Kā arī ir kompānijas, kuru klientam jābūt ar regulāriem ienākumiem un ar oficiālu darba vietu. Taču citai kompānijai – kredīta ņēmējs var būt arī cilvēks bez oficiālas darba vietas, students vai pensionārs.

2)      Reģistrējies aizdevēja mājas lapā un piesakies kredītam! Kad būsi izvēlējies ātro kredītu kompāniju, reģistrējieties aizdevēja mājas lapā, aizpildi visus nepieciešamos laukus. Svarīgi ir sniegt patiesu  informāciju. Kredītakompānijai ir svarīgi iegūt tikai patiesu informāciju, lai pieņemtu lēmumu, vai Tev piešķirt vai atteikt ātro kredītu.

3)      Saņem ātro kredītu! Ja kompānija Tev naudas aizdevumu izlems piešķirt, naudas summa Tavā kontā tiks ieskaitīta pat 15 minūšu laikā. Ātra nauda!

Ātrā kredīta priekšrocības:

–          Vienkārši un ērti! Tev, lai pieteiktos ātrajam kredītam ir vajadzīgs vien – interneta pieslēgums, mobilais telefons un bankas konts; Nepamet savas mājas, piesakies kredītam tepat – internetā;

–          Izdevīgi – pirmajā reizē vari aizņemties bez maksas, bez procentiem! Tas nozīmē, ka Tev nebūs jāpārmaksā – bez maksas!

–          Ātri – ātrais kredīts Tavā bankas kontā pāris minūtēs un nauda Tavā rīcībā. Ātro kredītu kompānijas sola naudu ieskaitīt pat mazāk kā 20 minūšu laikā. Ātra nauda situācijās, kad tā ir nepieciešama īpaši steidzīgi.

–          Droši – Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt – tas nozīmē, ka vari kredītu atmaksāt tikai tad, kad būsi pārliecināts, ka kredīta atmaksa neradīs naudas iztrūkumu tavā mēneša budžetā. Veic pagarinājuma maksājumu un atliec maksājumu uz brīdi, kad Tava materiālā situācija būs uzlabojusies un būsi “spējīgs” kredītu atmaksāt. 

Turpinājumā apskatīsim populārākās ātro kredītu kompānijas Latvijā un to prasības. Izvēlies sev piemērotāko:

Sms Credit (Pirmais aizdevums līdz 200 latiem – bez maksas) kompānija ātro kredītu Tev izsniegs, ja:

–          Tu esi 19 – 70 gadus vecs;

–          Tev nav kavēti maksājumiem un esi bez pārkāptām kredītsaistībām citās kompānijās.

Soho Credit (Pirmais aizdevums līdz 150 latiem – bez maksas) kompānija ātro kredītu Tev izsniegs, ja:

–          Tu esi 20 – 65 gadus vecs;

–          Tev nav kavēti maksājumi un nav pārkāptas kredītsaistības citās kompānijās;

–           Kā arī – Tev ir regulāri ienākumi, kas pēctam ļaus atmaksāt aizdevumu!

Via Sms (Pirmais aizdevums līdz 150 latiem – bez maksas) kompānija ātro kredītu Tev izsniegs, ja:

–          Tu esi 20 – 65 gadus vecs;

–          Tev nav kavēti maksājumi un nav pārkāptas kredītsaistības citās kompānijās;

–           Tev var būt kāds nenomaksāts kredīts vai aizdevums citā kredītiestādē! Taču nevar būt kavēti maksājumi – piemēram – neesi laicīgi veicis pagarinājuma maksājumu.

Open Credit (Pirmā aizdevuma apjoms ir atkarīgs no tava vecuma un ienākumiem) kompānija ātro kredītu Tev izsniegs, ja:

–          Tu esi 18 – 70 gadus vecs;

–          Tev nav kavēti maksājumi un nav pārkāptas kredītsaistības citā kompānijā;

–          Kā arī – Tev ir regulāri ienākumi, kas pēctam ļaus atmaksāt aizdevumu!

 

Ātrie kredīti sniedz iespēju papildināt savu naudas maku, laikā, kad tajā ir jaušams tukšums un nauda ir nepieciešama jau tūlīt.  Ja zini, ka pēc neilga laika Tavā rīcībā nonāks nauda, kura ir nepieciešama tagad – aizņemies! Izmanto ātro kompāniju pakalpojumus un īsteno savus plānus jau tagad! Ieskaties Kredītu salīdzināšanas tabulā un izvēlies. Aizņemies gudri un atbildīgi! 

4.79 avg. rating (95% score) - 58 votes

Tavs komentārs