Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Ja kāda aizdevuma atmaksa ir radījusi papildus sarežģījumus, un, tā nav veikta noteiktajā laikā, iespējams, ka kredītvēsture var tikt sabojāta. Viss atkarīgs no konkrētās situācijas un tās atrisinājuma. Ja ar aizdevēju nav panākta vienošanās par kredīta atmaksu noteiktā laika posmā, un, soda procenti tikai turpina augt – kredītvēsture no pozitīvas kļūst par sliktu vai negatīvu.

Kuru kredītu kompāniju izvēlēties tad, ja kāda aizdevuma atmaksa ir nesusi negatīvas sekas – kredītvēsture ir slikta, un, tieši tagad steidzami nepieciešama nauda? Creditpro.lv Tev ieteiks populārākos ātros aizdevējus, kuri palīdzējuši arī cilvēkiem ar sabojātu kredītvēsturi. Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi – aizņemies, ja Tavas atmaksas iespējas – ikmēneša ienākumi – ir piemēroti un pietiekami.


Ātrie aizdevēji jeb ātro kredītu kompānijas piedāvā naudas aizdevumus, kuru izsniegšanas laiks parasti nav ilgāks par 20 minūtēm. Kredītam jāpiesakās internetā, un, tā saņemšana – savā bankas kontā. Visā aizņemšanas procesa laikā nepieciešams vien – interneta pieslēgums, bankas konts, e-pasta adrese un mobilais telefons.

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi – izvēlies izdevīgāko jeb naudas aizdevumu bez maksas. Bez maksas pie katra no aizdevējiem, kas šo iespēju piedāvā, iespējams aizņemties tikai pirmajā aizņemšanās reizē – un, tad iespējams noformēt naudas aizdevumu, kas nav lielāks par 100 vai 200 latiem. Šī bezmaksas aizdevuma atmaksa – 30 vai 45 dienu laikā.


Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi – ieskats kredītu kompāniju piedāvājumā un to sniegtajos pakalpojumos:

SOHO CREDIT – pietrūkst nauda? Kredītu kompānija palīdzēs, sniegs izdevīgu naudas aizdevumu, ikvienam jaunajam klientam no 20 gadu vecuma –

  • Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi – pirmais aizdevums ir BEZMAKSAS! Bez maksas aizdevums no 50 līdz 150 latiem;
  • Atkārtotā aizņemšanās reizē būs pieejama lielāka naudas summa – līdz 350 latiem;
  • Kredīta atmaksas laiks ir līdz 30 dienām. Arī pirmā aizdevuma atmaksu būs iespējams pagarināt jeb atlikt uz vēlāku laiku (par samaksu);
  • Kredīts tiek izsniegts 15 minūtēs – ieskaitīts tā pieprasītāja bankas kontā;
  • Atkārtotam aizdevumam procentu likme – 10%;
  • Uzzini vairāk – iepazīsties ar aizdevuma nosacījumiem, reģistrējies mājas lapā iespējams 24 stundas diennaktī – www.sohocredit.lv!

FERRATUM – kredītu kompānija popularitāti iekarojusi ne tikai Latvijā, bet arī citur Eiropā. Aizdevumi iedzīvotājiem no 21 gadu vecuma –

  • Arī ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir pieejami BEZ MAKSAS! Pirmais bezmaksas kredīts ikvienam – no 10 līdz 100 latiem;
  • Kredītu noformē uz laiku līdz 45 dienām. Pirmā kredīta atmaksas laiku nav iespējams pagarināt!
  • Aizņemoties arī turpmāk, pieejams kredīts līdz pat 400 latiem;
  • Uzzini vairāk, rūpīgi iepazīsties ar aizņemšanās nosacījumiem, aizņemies gudri – aizpildi reģistrācijas formu – www.ferratum.lv!


Pirmais ātrais kredīts bez maksas – bez ķīlas, bez galvojuma, bez izziņām – tas skan ļoti vilinoši, taču, ja Tava kredītvēsture ir slikta, ne vienmēr šīs priekšrocības būs tik pieejamas, jo aizdevumu var arī atteikt. Ātrais kredīts tiek izsniegts personām, kurām nav kavēti kredītu maksājumi – ja arī Tava kredītu pieredze nav pozitīva, Tev nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības.

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir pieejami, taču tie nav tādi aizdevumu, ko saņemt var pie ikviena aizdevēja. Creditpro.lv iesaka populārākos aizdevējus, Tev atliek vien izvēlēties un reģistrēties aizdevēja mājas lapā. Pirms neesi reģistrējies un pieteicies naudas aizdevumam, nav iespējams uzzināt to, vai kredīts tiks piešķirts vai atteikts. Rūpīgi un kritiski izvērtē aizdevuma nepieciešamību un savas atmaksas iespējas. Aizņemies ar atbildību un gudri! 

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

4.95 avg. rating (96% score) - 22 votes

Tavs komentārs