Ātrie kredīti – salīdzināt

Ātrie kredīti – salīdzināt tos nepieciešams, lai katra aizņemšanās reize būtu pārdomāta un izdevīga. Mūsdienās šos aizdevumus – ātros kredītus – piedāvā liels skaits kompāniju, un, visi tie piedāvā kredītu noformēt neizejot no mājām, no jebkuras vietas Latvijā – internetā.

Aplūko kredītu salīdzināšanas tabulu – uzzini, kurš aizdevums Tavām vēlmēm un vajadzībām ir piemērotākais, un, tādā veidā ietaupi savu naudu. Nepārtērējies, bet gan aizņemies gudri un ar atbildību!


Ātrie kredīti – salīdzināt tos var vien pāris minūtēs, vien jāiepazīstas tikai ar populārākajiem aizdevējiem. Ja veiksi salīdzināšanu, uzzināsi, kur aizņemties ir izdevīgāk, atradīsi aizņemšanās variantus, kur pirmais kredīts ir bezmaksas.

Aizņemties bez maksas jeb bez procentiem iespējams uz laiku līdz vienam mēnesim – 30 vai 45 dienām. Ja atmaksas termiņā spēsi kredītu atdot – nebūs jāpārmaksā ne santīms. Ja atmaksas termiņš būs bijis pārāk īss, un, būs nepieciešams to pagarināt – nāksies atvērt savu naudas maku, lai veiktu kredītu atmaksas pagarinājuma maksājumu.

Ātrā kredīta atmaksas termiņu visbiežāk iespējams pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām – pie visiem aizdevējiem tas ir maksas pakalpojums. Taču esi uzmanīgs, pirms izvēlies aizdevēju, pievērs uzmanību, vai kredītu kompānija piedāvā iespēju pirmā kredīta atmaksas termiņu vēl atlikt.


Ātrie kredīti – salīdzināt bezmaksas ātros kredītus vari Tu šeit! Bezmaksas aizņemšanās attiecas tikai uz kompāniju jaunajiem klientiem – arī uz Tevi, ja pie kāda no šiem aizdevējiem neesi vēl ne reizi aizņēmies:

LATCREDIT

 • Tavs pirmais aizdevums ir bezmaksas – izvēlies summu no 50 līdz 150 latiem un veic atmaksu laikā līdz 30 dienām;
 • Ja 30 dienu laikā kredītu nespēsi atmaksāt – pagarini termiņu;
 • Aizdevumi tiek piešķirti personām, kuras atbilst aizdevēja prasībām – svarīgi, lai laikā, kad vēlēsies noformēt kredītu pie Latcredit, Tu būtu vecumā no 20 gadiem, Tavi ienākumi būtu regulāri, Tava kredītvēsture būtu laba;
 • Kredīts 15 minūtēs, bez ķīlas un galvojuma – www.latcredit.lv!

SOHO CREDIT

 • Tavs pirmais kredīts var būt bezmaksas – aizņemoties no 50 līdz 150 latiem, atmaksājot to laikā līdz 30 dienām;
 • Pirmā kredīta atmaksu var pagarināt;
 • Kredīts ir piemērots personām, kuras ir vecumā no 20 gadiem – to ienākumi ir regulāri, nav kavēti kredītu maksājumi;
 • Patēriņa kredīts 15 minūtēs, piesakies internetā – www.sohocredit.lv!

FERRATUM

 • Tavs aizdevums var būt bez maksas – aizņemies no 10 līdz 100 latiem, un, to atmaksā noteiktā termiņā, kas var būt līdz pat 45 dienām;
 • Pirmā aizdevuma atmaksas laiku nav iespējams pagarināt!
 • Aizdevums piemērots iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vismaz 21 gadu vecumu, un, to ienākumi ir piemēroti, lai veiktu arī saņemtā kredīta atmaksu;
 • Uzticams un starptautisks aizdevējs internetā – www.ferratum.lv!


Lai izvēlētos labāko, un, lai ietaupītu savu laiku – ātrie kredīti – salīdzināt populārākos aizdevējus vari šeit – Creditpro.lv!

Jau tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju ir atraduši tieši savām iespējām un vēlmēm atbilstošus naudas aizdevumus. Aizņemies gudri arī Tu – kredīts Tavā bankas kontā, Tavā naudas makā vien dažās minūtēs – ja zini, ka to spēsi atmaksāt! Aizņemies ar atbildību!

Ātrie kredīti - salīdzināt

 

4.86 avg. rating (95% score) - 21 votes

Tavs komentārs