Ātrie kredīti bez maksas

Par ātrāko ceļu kā tikt pie naudas aizdevuma ne viens vien Latvijas iedzīvotājs uzskata ātro kredītu. Ātrie kredīti tiek izsniegti maksimāli ātri – tikai 10 līdz 15 minūšu laikā! Šis aizdevums neprasa ilgu laiku – īpaši piemērots gadījumiem, kad nauda ir nepieciešama tik tiešām steidzami.


Ātrie kredīti ir naudas aizdevumi, kam nav nepieciešama papildus drošības garantija – ne ķīla vai galvojums. Tāpat nebūs nepieciešams iesniegt dažādus dokumentus vai izziņas – bez liekām formalitātēm!

Ātrs ceļš kā tikt pie naudas – tāds tas ir personām, kuras ir sasniegušas pilngadību. Ātro kredītu kompānijas aizdevumus piešķir personām no 18, vai no 19, vai no 20 gadu vcuma. Aizdevējiem nav vienots vecuma ierobežojums, tāpat arī to piedāvājums atšķiras.

Viena no ātro aizdevumu visaugstāk novērtētajām priekšrocībām – pirmais kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas tiek piedāvāts visiem jaunajiem klientiem – arī Tev – gadījumā, ja aizņemsies pirmo reizi. Ātrie kredīti bez maksas tiek izsniegti ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Aizdevuma atmaksas termiņu vari izvēlēties tu pats. Kā arī – kredītu vari atmaksāt ātrāk, vai, ja ir nepieciešams – pagarināt atmaksas laiku. Atmaksas termiņa pagarināšana – šis ir maksas pakalpojums, ko var veikt tik reizes, cik vien ir nepieciešams.


Ātrie kredīti bez maksas:

SMS CREDIT

 • Personām no 18 gadu vecuma;
 • Pirmajā reizē – kredīts no 5 līdz 200 latiem;
 • Aizdevumam ir iespējams pieteikties jebkurā brīdī! Naudas kredītus izsniedz kompānijas darba laikā – katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

OPEN CREDIT

 • Personām no 20 gadu vecuma;
 • Pirmajā reizē – aizdevums no 50 līdz 200 latiem;
 • Kredītam vari pieteikties jebkurā brīdī! Naudas aizdevumus izsniedz kompānijas darba laikā – katru dienu no 8:00 līdz 22:00.

VIA SMS

 • Personām no 20 gadu vecuma;
 • Pirmajā reizē – kredīts 1 līdz 150 latiem;
 • Kredītam piesakies jebkurā diennakts stundā! Naudas pārskaitījumus kredītu kompānija veic darba laikā – darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Brīvdienās no 10:00 līdz 20:00.

SOHO CREDIT

 • Ātrie kredīti bez maksas personām no 18 gadu vecuma;
 • Pirmajā reizē – ātrais kredīts no 50 līdz 150 latiem;
 • Piesakies savam kredītam jebkurā brīdī! Naudas pārskaitījumus aizdevējs veic darba laikā – darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Brīvdienās no 8:00 līdz 21:00.


Ātrie kredīti bez maksas – to pielietojums var būt ļoti dažads, bet mērķis ir viens – palīdzēt novērst īslaicīgas finansiālās problēmas. Īslaicīgās naudas grūtības bieži vien tiek saprastas ar laiku pirms algas – tieši tad cilvēki saskaras ar īpaši izteiktu nepieciešamību pēc naudas aizdevuma. Un, ja šajā laikā rodas nepieciešamība veikt kādu neatliekamu pirkumu vai maksājumu – ātrais naudas aizdevums var būt ļoti lietderīgs.

Aizņemies ar atbildību – pirms sper šo soli, izvērtē savu ekonomisko situāciju. Aizņemies tad, ja zini, ka šī aizdevuma atmaksa neuzliks lieku slogu Tavai ekonomiskajai situācijai. Izvēlies aizņemties pie kāda no populārākajiem aizdevējiem, kas apkopoti kredītu salīdzināšanas tabulā – aizņemies gudri!

4.79 avg. rating (95% score) - 61 votes

Tavs komentārs